Şimdi Ara

## ANDROİD® UYGULAMA GELİŞTİRME ## (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
46
Favori
60.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hiç yazılım bilmeyen birinin önce yazılımı bilmesi gerek. sonra android.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi forumlar herkese ben soru bankası tarzı bir uygulama yapmak istiyorum test çözmek için bunun için basit bir yol var mı bilgisayar için soru bankası yapmak içim programlar var mesela
  • arkadaşlar elimde bir word dosyası var,dosyada çeşitli sözcüklerde konumlar gömül,bilgisayarda mesela x harfine basınca x harfine gömülü olan konuma yönlendiriyor,fakat bunu telefonda açamıyorum,telefonun bu konumları görmesini nasıl sağlayabilirim?bilgisayarda x yazan yere tıklayabiliyorum fakar telefonda olmuyor,basit uygulama geliştirme sitelerinden program oluşturayım dedim belli aşamadan sonra para istiyor onlarda,yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
  • Arkadaşlar temel düzeyde C biliyorum ve bugün Java derslerine giriş yaptım, javada orta seviyeye gelip androide yönelmem ve uygulama yapacak seviyeye gelmem ne kadar sürer tahmini. Javanın temel kısmını hızlı halledeceğim sanırım C den dolayı.
  • Cinderella Man C kullanıcısına yanıt
    Günde ortalama 3-4 saat vakit ayirabilirsen Java ya... 2-3 ay icerisinde temel android seviyesine ulasabilirsin diye tahmin ediyorum.
  • arkadaşlar tutan bir uygulama ne kadar para kazandırır ? sosyal ağ gibi bir uygulama mesela. dünya çapında olmasada türkiye çapında diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

arkadaşlar tutan bir uygulama ne kadar para kazandırır ? sosyal ağ gibi bir uygulama mesela. dünya çapında olmasada türkiye çapında diyelim.

Uçsuz bucaksız bir soru bu. Aylık 100 dolarda olabilir 100.000 dolarda. Proje önemli olan kazanç projeyle gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

quote:

arkadaşlar tutan bir uygulama ne kadar para kazandırır ? sosyal ağ gibi bir uygulama mesela. dünya çapında olmasada türkiye çapında diyelim.

Uçsuz bucaksız bir soru bu. Aylık 100 dolarda olabilir 100.000 dolarda. Proje önemli olan kazanç projeyle gelir.

mesela basit bir el feneri uygulamasından ne kadar gelir hocam aylık ?
  • quote:

quote:

quote:

El feneri uygulamasını kim niye indirsin? Lütfen yanlış anlamayın artık her telefonun fener fonksiyonu var çünkü.

• quote:

quote:

quote:

Android'ten gelir sağlamak istiyorsan kesin garanti yolu var: Firmalar Android bilen eleman arayıp duruo, birine yazılacan. Öyle kendi başına bir app yapıp para kazanmayı hayal etme. 1 ay dursun 3 kişi freeware versiyonunu download etsin o bile başarı, kaç milyon app var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba Geliştiriciler,
    Konuyla alakası olmayan bir soru soracağım ben bir uygulamanın tasarımını kendi uygulamama kendi çabalarımla uydurmaya çalıştım. Bu arayüzünü yaptığım uygulamanın sahibi beni şikayet edebilir mi? Şikayet ederse ne olur ?
    Bu soru hakkında cevap verirseniz sevinirim.
  • App inventor kullanan var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hazı uygulama yapma firmaları var hangisi uygun ve kaliteli hizmet veriyor acaba ?

mobiroller pahalı geldi ?
  • Yararlı bilgi. Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar benim türkçe dil seçeneği olmayan zte marka bir telefonum var android rom u açarak türkçe dil dosyası eklmek istiyorum. Açma düzenleme herşey tamam yalnız açılan system.img dosyasını eski haline getiremiyorum. İnternette sadece .bat dosyasını .img ye çeviriyorlar veya oynamadan geri kapatıyorlar ben oynadığım icin dosya boyutu değişiyor.

Imgburn vs programlar işe yaramıyor. Çinli bir siteden oynanmış versiyonunu buldum adam yapmış 1.5gb dosyayı 1gb indirmiş denedim o çalışıyor.

Bilgilerinize ihtiyacım var teşekkürler.

• renavito4 R kullanıcısına yanıt
    Yaptığınız olaya reskining deniyor yani yeniden giydirme. Bariz bir şekilde benzerlik göstermiyorsa bir problem olmayacaktır.
  • Konu takip.

Udemyden öğrenen varmı tavsiye edermisiniz?

Yada 0dan başlayacak birine nerden nasıl başlamasını tavsiye edersiniz?

• Taksi uygulaması ile uğraşıp ücretli yazabilecek varmı?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.