Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.191
Cevap
369
Favori
413.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tv box ta calisacak klavye ile yon tuslari ile hareket ede bilen mesela bb racing gibi oyunlar nasil bulabilirim indiriyorum hepsi dokunmatik ekran uzerinde oynabilir diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thom_yorke T kullanıcısına yanıt
    Logitech 400 klavye ile denedim dediğiniz oyun haricinde pek uyum sağlamadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar online film-dizi vs izleme platformları için cyberflix vs programları var. bunların özellikler kısımlarında

real debrid
    all debrid
    tract tv

gibi bölümler var youtube'da biraz araştırdım mesela cyberflix kaynak kısıtlı buluyor ama real debrid falan girildiğinde kaliteli ve daha fazla kaynak buluyor. ben de kayır olayım dedim ama ücretsiz sürüm olduğunda kaynak bulamadı ekstradan. youtube videolarında bir sürü kaliteli kaynak buluyor (4k vs)

bunları bilen arkadaşlarım biraz açıklayabilir mi? aylık yıllık abonelikleri var bu platformların. acaba kullanım alanları nasıl? gerek var mı?

bir de zion tv diye bir şey var o direkt apk ve yine üyelik ile bu debrid vs açılıyormuş. ama bunlara üye olana kadar netflix, amazon prime üye olunsa daha iyi değil mi?

bir sürü online film-dizi izleme sitesi varken bu platformların artsı nedir?

bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim.

• Netflix, Prime Video, SeyirTürk, Stremio fazla fazla yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Netflix, Prime Video, SeyirTürk, Stremio fazla fazla yetiyor.
    ben de benzer düşüncedeyim hocam. ancak bu platformları insanlar neden kullanıyor? biraz inceledim kurması vs zahmetli iş (kodi, zion tv, cyberflix, beetv gibi yerlere ekleniyor). artısını ama gerçekten artısını merak ettim. aşırı kalite düşkünleri için önemli sanırım (4k, blu ray, dts ses vs... )

dolar euro ile onların para birimi için çok uygun belki ama bizde 7 ile çarpıyorsun fiyatı.
  • plexus_09 kullanıcısına yanıt
    Hangiler zahmetli?
    Netflix, Prime Video değildir sanırım.
    Digeride 20 saniye civarı sürüyor.
    Diğerlerini kurma amacı izlediğiniz bir çok şeyi bulamamak.
    Netflix dizi yayınlıyor devamı yok.
    Ne yapacağız, müracaat Stemio. 😊

• iptv izlerken kayıt almamı sağlayabilecek bir uygulama var mı? dahili hafıza ya da harici usb ile bağlayabileceğim bir yere kayıt yapsın yeter.
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    İptv Extreme Pro yapıyor

• debridlere vs para vermek anlamsız geliyor bana. illa para vereceksem vps alıp swizzin kurarım. plex da var için de torrent de vpn de. çok çok tali yollar debrid vs. iyi kötü bi tane de private torrent üyeliğiniz varsa yeter zaten.
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    debrid için demiştim hocam :)

netflix prime vs kolayligi çoğu yerde olmaz sanırım. tek sorun aradığımız şeylerin farklı farklı platformlarda bulunması.

sizinle aynı fikirdeyiz uzun lafın kısası :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

debridlere vs para vermek anlamsız geliyor bana. illa para vereceksem vps alıp swizzin kurarım. plex da var için de torrent de vpn de. çok çok tali yollar debrid vs. iyi kötü bi tane de private torrent üyeliğiniz varsa yeter zaten.
    bilmedigimiz başka başka şeyler çıkadın hocam :)

private torrent rarbg, zamunda falan mı? dediğiniz şeyleri de araştıracağım fakat biraz açar mısınız swizzin tam olarak nedir? pc android uyumu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: plexus_09

bilmedigimiz başka başka şeyler çıkadın hocam :)

private torrent rarbg, zamunda falan mı? dediğiniz şeyleri de araştıracağım fakat biraz açar mısınız swizzin tam olarak nedir? pc android uyumu var mı?

