Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ksahinler Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
2.191
Cevap
369
Favori
413.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet HDMI üzerinden yollayabilir. Açıkça yazmış Atmos diye. Sizdeki medya oynatıcının menüsü müdür bu acaba?

Peki bu menü aynı versiyona sahip bütün Android TVlerde aynı midir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JuMu kullanıcısına yanıt
    Evet benim x88 in arayüzünde ki ses ayarı kısmı bu, benim cihaz Android 9.0 ile geldi, başka cihazlarda ki ayar menüsü farklı olabilir onları bilemiyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ali expressten almak android tv box. Daha ucuza gelmezmi? Alıp kullanan varmı acaba? Bu işlerde yeniyim, sormak istedim

• deniz_sea kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: necii

Ali expressten almak android tv box. Daha ucuza gelmezmi? Alıp kullanan varmı acaba? Bu işlerde yeniyim, sormak istedim
    Aliexpress den satın alınca büyük ihtimalle gümrüğe takılıyor artık, %40 civarı gümrük+ ötv vergisi, ayrıca 7€ da trt bandol ücreti alınıyor.
    Banggood dan vergiler dahil olarak alın.

• necii kullanıcısına yanıt
    Set üstü kutu kategorisine sokarlarsa 7 Euro, Video oynatıcı kategorisine sokarlarsa 18 Euro ödeme durumu var.
  • wechip w1 air mouse almayı düşünüyoruz beelink gs1 ve x96 max cihazlarında çalışır mı ?

uyumsuzluk gösterdiği cihazlar oluyor mudur acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Aliexpress den satın alınca büyük ihtimalle gümrüğe takılıyor artık, %40 civarı gümrük+ ötv vergisi, ayrıca 7€ da trt bandol ücreti alınıyor.
    Banggood dan vergiler dahil olarak alın.

Alıntıları Göster
    Bu vergilerle ilgili kaynağınız nedir acaba. Aliexpressden çok ürün aldım gümrüğe de takılan çok ürünüm oldu ama sadece %20 gümrük vergisi ödeyerek ürünü gümrükten çekebildim. %40 gümrük vergisi ve ötv ne zaman geldi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: exqwerex

wechip w1 air mouse almayı düşünüyoruz beelink gs1 ve x96 max cihazlarında çalışır mı ?

https://forum.donanimhaber.com/android-tv-box-icin-akilli-tv-kumandasi--136988063

Bunu dene Bim den olmadı iade edersin..

• exqwerex E kullanıcısına yanıt
    Ben çinden aldım.Km9 da sıkıntısız çalıştı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • astatin13 kullanıcısına yanıt
    Aralık ayı sonuna doğru kanun yayınlanarak yürürlüğe girdi. Sipariş tutarının % 65-70 i kadar vergi ödeyenler oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exqwerex

wechip w1 air mouse almayı düşünüyoruz beelink gs1 ve x96 max cihazlarında çalışır mı ?

Bende hiç kullanılmamış fazla bir tane var. İsterseniz Çin fiyatına veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Bende hiç kullanılmamış fazla bir tane var. İsterseniz Çin fiyatına veririm.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, siparişi vermiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: astatin13

Bu vergilerle ilgili kaynağınız nedir acaba. Aliexpressden çok ürün aldım gümrüğe de takılan çok ürünüm oldu ama sadece %20 gümrük vergisi ödeyerek ürünü gümrükten çekebildim. %40 gümrük vergisi ve ötv ne zaman geldi ?

Alıntıları Göster
    https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/yurt-disindan-getirilecek-bazi-elektronik-cihazlara-bandrol-ucreti-2867484/

Yurtdışından yolcu beraberinde getirilen veya posta ve hızlı kargo taşımacılığı yoluyla Türkiye’ye gönderilen ÖTV Kanunu IV sayılı liste kapsamı eşyaya, yurtiçinde uygulanan ÖTV miktarını kapsamayan vergi uygulanması nedeniyle, yurtiçinde ÖTV’ye tabi ürünleri üreten ve satışını yapan firmalar ile yurtdışındaki aynı ürünlerin satışını yapan firmalar arasında haksız rekabet ortaya çıktı. Bu durum vergi kaybına neden oluyor. Bu nedenle yurtdışından gelen ÖTV Kanunu IV sayılı liste kapsamı eşyaya, ÖTV miktarını kapsayacak şekilde ilave yüzde 20 vergi uygulanacak. (Milliyet)

ETİKETLER
    vergi ek vergi eticaret siteleri vergi

Aliexpreex'ten tv box satın alan bir youtuber dan, alınan vergilerin detayları

https://youtu.be/vzJWtcYCYw4

Not: Aralık ay'ı ve Ocak ay'ı sonu konu mesajlarında, aliexpress'ten tv box satın alanlar 125-200 lira arası (gümrük ve ötv) vergiler + trt bandrol ücreti ödeyerek ürünlerini teslim aldılar veya kargoyu kabul etmeyip iade edenler de oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar Türkvod bugun açılmıyor acaba ne yapmam lazım?
  • necii kullanıcısına yanıt
    Uzak durun sakın ha benim 16 hafıza 2 rom v88 cihaz geldi 1 ayda 155 aldığım cihaza 109 TL vergi çıkardılar
    265 liraya mal oldu keşke buradan alsaydim gümrüğe takılmadan şans eseri geçerse çok ucuz

• Merhaba arkadaşlar bugün v88 TV box aldım fakat
    Fareyi basıp alttan çekince bu resimde menü gelmiyor yukarıdaki menü de gelmiyor android sürüm da attım resimdeki gibi nasıl bir ayar ile gelir birde Bluetooth de yok varmı yokmu nasıl anlarım

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı

• berkant03 B kullanıcısına yanıt
    Tool bar çıkmıyorsa firma yazılım desteği vermemişse bir alt android sürümün arayüzüne geçmek sorunu çözer.
    Box alırken ahngi özellikleri var ya da yok iyice bakmak gerekir. V88 de BT yok. BT olsa ayarlarda gözükür.
    Şöyle bir BT adaptör iş görür.
    https://urun.gittigidiyor.com/diger-her-sey/2-in-1-kablosuz-bluetooth-verici-alici-ev-ses-adaptoru-cheerful-414434476?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=275241369094&utm_term=59020141587&ga_prodid=414434476&ga_merchantid=122678679&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAiAwJTjBRBhEiwA56V7qzbm3JW3A-rHZSDZ931Q3DowggkQQeEeLxaUmPa9JLTxgKVRhNEAARoCj-IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&utm_source=donanimhaber&utm_medium=referral

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler peki alt sürüme nasıl geçerim

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.