Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.200
Cevap
369
Favori
413.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aptoiteden ya da başka apk sitelerinden deneyin.
  • Arkadaşlar km9 da arka planda çalışan uygulamaları nasıl kapatabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy2121

Arkadaşlar km9 da arka planda çalışan uygulamaları nasıl kapatabiliriz?
    clean master uygulamasını yuklersen arka planda calısan uygulamaları sonlandırabılırsın
  • telefonun ki gibi sadece arkaplan kapatacak birşey yok değil mi?

• Aliexpress'ten tvbox aldım. Android 8.1 yüklü ama alet kaldırmıyor sanırım. blutv, spotify ya da mx player'da oynattığım her şey takılıyor. Aleti kapatıp açınca birkaç saat takılma olmuyor; ama sonra yine takılıyor. Youtube hiç çalışmıyor hep takılıyor. Marka modeli aşağıdaki gibidir.
    Hangi rom'u tavsiye edersiniz?

SCISHION MODEL S
    GPU: Mali-400
    sistem: Android 8.1
    İşlemci: RK3229
    çekirdek: 1.5GHz,Korteks A7,Dört çekirdekli
    Yağmurluk: 2G
    RAM Yuvası Miktarı: DDR3
    Çubuk Malzemesi: 32G

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portative -- 14 Ocak 2019; 11:12:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: portative

Aliexpress'ten tvbox aldım. Android 8.1 yüklü ama alet kaldırmıyor sanırım. blutv, spotify ya da mx player'da oynattığım her şey takılıyor. Aleti kapatıp açınca birkaç saat takılma olmuyor; ama sonra yine takılıyor. Youtube hiç çalışmıyor hep takılıyor. Marka modeli aşağıdaki gibidir.
    Hangi rom'u tavsiye edersiniz?

SCISHION MODEL S
    GPU: Mali-400
    sistem: Android 8.1
    İşlemci: RK3229
    çekirdek: 1.5GHz,Korteks A7,Dört çekirdekli
    Yağmurluk: 2G
    RAM Yuvası Miktarı: DDR3
    Çubuk Malzemesi: 32G

Rom yüklemeye gerek yok, cihaz bir saatten sonra işlemci ısınmaya başlayınca kasmaya başlıyor.
    Kutunun altına bir tane mini notebook soğutucu fanı satın alıp koyun, fan çalışmaya başlayınca sorun kalmayacaktır. n11 gibi sitelerde 10-15 lira civarına satılıyor.
    rk3328 chipli olan h96 max+ modeli var ben de, soğutucu fan ile kullanınca hiç sorun kalmıyor.
    Edit: Benim kullandığım fan budur. Kargo ile 13 liraya geliyor.
    https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/mini-notebook-sogutucu-7-12-P172387288

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 14 Ocak 2019; 11:22:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• portative P kullanıcısına yanıt
    Fan takmak en etkili çözüm, ayrıca kutunun hava almasını sağlayabilirisiniz. Clean Master yüklü değilse yükleyip soğutma özelliğini kullanabilir, gereksiz dosyaları silip, ram temizliği yapabilirsiniz. Cihaz açılıp kapansa dahi bazı uygulamalar arka planda çalışmaya devam eder. Status Barı açıp ara ara bu uygulamaları kapatmak faydalı olur. Ram temizleme tuşu da kullanılabilir.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    status barı bulamadım. clean master uygulamasını kullanmaya başladım ama. teşekkürler.
  • portative P kullanıcısına yanıt
    Alttan yada üstten sol fare tuşuna basılı tutup çekince görev çubuğu çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chetaq

Mevcut uygulamayı silip Playstore'dan güncel versiyonu yüklerseniz sorunsuz çalışacaktır.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz gibi yaptım, sonunda oldu. Beni sabırla dinleyip yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamemo -- 14 Ocak 2019; 19:49:54 >
  • Arkadaşlar TV Box için hangi reklam engelleme uygulamasını tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamemo -- 15 Ocak 2019; 12:26:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Arkadaşlar TV Box için hangi reklam engelleme uygulamasını tavsiye edersiniz?
    Bu iyi /mod full

https://drive.google.com/open?id=1DfJqTIqL6vT_vnrI6n5l4j3DUkGysjy7

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Bu iyi /mod full

https://drive.google.com/open?id=1DfJqTIqL6vT_vnrI6n5l4j3DUkGysjy7

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam, teşekkürler.

• Ya arkadaşlar eternet kablosu takılı iken çalışan file transfer proğramı var mı bildiğiniz. Ben birkaçtane denedim hepsi wife ile çalışıyor
  • arkadaşlar, media player olarak kodi kullanıyorum ama sanki bilgisayardaki PowerDVD'den aldığım görüntü kalitesini alamıyor gibiyim. Acaba görüntü kalitesi olarak Kodi'den daha iyi önerebileceğiniz bir player var mı? (VLC ve MX player dışında) Bu arada iptv'de en iyi kaliteyi de Kodi'den aldım, ne IPTVsmarters pro ne de diğerleri ben de Kodi kadar güzel kalite vermedi.
  • Burdaki arkadaşların tavsiyesini dinbleyerek tv box'ın altına bir fan koydum ve takılma sorunları %90 azaldı.
    Teşekkürler @frux @Limanyakan

Fanı usb uzatma kablosu ile tv'ye taktım bu sayede tv açıldığı anda fan çalışmaya başlıyor. Tv box'a takmadım; çünkü tv box'ı kapatsam da fan çalışmaya devam ediyordu. :)
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/mini-notebook-sogutucu-7-12-fully-404912637
  • schumi42 S kullanıcısına yanıt
    Media Player olarak Xplayer’ı öneriyorum. Vlc player videolarda çok hafif takılma yapıyor bende. Mx player da bazı ses formatlarını desteklemiyor nedense. Xplayer’ı telefonumda da kullanıyorum. Oldukça başarılı bi medya oynatıcı. Tavsiye ederim.

Yalnız sadece fare ile çalışıyor, onu da belirteyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekin_can kullanıcısına yanıt
    Tamamdır sağolasın, onu da bir deneyim, air mouse var onunla kullanırım.
  • Kodi’de sistem ayarlarinda goruntu seceneklerinde cozunurluk ayari aktif degil ve

Cozunurluk: 1920x1080p

Yenileme hizi: 60 yaziyor. Iki sorum olacak

1- bu 4k filmleri 1080p’de mi oynatiyor demek

2- eger oyleyse bunu nasil 3840x2160’a cevirebilirim

• Kullandığınız netflix apksının linkini atabilir misiniz arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.