Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.8.6 Google Play ve AppGallery'de]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.269
Cevap
27
Favori
52.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 558
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 123
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 94
  • Favoriye Eklediklerim 28
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gun (188 mesaj) Kefelon (123 mesaj) Jeolog. (114 mesaj) basicodemine (107 mesaj) Front-Back (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (687 mesaj) Mobil (155 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (1356 mesaj) (31 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> DH Uygulama Geri Bildirimleri >> Android Uygulaması Geri Bildirimleri >> Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [3.8.6 Google Play ve AppGallery'de]
Giriş
    9420 Mesaj

Tamam ilettim bakıp çözerler teşekkürler vakit ayırıp yazdığınız için.
    |
    |
    Are You Hitting On Me kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • General
    9420 Mesaj

Merak etmeyin telefon numaranızı çok özel durumlarda yönetimden çok özel kişiler belli nedenlerle erişebiliyorlar.

|
    |
    Papatrik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj
    Bir bildirimi açıp okuduktan sonra başka uygulamaya geçip DH uygulaması arka planda çalışırken, yenş gelen DH bildirim ne bastığımda 1 önceki konu açık kalıyor ve yeni tıkladığımda konu açılmıyor geri gittiğimde ise siyah ekranda kalıyor tekrar geri gidince ise ana sayfaya atıyor ortan bildirimi bulup basıp öyle okuyabiliyorum. Çok ciddi bir sorun olmasa da çok sinir bozucu, Note 10 plus kullanıyorum.
  • Teğmen
    112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

merhaba normalde bloklanan kişilerin mesajlarımızı alıntı/cevapla yapamaması gerekiyor ama mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor, kontrol ederseniz sevinirm.

@gun @Kefelon

Ağlama yar ağlama.. Hahaha hocam bonibon ağlıyor tuvalete gidebilir miyizzz
    |
    |
  • Yarbay
    16852 Mesaj
    Son güncelleme ile bildirim kısmı gayet güzel olmuş ancak favorilere gelen cevap bildirimlerine basınca konunun ilk mesajına gidiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    762 Mesaj
    aynı sorun bendede var son mesajı görmek için manuel olarak sayfanın sonuna almamız gerekiyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    942 Mesaj
    konunun içinde "tavsiye" geçen mesajları aratıyorum mesela buluyor ancak tıklayamıyorum aşırı saçma :(
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj
    Android sürümde mobil oyunlar kategorisinde herhangi bir habere tıkladığımda ilgili haber yerine farklı haber gelmekte.
  • Teğmen
    242 Mesaj
    Uygulama geliştirici arkadaşlara ortaya koydukları emek ve bu reklamsız uygulama için teşekürler.

Android 11'de gesture bar kısmı temaya göre siyah ya da beyaz olmak yerine bir üst kısımdaki rengi alırsa daha modern bi görünüme kavuşabilir.

Karşılaştırma için:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakikidaredevil -- 15 Ocak 2021; 21:28:13 >

• Binbaşı
    1388 Mesaj
    Bildirimler ekranından konuya girdiğimde sürekli ilk mesaja atıyor. O konuyu da okundu sayılıyor doğal olarak. Uygulama ayarları vs. her yerden baktım. Hiç bir şekilde çözemedim. Umarım çözüm gelir kısa sürede.
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj
    Bildirimlerden son konuya tıklıyorum ilk sayfa geliyor
    |
    |
  • AsyncTaskCoffee
    172 Mesaj

Bunu kontrol edelim hocam teşekkür ederiz geri bildirim için
    |
    |
    TK- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Birisi mesaj attığında vs bildirim mail gelmiyor
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj
    Konu içindeki YouTube linklerine tıklanamıyor. Kopyalayıp açmak gerekiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    633 Mesaj
    abone olunan bir konuya yeni mesaj geldiğinde güncellemeler kısmında eskiden kaldığım yerden başlıyordu konu şuan ilk mesajdan basliyor lütfen düzeltin
  • Er
    1 Mesaj
    Konularımı silmek istiyorum
    |
    |
  • Çavuş
    45 Mesaj

Aynı durum bende de oluyor. Gelen bildirime tıklayınca sorun yok ama uygulama içinde güncellemeler kısmından tıklayınca konunun ilk mesajını açıyor son yazılanı göstermesi gerekirken
    |
    |
    Xlarge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj
    Portal da forumdan bir link verilmiş, linki açamıyorum, geri geliyor. İlgili haberhttps://www.donanimhaber.com/windows-10-da-kritik-acik-tek-satir-kod-sabit-diski-bozuyor--129124

Link yorumların içinde
  • DH Yönetici
    4882 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Selamlar, bildirimdeki son konuya gitmedeki sorunları çözdük. Uygulamayı güncellemeye gerek duymadan kontrol edebilirsiniz. Geri bildirimler için teşekkürler.

@handsame_ @srknzr @Whippoorwill

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    Bahsedilenler: handsame_, BayCicik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Whippoorwill, srknzr
  • General
    9420 Mesaj

Bahsettiğiniz link bu ise ;

https://forum.donanimhaber.com/razer-ripsaw-hd-goruntu-yakalama-karti-citayi-yukseltiyor--137846353

Bu tür haberlerin forumda yansımalarını orjinal sayfasına habere yönlendiriyoruz aslında bir sorun yok sadece beklemediğiniz bir şey.

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,471
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.