Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.718
Cevap
523
Favori
1.726.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beelink gt mini a 13 gunde canakkaleye geldi. 25 tl gumruk vergisi toplam 34 tl vergi cikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agronur17 -- 28 Şubat 2020; 0:50:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _S_R_

Merhaba, AliExpress ten aldınız ve gönderildi mı? Ben de TV box aldım ve 10 gündür bekletiyolar

Alıntıları Göster
    Aliexpress beelink mağazasından 27 ocak'ta beelink gt1 mini 2 sipariş verdim. Hala "gonderi sevk edilmeye hazır" yazıyor ve takip no hiçbir sitede bulunamıyor. Dün satıcıya msj yazdım, bugün cevaplamış ve çin bahar festivali nedeniyle kargo firması almıyor yazmış. 60 günlük koruma süresinin 29 günü kalmıştı onu da 50 güne uzatmış. 1 ay beklemeye razıydım da 1 ayı geçti daha kargo verilmeyince canım sıkılmaya başladı. İptal etmek de istemiyorum. Aldığım ürün stokta yok şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theburakx -- 28 Şubat 2020; 9:53:22 >

• Çinden kargolar gelmiyor.bütün siparişlerimi iptal ettim.verdikleri tracking numaraları alayı yalan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin ticarette ilk darbeyi vergiler ile yedi.
    Şimdi de virüs mevzusu çıktı.
    Müşteri gözünde eski güvenilirliği kalmadı.
    Artık kolay kolay kimse sipariş vermiyor.
  • Bu oyun kolunu alırsam tv boxta fifa ve pubgyi rahatlıkla oynayabilir miyim ?

Kablosuz klavye mouse seti aldım maalesef çalıştıramadım uyumsuz oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 28 Şubat 2020; 19:43:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullandığın kutunun işletim sistemi destekliyorsa olur ama çin cihazlarında tam destek yok. Oyunlar cep telefonlarının dokunmatik ekranına göre yazıldığı için gamepadin kablolu yada kablosuz olması birşey farketmez. O Fiyata denenebilir. Extra keymapping programı kurman gerekebilir.

• Agronur17 kullanıcısına yanıt
    Zaten program bulsam klavye setimle deneyeceğim. Yazı yazmak dışında birşeye yaramıyor. Mecool km9 cihazım

• BILGILI B kullanıcısına yanıt
    ürün gelmedi para iadesi aldım

• Beyler netflix 5.1 seste sorun yaşıyorum neden olabilir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg10

ürün gelmedi para iadesi aldım
    merhaba,
    bilgilendirme için teşekürler,
    ben x96max plus ddr4 4+32 gb siparişi verdim bugün altıncı gün şu an yolda nl hollandaya yol çıktı gözüküyor. sevk edilmeyi bekliyor gibi bir durum söz konusu olmadı.
    bakalım bir hafta sonra nl ye gelirse oradan da 15.gün türkiye gelir gibi, şimdilik sıkıntı yok.
    yukarıda da yazdım, sanırım firma ve korona virüs kentleri vb. durumlar farklı farklı şu an için sorunsuz.
    sorun olursa paylaşırım arkadaşları bilgilendirmek amaçlı
  • mmertt900 M kullanıcısına yanıt
    Fire stick 4k yüzde 60 civarı daha hızlı.

https://androidpctv.com/wp-content/uploads/2018/12/Fire-TV-Stick-4K-test-eng-GeekBench-01-min.jpg

• sipariş verilen ürün budur,
    sayfalar sorunlu gönderemiyorum.

firmayı seçip oradan android box x96 max plus bulunacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BILGILI -- 29 Şubat 2020; 18:1:29 >

gelirse bilgilendirme yaparmısın. birde hangi linkten aldın ve beelink gt1 mini 2 ile kıyaslarsan hangisi iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg10

gelirse bilgilendirme yaparmısın. birde hangi linkten aldın ve beelink gt1 mini 2 ile kıyaslarsan hangisi iyi?
    merhaba,
    üstte verdiğim 1.2 foto üzerinde ki yazılardan firma ismi var onu seçin aliexpress ten
    firma gelince aşağılarda x96maxplus var, başka arkadaşlar için de önceki sayfalarda ekledim ama sanırım bir sorun var ekleme yapamadım bu nedenle yukarıda ki ekran alıntılarını koydum.
    kıyaslama olmaz gt1mini daha iyi
    bu onun bir altı diyebiliriz,
    ama birçok üründen de iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakan

https://www.skystreamx.com/products/skystream-pro-8k-streaming-media-player

125$ gözüküyor ama türkiyeye alma şansımız yok malesef
    250 $ dan düştü. Fiyatı cazip hale geliyor.

E-Bay da iletişim kurun Türkiyeye gönderilebilir deniliyor.
    benim ürün 20 günü geçti ne geldi nede takip edebildim. tartışma açıp para iadesi istedim. kabul ettim dediler ma bakalım ne olucak.

• son 2 adet eachlink x3 mini var elimde ihtiyacı olan varsa

s905x3 işlemcili
    4gb ramli
    32 gb hafızalı

400TL fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canakan -- 2 Mart 2020; 14:33:51 >
  • Arkadaşlar selam,

H96 2GB modelinden aldım.

Netflix en üst paket olmasına rağmen görüntüsü kötü kablo ile bağlıyorum cihazı. Salondaki TV de kendi içindeki neflix uygulamasında görüntü gayet iyi.

Android box da marketten indirildi diye mi böyle?

• eakarvardar E kullanıcısına yanıt
    H96 diğer uzakdoğu ürünleri gibi NETFLIX i SD açar.
  • eakarvardar E kullanıcısına yanıt
    H96 L1 lisansı yok bu yüzden Netflix, Amazon video gibi servisleri 520p maximum gösterebilir.720p ,1080p ve 4K desteği bulunmuyor.Portlanmış android kullanıyor.Android TVos desteği yok ne yazıkki.L1 lisansi Mi box ,fire tv ,Nvidia s.Tv gibi ürünler L1 desteklidir.Stremin servisi kullanmak isteyenler bu ürünlere yönelmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 2 Mart 2020; 15:40:46 >
  • 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.