Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (1336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.795
Cevap
525
Favori
1.729.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google hesabın açıksa aynı ağda bağlı iken Google TV uygulaması var onu kullanabilirsin.
  • serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

Merhabalar Serkan Hocam. Bende ugoos am6b plus bu cihazdan almayı düşünüyorum. Sarı sitede 4.500 TL fiyatlı. Tavsiye edermisiniz. Fiyatı sizce uygunmudur.

• Aylak7 A kullanıcısına yanıt

Güçlü bir cihaz. Tavsiye ederim. Ama ikinci el için fiyatı yüksek geldi bana... 3.000 - 3.200 TL civarı olmalıydı bence... Yani 100 dolar gibi, diyebiliriz.

Cevabınız için teşekkür ederim. Android sürümü 9 olarak görünüyor da. kaça kadar yükseltme imkanımız var.

• Aylak7 A kullanıcısına yanıt

Official yazılımı, büyük bir ihtimalle android 9 olarak kalacaktır.

Kullanıcıların ekseriyeti sorgulamıyor ama android cihazlarda sürüm yükseltmeleri, cihaza ilave yetenek ya da katkı sağlayacaksa yapılmaktadır.

Konuyu bu bağlamda ele aldığımızda, ugoos am6b plus cihazın sürüm yükseltmesi alması, cihaza ilave yetenek ya da katkı sağlamayacağı için, sürüm yükseltmesi verilmeyecektir, diye değerlendirmekteyim. Tabi bu kanaatim, official forumundan okuduklarım çerçevesindedir.

• Hatalı bilgiler mevcut, katkı sağlayalım.

Android sürümlerin mutlaka cihazlar özelinde performans, yetenek, kolaylık, güvenlik adına sağladığı pek çok katkısı mevcuttur.

Eski kafalar halen günümüz dünyasının yazılım dünyası olduğu gerçeğini kavrayamadı.

Hayır açıp uzun uzun Android sürüm changelog da okumuyor, buraya gelip sürüm katkı sağlamaz, nanometre şöyle diyerek hatalı bilgiler salık veriyorlar.

Google, play store üzerinde uzun zamanıdır android 11 temeli zorunlu koşmakta.
    Sürüm eski cihazlar apk kurarak bir süre daha idare edebilirler.
  • Birileri de gelmiş ortaya karışık kebap söyler tarzda ahkam kesmeye çalışıyor.

Üst seviye android cihazların en güçlüsü, s922x işlemcili ve desteği en iyi olan Ugoos markası, modellerinden am6b plus modelini android 9'da bırakmış.

Sözde zamanımızın adamı, ahkam keser tarzda fikirimsi şeyler çiziktirerek, aklı sıra Ugoos ekibinden de akıllı olmaya çalışıyor.

Sürüm yükseltmesi ile cihaz ilave yetenek kazanacak olsaydı, verirdi zaten... Nereden biliyoruz ? Cihazlarına en çok destek veren marka da ondan...

Elle tutulur yani nesnel görüşler varsa, okuyup yararlanırız. Elle tutulur görüşler yoksa, fikirimsi şeyleri yazarak laf üstüne laf koymaya çalışmanın kimseye faydası yok.

Ha bir de !... Cihazı kullanmayanlar sanal sanal fikirimsi şeyler yazmasın lütfen. Çünkü komik duruma düşmek kimsenin hoşuna gitmez.

• sssDiz kullanıcısına yanıt

Son cümlenizi tam anlayamadım

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt

Buyurun,

support.google.com
    Google Play uygulamaları için hedef API düzeyi şartları - Play Console Yardım
    https://support.google.com/googleplay/android-developer/answer/11926878?hl=tr&sjid=7493269676538069695-EU
  • Next start 4k 9 taksit 1750 tl 3 taksit alırsam 1600 tl bu fiyata önerir misiniz? Ana televizyonumda kullanmayacağım.
  • Xiaomi Box S 4K Android TV Box Medya Oynatıcı (2. Nesil) bu nasıldır tv box larda usb modelimi tercih edilmeli kutulu modelmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Next start 4k 9 taksit 1750 tl 3 taksit alırsam 1600 tl bu fiyata önerir misiniz? Ana televizyonumda kullanmayacağım.
    N11den kupon ile aynı fiyata mi box 2 aldım. Tek soru işaretim hafıza umarım sorunsuz kullanırım. Zaten çok az uygulama kuracağım.
  • cem1907 C kullanıcısına yanıt

Hocam selam

Bende kutulu ve usb li modeller mevcut.

Bazı eski usb cihazlar ısınma kaynaklı olabilir, yavaşlama hissettiriyor.

Mi stick 4k var, o fena çalışmıyor. Ama box lar tabiki soğutma konusunda çok daha başarılı.

Mi box 2. Nesil, next start ve dreamstar nova. Fiyata göre güzel cihazlar.

• merhaba.

lisanslı bir cihaz almak istiyorum. hali hazırda Botech kullanıyorum ama ikinci bir cihaz lazım oldu.

Mi Box S 4K Android TV Box (2. Nesil)

Dreamstar Nova 4K 

Mecool Km2 Plus 

arasında kaldım ama hangisini önerirsiniz? ya da f/p bir öneriniz daha var mıdır bu fiyat bandında?

• azraelhusam A kullanıcısına yanıt

Hiç düşünmeden ilk sıradaki...

teşekkür ederim

Mi Box S 4K Android TV Box (2. Nesil)

Homatics Box R 4K 16 GB geçen gün 2000 liraydı, takip edin bence.  

• Hicks kullanıcısına yanıt

Homatics boşta şişiyor yazılım desteği yok parayı haketmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 4 Mayıs 2024; 11:1:22 >
  • Ben Cortex A55 işlemcili TV box aldım ama hiç memnun kalmadım. Ryzen 7 işlemcili dizüstü bilgisayarımı kablosuz klavye mouse ile HDMI üzerinden TV’ye bağlı kullanıyordum. Değişiklik olsun diye box aldım ama kapatıp kutuya geri koydum tekrar bilgisayara geri döndüm. Bilgisayarın rahatlığı pratikliği bunlarda yok. Hız olarak yanından geçemez bu hantal cihazlar. Amazon Prime, YouTube vs açılış hızları box ile mukayese bile edilmez. Tekrar evrim geçirmişim gibi hissettim. Boxa göre inanılmaz hızlı geldi. Torrent üzerinden dizi-film indirme rahatlığı altyazı gömme ayarlama falan bunlar box ile rahatça yapılacak işler değil. Box bildiğin çileymiş. Box alacağınıza gidin giriş seviyesi bir laptop alın o bile bunların en iyisine toz yutturur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Symbianist -- 4 Mayıs 2024; 11:10:2 >
  • 
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.