Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.191
Cevap
369
Favori
412.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hard reset yapılarak eski sürüme dönülemiyor. Tamamen eski sürüme dönmeye de gerek yok. Eski sürümün arayüzünü kullanmak ta sorunu çözer.

1. seçenek firmalar tarafından yeni sürümde sorun olduğu zaman gönderilen bir güncelleme varsa bu güncellemeyi bulup yüklemek.

Örneğin size gelen güncelleme ile siz Android 6.0 ‘dan Android 7.0’a geçiş yaptınız ancak yaşanan bazı sorunlar sebebiyle firma geri güncelleme kararı aldı. Bu durumda size bir Güncelleme Dosyası daha gelecektir ve siz otomatik olarak bu güncelleme ile bir önceki sürüme geri döneceksiniz.

2. Seçenek ise dosya sistemi üzerinden indirip cihaza atacağınız kurulum dosyaları üzerinden cihazı bir önceki sürüme döndürmek olacaktır.

Bu Kurulum Dosyalarına ise üretici firmanın kendi sitesinde bulunan DESTEK Kısmından ulaşabilirsiniz. Eğer böyle bir dosya paylaşımı yoksa firma ile irtibata geçerek Bir Önceki Sürümün Dosyalarını talep edebilirsiniz.

Bu dosyaları USB kablosu ile cihaza alarak ANA DİZİNE atmanız gerekmektedir. Daha sonrasında bilgisayar ile olan bağlantıyı kapatmanız ve cihazı kapatıp açmanız gerekecektir.

Bazı cihazlarda güncelleme OTOMATİK olarak başlarken bazı cihazlarda DOSYA YÖNETİCİSİ üzerinden Ana Dizine attığınız dosyayı seçmeniz gerekecektir.

• Uygulama Yedekleme ve Eski Sürüm Uygulama Yükleme Nasıl Yapılır?

• Guzel konu tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moviebox
    Playbox HD
    Megabox HD
    Popcorn Time
    Teatv
    Tubitv
    Morpheus Tv
    Cyberflix Tv
    Free Felix HQ
    ShowBox

https://teatv.net/teatv-apk-download/
  • CPU'yu otomatik soğutan bir program var mı? Ya da açık kalan uygulamaları otomatik kapatan?

Bildiğim kadarıyla önerilenler de düzenli olarak manuel yapmalıyız.

İkinci sorumda benim kullandığım cihaz W95, ben buna yeni android versiyonu nasil yükleyebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvarez -- 19 Şubat 2019; 8:56:11 >
  • alvarez kullanıcısına yanıt
    Otomatik soğutma yapan ya da açık kalan uygulamaları kapatan bir program yok.
    Clean Master vb. gibi programlarla otomatik başlayan uygulamaları sekmesinden kapatabilirsiniz.
    Soğutma özelliğini manuel olarak çalıştırırsınız.
    Ram temizleme tuşu varsa rami hafifletirsiniz en önemlisi de kutunun hava alma kanallarını açık tutmak.
    Versiyon yükseltmek için firmanın desteği varmı bunu araştıracaksınız.
    Yukardaki mesajda bunu yazdım.
  • Benim acilir acilmaz 46 sicak yaziyor. o zaman ne onerirsiniz sogutucu almak mi?