Alıntıları Göster
    private torrnet=üyelikle erişebildiğiniz torrentler. iptorrents, **** vs. avantajı daha geniş katalog ve yavaş indirme gibi sorunun olmaması. rarbg vs de kullanalabilir elbette.
    swizzin=vps aldığınızda kuracağınız paket. bu otomatik olarak plex, torrent, vpn ve diğer istediğiniz şeyleri kuruyor. bununla başka da bir olayımız yoksa sadece kurup unutuyoruz.
    ardından buraya istediğimiz herhangi bir cihazdan torrent ekleyebiliriz. bildiğimiz torrent programlarının web versiyonu.
    ardından plex ve gerekli eklentileri kurduğumuz için indirdiğimiz torrentler direkt ekleniyor. açıp izliyoruz.
    ben zaten kullanıyorum bu sistemi biraz karmaşık gibi geliyor ilk başta ama sonrasında bir şey yok.
    new pope mesela yok hiçbir yerde blutv haricinde. stremioda vs altyazı yok. ama bu sistemle hiçbir sorun olmadan izleyebiliyorum ben.

• Arkadaşlar selam, biraz baktım ama cevaplar olumsuz. TanixTX3Max var, bazı yollarla Netflix yükledim (eski versiyon) fakat HD olarak açmıyor. Bunun bir yolu kesin olarak yok mu? Kodi, Coreelec yada atvXperience kullansak çözüm olur mu? Her şey legal, parasını verip alıyorsun ama izlenemiyor çok saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seronet

Arkadaşlar selam, biraz baktım ama cevaplar olumsuz. TanixTX3Max var, bazı yollarla Netflix yükledim (eski versiyon) fakat HD olarak açmıyor. Bunun bir yolu kesin olarak yok mu? Kodi, Coreelec yada atvXperience kullansak çözüm olur mu? Her şey legal, parasını verip alıyorsun ama izlenemiyor çok saçma.
    hocam cihazına uygun coreelec i ndirip kur.
    https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix

bu eklentiyide coreelec e yükle.

dene ben a95x f3 ile 1080p test pattern almıştım.

ama netflixi gerçekten kullanmak istiyorsan netflix lisanlı cihaz alman şart.
    ben bunun iöin bitane fire stcik 4k kullanıyorum. a95x f3 lede indirdiğim film dizileri izliyorum.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Hocam dönüş için teşekkürler, Coreelec i bir deneyeyim ama kapatınca her şey sıfırlanıyor sanırım. Her açışta plugin i tekrar yüklemek vs. gerekir gibi? Yabancı bir forumda atvXperience üzerinde kodi falan diyordu, sanırım artık olmuyor.
  • quote:

Hocam dönüş için teşekkürler, Coreelec i bir deneyeyim ama kapatınca her şey sıfırlanıyor sanırım. Her açışta plugin i tekrar yüklemek vs. gerekir gibi? Yabancı bir forumda atvXperience üzerinde kodi falan diyordu, sanırım artık olmuyor.
    hayır hocam silinme falan olmuyor.
    ben sd karta yükledim imajı.
    istediğimde android e de geçiyorum.
    birtek coreelec e geri dönmek için hard resetli başlatmak gerekiyor.
    coreelec te olduğu gibi androidten de coreelce geçiş yapılabilse süper olur
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam usb ile denedim açmadı, sdcard bulursam onunla deneyeceğim. Resmen eziyet :)
  • quote:

Eyv hocam usb ile denedim açmadı, sdcard bulursam onunla deneyeceğim. Resmen eziyet :)
    Usb 2.0 olana takıp dene hocam. Yanlış bilmiyorsam usb den çalışan tarafı o..
  • Bende KM9 var. Çalışan D-SmartGo uygulaması var mı acaba? Yüklediklerimin hiç biri çalışmıyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 7 Mayıs 2020; 20:26:9 >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.