Şimdi Ara

Android youtube uygulamasi problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iphone kullanan ayni operatore sahip 2 arkadasimda 3g uzerinden youtube uygulamasindan video izleyebiliyorlar. Ancak ben android telefonumda youtube uygulamasini acinca ag problemi tekrar deneyin uyarisi aliyorum. Uygulamada dns ile ilgili bisey bulamadim. Ayni sikintiyi yasayan var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• VPN kullanmayi dene bir

• Sorun vpn degil. Ios da youtube uygulamasiyla vpn siz video izlenebiliyor. Ama android de youtube uygulamasi ile izlenemiyor.

• Android'de yıllardır dns ya da vpn olmadan youtube çalışmıyorki. 3g ile internete girerken set dns programı ile giriyordum.
  • Ios da o özellik nasıl oluyor peki?
  • Ios kullananlar bilir. Arkadaşlarının dns veya vpn kullanmadığına emin misin? Onlara sorsan da öğrensek. Türkiye'de dns değiştirmeden yasaklı sitelere girmek mümkün değil diye biliyorum.
  • ya niye kasıyorsun ki gir pc'den bir vpn satın al. ister telefonda ister bilgisayarda kullan. hem kasmaz da internet misi gibi takılırsın.

ama mutlaka ücretli al başın ağrımasın sonra saçma reklam maillerinden ve özellikle telefonda kullanacaksın gelen smsler baya sorun oluyo.

o yüzden ücretli vpn al.
  • Ya 2 side vpn kullanmiyor. Anlamadigim olayda o zaten. Tarayicidan girilmiyor ama youtube uygulamasiyla girebiliyorlar. Bu arada tekrar ediyorum vpn siz giriyorlar.
    Ios da youtube uygulamasinda dns ayarlari var mi ekstradan??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curukcul -- 25 Nisan 2014; 10:40:38 >
  • Set dns ile kolayca girebilirsin.

• android tablette, 3g üzerinden(wifi değil) ysaklı sitelere nasıl girerim.

• adriyanus5757 A kullanıcısına yanıt
    vpn kullan dostum. Purevpn hesabın olursa aynı anda açık olmamak kaydıyla her mecradan kullanabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.