• alvarez kullanıcısına yanıt
    46 derece sıcaklık normal. Kullandıkça 72-80 derecenin üzerine çıkıyorsa sorun olabilir.
    Aşırı ısınma stabilitenin kaybolması, görüntülerde takılma, ekran renginin değişmesi vb.gibi durumlarla kendini belli eder.
    Adaptörden de kaynaklanabilir. H96 pro+ larda adaptör değiştirip te ısınma sorununu çözenler oldu.
    Aşırı ısınma varsa fan takmak gerekir.
  • merhaba arkadaşlar aracımda android multimedya var.4.4.4 sürüm cep telefonum samsung s6 telefonu multimedyada bulunan easy connected kurulu ve kolay bağlantı ile bağlayabiliyorum ve cep telefonunu multimedyaya yansıtabiliyorum. aynı uygulumamayı android box T96 marsa yükledim ama birtürlü cep telefonunu yansıtmak için bağlantıyı kuramadım.boxta cihaz görünülürlüğü var mı bulamadım.tşk.
  • aozaslan A kullanıcısına yanıt
    Samsung telefonlarda allshare yansıtma özelliği var. Bu program telefonda varsa box a da yükleyip aynı wıfı üzerinden bağlanıp ekran yansıtma yapın. Allshare yoksa playden her iki cihaza da miracast programı yükleyip deneyin.
    Videoları izlerseniz daha kolay kavrarsınız.
    t96 mars ta miracast desteği var.
  • Arkadaslar alt yazilarimda karakterler neden böyle bozuk çıkıyor nasil duzeltebilirim? Zion tv olsun teatv olsun alt yazi sectigimde böyle çıkıyor..

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı
    Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı

• metabax kullanıcısına yanıt
    O programdan kaynaklanıyor. Programlarda Türkçe altyazı için tam anlamıyla destek yok galiba. Cyberflix deneyebilirsin onda Türkçe karakterlerde sorun yok. Stremioda da sorun yok diye hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: metabax

Arkadaslar alt yazilarimda karakterler neden böyle bozuk çıkıyor nasil duzeltebilirim? Zion tv olsun teatv olsun alt yazi sectigimde böyle çıkıyor..

En sorunsuz türkçe altyazı desteği CyberFlix
    https://archive.org/download/DreamTVv3.2.9AF/CyberFlix%20TV%20%5Bv3.1.4%5D.apk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• @susak1920 @frux

Teşekkür ederim, gece 3 lere kadar bosuna uğraştım desenize :( dediğiniz gibi stremio ve cyberflix de sorun yok..

• Stremio, Terrarium tv, Zion Tv hiçbirinde altyazı sorunu yok.
    Stremio ilk sorun çıkardı kaldırdım kurdum düzeldi.
    Terrarium Tv, CyberFlixTv zaten aynı proğram dün altyazıda sorun vardı oda düzeldi.

• Merhaba,
    x96 mini tv box cihaz var. Çözünürlük değiştirme seçeneği var mı bilgisi olan varsa nasıl yapabilirim?

Bunu bir monitöre bağlamayı düşündüm ama üstün teknoloji ürünü monitörün tam orta yerinde koskoca çözünürlük dışı diye yazı yazıyor. Ekran çalıştığı halde böyle yazıyor. Bir uyarı şeklinde gelip gitse ne güzel olacak ama yok. Laptop a bağladığımda uygun çözünürlükte problem olmuyor o yüzden x96 mini nin çözünürlüğü değiştirmem gerek. Böyle bir imkan var mı acaba?

edit: videolarda display seçeneğinde çözünürlük ayarları görünüyor ama bende yok o da enteresan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidddd -- 23 Şubat 2019; 17:3:9 >
  • Android tv box için Beinconnect apk var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

En sorunsuz türkçe altyazı desteği CyberFlix
    https://archive.org/download/DreamTVv3.2.9AF/CyberFlix%20TV%20%5Bv3.1.4%5D.apk

Alıntıları Göster
    Çoğunu denedim stremio gibisini görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzkhan55

Android tv box için Beinconnect apk var mı?
    https://www.google.com/search?q=beinconnect+android+apk&ie=&oe=
  • quote:

Orijinalden alıntı: köseoğlu

Çoğunu denedim stremio gibisini görmedim

Alıntıları Göster
    Bence CyberFlix daha hızlı açıyor. Bsplayer ile kullanınca tam uyumlu türkçe altyazıyı kendi otomatik seçiyor.
    Zaten netflix üyeliğim de olduğu için yeterli geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 24 Şubat 2019; 13:46:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.