Şimdi Ara

Androidli uydu alicisi tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
1.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pphammer

anladığım kadarıyla
    next pandoranın iyi yanı freeshare, iptv, destek siteleri

g4 mininin iyi yanı 4.2.2 olması, hızlı geçişler; kötü yanı az destek, iptv nin şimdiden eskimesi, usb hub ile usb hdd bağlanamaması, benim free cccam im 3 aylık :(

Sizin sisteminiz çok uyguna gelmiş olmuş.

usta mini kac usb var benim pandorada 4 adet var harddisk bagli kablosus maus bagli birde hafiza karti var butun porlari kullana biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://www.n11.com/next-pandora-hd-slim-android-full-hd-uydu-alici-P27327746/?cid=604001_all-shp-all-products&prod_id=27327746&gclid=Cj0KEQjwjtGfBRCN4-LU9ODG1-wBEiQAy_Xp70YMcJ_Hga2OtXx93lf_bngHqtc6XBumhmkqin-s0LMaAruC8P8HAQ

pandora 350tl. Çekle biraz daha düşer.

Bence next pandora 350 tl etmez.

next machina 450 tl etmez
    atlanta g4 mini 300tl. Alınabilir.

Çekle g4 miniyi 250 nin altına aldım. Memnunum. machina veya pandora aynı işi yapamazdı.

Sizin gördüğünüz Türkiye de satılan daha iyi ve uygun fiyatlı bir ürün var mı? Gözümüzden kaçan.

Daha iyisi, uygun fiyatlı yoksa bunlar alınabilir ürünler olacaktır. Beklemenin sonu yok. Hep daha iyi, daha yükseği çıkacak. Önemli olan ucuza ürün alıp, verimli kullanmak.

samsung s4 çıktı, s3 sahipleri telefonlarını attı mı? iphone 6 çıktı iphone 5 sahipleri kullanamıyor mu? Hayır kullanıyorlar. İşletim sistemleri son sistem mi? Hayır.5 yıl önceki televizyon işe yaramıyor mu? Hayır yarıyor.

Şu anda bir çok insan s3, iphone 5 alıyor. Neden aynı işi daha ucuza hallediyor.

herkesin evinde samsung 8000, 9000 serisi mi var ? Hayır insanlar 5,6,7 serilerini alıyor. Çöp mü? HAyır işini yapıyor.

g4 mini ile her akşam 1-2 film izliyoruz. iptv maçları açıyorum. cccam ile belgesel izliyorum.
    Bunları 250tl (çek+avantajix+banka bonusu) altında bir fiyata yapıyorum.
    Android 4.2.2 olması benim için fazla bile...

Bilerek düşük özellikli ve eski teknolojili ürünler alıyoruz. Çünkü fiyat/performans önemli.

pphammer IPTV ile maçları izliyorum demişssin ya...hangi maçları izliyorsun ya yardımcı olurmusun mesela şampiyonlar ligini izleyebiliyormusun....bu işlerde yeniyim daha işte senden okuyup anlamaya çalışıyorum...yardımcı olursan sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: EROLFB

quote:

http://www.n11.com/next-pandora-hd-slim-android-full-hd-uydu-alici-P27327746/?cid=604001_all-shp-all-products&prod_id=27327746&gclid=Cj0KEQjwjtGfBRCN4-LU9ODG1-wBEiQAy_Xp70YMcJ_Hga2OtXx93lf_bngHqtc6XBumhmkqin-s0LMaAruC8P8HAQ

pandora 350tl. Çekle biraz daha düşer.

Bence next pandora 350 tl etmez.

next machina 450 tl etmez
    atlanta g4 mini 300tl. Alınabilir.

Çekle g4 miniyi 250 nin altına aldım. Memnunum. machina veya pandora aynı işi yapamazdı.

Sizin gördüğünüz Türkiye de satılan daha iyi ve uygun fiyatlı bir ürün var mı? Gözümüzden kaçan.

Daha iyisi, uygun fiyatlı yoksa bunlar alınabilir ürünler olacaktır. Beklemenin sonu yok. Hep daha iyi, daha yükseği çıkacak. Önemli olan ucuza ürün alıp, verimli kullanmak.

samsung s4 çıktı, s3 sahipleri telefonlarını attı mı? iphone 6 çıktı iphone 5 sahipleri kullanamıyor mu? Hayır kullanıyorlar. İşletim sistemleri son sistem mi? Hayır.5 yıl önceki televizyon işe yaramıyor mu? Hayır yarıyor.

Şu anda bir çok insan s3, iphone 5 alıyor. Neden aynı işi daha ucuza hallediyor.

herkesin evinde samsung 8000, 9000 serisi mi var ? Hayır insanlar 5,6,7 serilerini alıyor. Çöp mü? HAyır işini yapıyor.

g4 mini ile her akşam 1-2 film izliyoruz. iptv maçları açıyorum. cccam ile belgesel izliyorum.
    Bunları 250tl (çek+avantajix+banka bonusu) altında bir fiyata yapıyorum.
    Android 4.2.2 olması benim için fazla bile...

Bilerek düşük özellikli ve eski teknolojili ürünler alıyoruz. Çünkü fiyat/performans önemli.

pphammer IPTV ile maçları izliyorum demişssin ya...hangi maçları izliyorsun ya yardımcı olurmusun mesela şampiyonlar ligini izleyebiliyormusun....bu işlerde yeniyim daha işte senden okuyup anlamaya çalışıyorum...yardımcı olursan sevinirim...

Aynen hocam bende de android tv box var varsa ip tv linklerin paylaşırsan sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mehmet 0534 M kullanıcısına yanıt
    tek usb var. usb çoklayıcı ile hem fare hem harddisk bağlanmıyor. yazılım bekliyoruz.
  • quote:

tek usb var. usb çoklayıcı ile hem fare hem harddisk bağlanmıyor. yazılım bekliyoruz.

atlanta verir insallah beklediginiz yazilimi önemli bi eksik bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar arkadaşıN yukarıda gösterdiği 75 dolarlık uydulardan birini alsam acaba ne gibi sıkıntılar yaşaRım elinde patlar mı neler dersiniz daha önce bunlardan getiren oldu mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.