Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.725.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Dune yi kullanmayacaksanız FHD tv si olan bir kişi satın alabilir.

Dune den sonra her cihaz aynı konforu vermez.

Satılmadıysa fiyat çok cazip.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-zidoo-x9s-plus-v6-air-klavyeli-kumanda-4k-media-player-kutulu-831354537/detay

Zidoo da kendi player ı var ve HDD den içerik izlemek için en uygun cihaz.

1TB HDD destekli. 8 çekirdekli ve güçlü bir cihaz.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-sunvell-t95z-plus-tv-kutusu-amlogic-s912-sekiz-cekirdek-3gb-792744938/detay

2 GB ram li bu kutu da olabilir.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-a95x-f3-air-s905x3-islemci-2-gb-ram-16-gb-rom-android-tv-box-831468205/detay

Alıntıları Göster
    Dune hd base 3d kullanıyorum evet müthiş bir cihaz gerçekten. 4k dune lara baktım fiyatlar uçmuş tv yi aldıktan sonra 3-5 ay en azından ödeyene kadar taksidini masraf yapamam o yüzden 300-500 tl lik ürünlere bakıyorum şimdilik. Aslında tv nin kendisi oynatıyor ama ne yazık ki samsunglarda dts ve dts hd desteği yok sinema sistemim olduğundan zorunluyum bir media player almaya.. Bu son gönderdiğiniz 2 cihaz hdd baglanabilir mi ? 3 tb hdd var dune nun içinde onu takıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 4 Temmuz 2020; 14:7:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

Dune hd base 3d kullanıyorum evet müthiş bir cihaz gerçekten. 4k dune lara baktım fiyatlar uçmuş tv yi aldıktan sonra 3-5 ay en azından ödeyene kadar taksidini masraf yapamam o yüzden 300-500 tl lik ürünlere bakıyorum şimdilik. Aslında tv nin kendisi oynatıyor ama ne yazık ki samsunglarda dts ve dts hd desteği yok sinema sistemim olduğundan zorunluyum bir media player almaya.. Bu son gönderdiğiniz 2 cihaz hdd baglanabilir mi ? 3 tb hdd var dune nun içinde onu takıcam.

Alıntıları Göster
    Sinema sistemi var derken? Optik çıkışlı bir ses sistemi ise, tvnin sesi aktarması yeterli olur bildiğim kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

Alıntıları Göster
    Zidoo tam HDD üzerinden film izlemek için biçilmiş kaftan.
    Cihaz satılmadı ve sorunsuz ise üçüne beşine bakmayın.
    Konfor olarak dune den aşağı kalmaz.

T95z güçlü bir cihaz 1TB deniliyor fakat 3TB HDD yi oynatır.
    KODI üzerinden oynatırsanız DTS, DTS HD yi alırsınız.

S905X3 çipsetli cihazda güç tüketimi düşük olduğu için 3TB de zorlanır.
    Adaptörü olan HDD ler için uygun.

Mi BoX ta 3TB HDD çalıştırıp, MX player ya da KODI üzerinden o sesleri alanlar var.

MiBox ta olur. Fiyatı global piyasaya göre çok uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

merhabalar..ali den 30 usdye tv box aldım x99 pro x3 du sanırım modeli.s905x3 olan modelı..herneyse sımdı baktım urun gumruge havale edılmıstır dıyor..bu urunun akıbetı ne olur bılgısı olan varmı acaba?
    Her türlü 200 TL vergi çıkar ,bana da 200tl çıktı.sosyal medyada herkes aynı şeyden muzdarip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vontar X3 4/64gb satılıktır, AliExpress fiyatına vereceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: _S_R_

Her türlü 200 TL vergi çıkar ,bana da 200tl çıktı.sosyal medyada herkes aynı şeyden muzdarip

Alıntıları Göster
    Nasıl oluyor ki? 30 usd 200 tl ediyor zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Şimdi kontrol ettim, 140 TL çıkmış. Hemen şikayet edeceğim. 200 TL'lik ürüne 140 TL vergi çıkarmışlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Yurtdışından kürdan, toka gibi küçük bir ürün alınsa da 8TL gümrüğe sunma, 6.82TL gümrük vergisi alıyorlar.

Tv Box için %60 vergi + 7 avro bandrol + gümrüğe sunma ücreti 8 TL. işletirler.

Tahminen 160-180 TL vergi çıkar.

Alıntıları Göster
    147 TL çıkmış. 200 TL'lik üründen. Şimdi çıktı netten. Hemen cimere yazacağım. X88 pro 3 s905X3 chipli 4gb/32 cihaz. Ne dersiniz göndereyim mi, alayım mı? 200 tl lik ürün ne kadar vergi çıkması lazım birde?

