Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.191
Cevap
368
Favori
411.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben seyirturk te 1080p çözünürlükte film izledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Hangi film hocam ben de deniyeyim acaba internet hızına göre mi ayarlıyor kendini.

• zukerman Z kullanıcısına yanıt
    Hocam Batman animasyon olanıydı

• Beyler bende sony android tv var ama sürekli youtube takılması int kopması sorunu yaşıyorum ve android box alayım diyorum önerebileceğiniz özellikle wifi sorunu olmayan kusursuz bir cihaz ne var?

• help21 kullanıcısına yanıt
    Wifi sorunu olmayan derken bağlantıyı wifi ilemi yapacaksınız?
    Öyle ise Netflix lisansı olan mi box olabilir,
    Kablo ile olacaksa alternatif çok bütçeye bağlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dionysos66

Wifi sorunu olmayan derken bağlantıyı wifi ilemi yapacaksınız?
    Öyle ise Netflix lisansı olan mi box olabilir,
    Kablo ile olacaksa alternatif çok bütçeye bağlı
    Aynen wifi ile bağlanacak İnternete

Sadece wifi ise dediğim gibi mi box uygun olur

• quote:

Sadece wifi ise dediğim gibi mi box uygun olur
    Mi box ilk versiyon vardı onda da Android 8 sonrası saçmaladı en iyisi yine mi box mu

Dikkat ederseniz en iyisi demedim , wifi ile bağlanacaksanız ve Netflix güzel seyredeyim istiyorsanız mi box dedim. Yoksa Çin cihazları bence daha iyi me kool, beelink, ugoos gibi cihazlar var üst sayfalarda @miki ,@limanyakan üstadların incelemeleri ve yorumları var bence izleyin bütçenize göre karar verin

• quote:

Dikkat ederseniz en iyisi demedim , wifi ile bağlanacaksanız ve Netflix güzel seyredeyim istiyorsanız mi box dedim. Yoksa Çin cihazları bence daha iyi me kool, beelink, ugoos gibi cihazlar var üst sayfalarda @miki ,@limanyakan üstadların incelemeleri ve yorumları var bence izleyin bütçenize göre karar verin
    yok en iyi derken sorunsuzluk anlamında dedim mesela ugoos vb diğer android cihazlarda netflix güzel seyredilmiyor mu?
    Cihazlar özelinde tam bilmiyorum lakin öğrendiğimiz; mi box ve amazon fire stick de netflix lisansı olduğu için okk fakat diğer cihazlarda maksimum 540 p alınabileceği

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Hocam Corelec sitesindekiler uyumsuz, internette buldum bir şey oda olmadı bir türlü. Kartla da denedim yine olmadı :) Bu arada Netflix için değil ama genel kullanım için cihaza ATV9 yükledim, çok daha iyi çalışıyor artık cihaz en azından. Netflix için vazgeçtim artık bulduklarım olmadı. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seronet

Hocam Corelec sitesindekiler uyumsuz, internette buldum bir şey oda olmadı bir türlü. Kartla da denedim yine olmadı :) Bu arada Netflix için değil ama genel kullanım için cihaza ATV9 yükledim, çok daha iyi çalışıyor artık cihaz en azından. Netflix için vazgeçtim artık bulduklarım olmadı. Teşekkür ederim.
    Hocam kurduğunuz atv romun üzerine kodi yükleyip. Daha önce paylaştığım eklentiyi kurup deneyin bunromda da bir
  • APK OYUN TAVSİYE

Arkadaşlar tv için oyun kolu aldım.

Yalnız Google Playde çok fazla oyun seçeneği bulamadım.

Tv'de tam ekran oynanabilen Apk oyun biliyormusunuz ?
  • Vallah bende oyun bulamıyorum.Hangi gamepadi aldınız tv box hangi model?Oyun bulursanız gzüel fps tarzında buraya yazarsanız sevinirim.
  • Selam arkadaşlar,

D-Smart GO un android tv uygulaması çıktı, inceledim biraz çok beğendim. Şöyle derli toplu, canlı tv si seç izle si olan stabil çalışan bir platform uygulaması yoktu androidde. 1 ay film dizi denemesi de veriyor ayrıca.

Android tv ler play store dan indirebilir, TV box için aşağıdaki apk yı indirip usb üzerinden kurabilirsiniz.
    https://drive.google.com/file/d/1MZRTS7jTHVJTKStPtPmAF9XG4wnD1cic/view?usp=drive_open
  • Mecool km1 telegram grubu.
    https://t.me/joinchat/B7uHB0Xna61gAfqEi5DVZw

• quote:

Orijinalden alıntı: kamasiz

Selam arkadaşlar,

D-Smart GO un android tv uygulaması çıktı, inceledim biraz çok beğendim. Şöyle derli toplu, canlı tv si seç izle si olan stabil çalışan bir platform uygulaması yoktu androidde. 1 ay film dizi denemesi de veriyor ayrıca.

Android tv ler play store dan indirebilir, TV box için aşağıdaki apk yı indirip usb üzerinden kurabilirsiniz.
    https://drive.google.com/file/d/1MZRTS7jTHVJTKStPtPmAF9XG4wnD1cic/view?usp=drive_open
    s.a.hocam root problemi olduğundan tvboxlarda canlı tvleri izleyemiyorsunuz..
  • tıkıl kullanıcısına yanıt
    benim cihaz rootlu ve hem canlı tv leri hem de filmleri izleyebiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.