• Banggood vergi olayı devam ediyorsa ordan almak lazım artık.

• Üretmeden direk mala ortaklık oluyorlar. Bir daha alırda ortak edermiyim.. Son olsun..

• quote:

147 TL çıkmış. 200 TL'lik üründen. Şimdi çıktı netten. Hemen cimere yazacağım. X88 pro 3 s905X3 chipli 4gb/32 cihaz. Ne dersiniz göndereyim mi, alayım mı? 200 tl lik ürün ne kadar vergi çıkması lazım birde?

Alıntıları Göster
    Birşey elde edebileceğinizi sanmıyorum

• quote:

Birşey elde edebileceğinizi sanmıyorum

Alıntıları Göster
    30 usdlik olan ürünün yasal olarak tüm vergisi nedir?

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam

Sipariş Tutarı: 206,00 TL
    Gümrük Vergisi (%20): 41,20 TL
    Özel Tüketim Vergisi (%20): 49,44 TL
    Gümrüğe Sunma Ücreti: 8,00 TL
    Damga Vergisi: 0,80 TL
    Toplam Vergi ve Masraf Tutarı: 99,44 TL
    Siparişin Toplam Maliyeti: 305,44 TL

+ 10 € TRT bandrolü

TV boxlarda ÖTV ve TRT bandrol ücreti de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _S_R_ -- 4 Temmuz 2020; 20:29:55 >
  • Evdeki çanak bozulduğundan tv izlemek için android box alacağım.Max 300 tllik fiyat performans ürün onerirmisiniz

• arkadaslar nacizane siram eger netflix 4k olmazsa olmaz ise

1-Mi box 4k
    2-Amazon fire stick 4k

Nvidia urunleri parasina degmez. Tabi trde satilan fiyatlara.

Diger android stocklu cihazlar olarak ta

1-ugoos
    2-minix
    3-beelink
    4-Meecool

Bu markalar disindaki markalari ben sahsen tavsiye etmiyorum.80-90 derecelerde calisan cihazdan hayir gelmez. Ugoos bu konuda yani serin calismada en iyi cihazdir. Guncellemeyide en iyi alan yine ugoostur. Biraz fazla verin adam gibi cihaz kullanin

• Arkadaşlar mibox s 4k cihazda 3d film deneyen oldu mu, düzgün açıyor mu, LG 32LM660S televizyon var, önceden film indirip hdd den mkv izliyordum, şuanlık gözlük olmadığı için mibox da deneme yapamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

arkadaslar nacizane siram eger netflix 4k olmazsa olmaz ise

1-Mi box 4k
    2-Amazon fire stick 4k

Nvidia urunleri parasina degmez. Tabi trde satilan fiyatlara.

Diger android stocklu cihazlar olarak ta

1-ugoos
    2-minix
    3-beelink
    4-Meecool

Bu markalar disindaki markalari ben sahsen tavsiye etmiyorum.80-90 derecelerde calisan cihazdan hayir gelmez. Ugoos bu konuda yani serin calismada en iyi cihazdir. Guncellemeyide en iyi alan yine ugoostur. Biraz fazla verin adam gibi cihaz kullanin
    evet shield yurti çi parasına değmez ancak yurt dışından 1990 tl ye geldi ve şu an çok memnunum. bir de ihtiyaçlar önemli. sadece netflix, kodi vs. olsun derseniz gerek yok. am a yurt içinden almayın. 5000tl çeken gördüm.

• quote:

Buyrun hocam

Sipariş Tutarı: 206,00 TL
    Gümrük Vergisi (%20): 41,20 TL
    Özel Tüketim Vergisi (%20): 49,44 TL
    Gümrüğe Sunma Ücreti: 8,00 TL
    Damga Vergisi: 0,80 TL
    Toplam Vergi ve Masraf Tutarı: 99,44 TL
    Siparişin Toplam Maliyeti: 305,44 TL

+ 10 € TRT bandrolü

TV boxlarda ÖTV ve TRT bandrol ücreti de var
    Türkiye den uygun fiyatlı s905X3 chipli 4gb/32 cihaz alabilirmiyim peki?

• mrkzk M kullanıcısına yanıt
    H96 mini 6k cihaz kullanıyorum arada 75 derece sıcalık gösteriyor ama elle ile kontrolde çok sıcak değil iki sene olacak ne bi takılma wifi kopması olmadı. Yeterince usb girişi var ethernet olması avantaj. Iphone android ekran yansıtma da artısı.

Çok para vermeye gerek yok multimedia kullanımı için tasviye edilir H96 cihazlar.

• quote:

Türkiye den uygun fiyatlı s905X3 chipli 4gb/32 cihaz alabilirmiyim peki?

Alıntıları Göster
    500 TL den aşağı bulmanız mümkün değil

• 
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.