Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (780. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.663
Cevap
517
Favori
1.723.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu banggood'da aynı bizim firmalar gibi. stoklarında olmayan ürünleri satıyorlar. şimdi de bazı ürünlerin fiyatlarını yükseltip sonra indirim adı altında satış yapmaya çalışıyorlar. tek avantajı vergi olayı.

• cem_hakan kullanıcısına yanıt
    Diğer ürün netflix sertifikası var mı?

Ni de 4k alırsınız ama diğerinde netflix sertifikası var mı bakmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar cihazı bugün teslim aldım. TV'ye bağladım. Bundan sonra gerekli kurulumları nereden ve nasıl yapabilirim. Teşekkür ederim.

• Android Tv Box için tavsiye.

Bu da ekran görüntüsü

• quote:

Orijinalden alıntı: cemverensoy

PTT ödemeleri nakit olarak alıyor maalesef.
    Bilgi için teşekkür ederim. Ürün gelene kadar cüzdanda 350 TL mutlaka olmalı o halde
  • EricCartman kullanıcısına yanıt
    Ne kadarlık bir ürün aldınız ve ne kadar vergi çıkacak bilemediğim için ürün tutarının maksimum % 65'i tutarında vergi ödemesi çıkabiliyormuş. Saygılarımla

• Çok cahilim tek bir sorucam. Samsung 50RU7440 aldım smart tv heralde dediğim gibi anlamıyorum çok tvlerden.

Smart box almama gerek var mı? Alırsam ne gibi bi faydası okur? İnternette arastırdım ama tam yanıt bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EricCartman

Bilgi için teşekkür ederim. Ürün gelene kadar cüzdanda 350 TL mutlaka olmalı o halde

Alıntıları Göster
    Ürün gümrüğe girdikten sonra çıkan vergiyi ptt den takip edebilirsiniz. Ona göre üzerinizde para bulundurursunuz.

• aztechsnk kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün istanbula giriş yapmış bugün.. ama gönderi kodu ile ptt den sorgulama yapınca gönderi bulunamadı diyor. Tr girince takip no değişiyor filan mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: wndrby

Hocam ürün istanbula giriş yapmış bugün.. ama gönderi kodu ile ptt den sorgulama yapınca gönderi bulunamadı diyor. Tr girince takip no değişiyor filan mı acaba
    Hocamhttps://t.17track.net/ burdan deneyin burası daha güncel oluyor.
  • cemverensoy kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun , iyi günlerde güle güle kullanın, android tv boxlar için uygulamalr bolümüne goz atmakta fayda var, eğer özellikle istediğiniz bir uygulama varsa yardımcı olmaya çalışalım.
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    TV niz hayırlı olsun ,
    Netflix, youtube gibi uygulamaları rahatça izlersiniz. ancak rahat bir şekilde android tablet gibi kullanayım derseniz iyi bir tvbox ile yüksek grafik kalitesinde oyunlar oynayabilir, çok çeşitli uygulamaları yükleyebilir, googleplay store dan , aptoide tv gibi kaynaklardan faydalanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 29 Kasım 2019; 0:10:29 >

• cimbom38 kullanıcısına yanıt
    Hocam, ülkeye giriş yapınca PTT üzerinden sorgulama yapınca Gümrük vergisi görünür dendi de.. o yuzden sordum
  • İyi geceler herkese, bana lazım olan şey sadece telefonun görüntü ve sesini HD ready televizyona kopmadan bozmadan aktaracak bir cihaz, kablo ile olmuyor çünkü telefonda mhl desteği yok. Tavsiyeniz olurmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: miki

TV niz hayırlı olsun ,
    Netflix, youtube gibi uygulamaları rahatça izlersiniz. ancak rahat bir şekilde android tablet gibi kullanayım derseniz iyi bir tvbox ile yüksek grafik kalitesinde oyunlar oynayabilir, çok çeşitli uygulamaları yükleyebilir, googleplay store dan , aptoide tv gibi kaynaklardan faydalanabilirsiniz.
    Teşekkür ederim. Hocam netflix izleyeceğim bide tasınabilir harddiskim var. Bu harddiskin içine 4k filmler atıp izlemeyi düşünüyorum herhangi bir sıkıntı olur mu bu tvlerde usb 3.0 var mı ki

• TITAN kullanıcısına yanıt
    2 ad.usb 2.0 var ve film izlersiniz ,ama ne kapasitede bir hdd destekler bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kotbycb

İyi geceler herkese, bana lazım olan şey sadece telefonun görüntü ve sesini HD ready televizyona kopmadan bozmadan aktaracak bir cihaz, kablo ile olmuyor çünkü telefonda mhl desteği yok. Tavsiyeniz olurmu?
    Tabii ki , piyasa da satılan tv box ların %90 ı bu iş için uygundur.
    Orta seviye bir tv-box a , telefonunuz android ise airscreen, iphone ise airpinpro apk ları yükleyerek , telefonunuzun ses ve görüntüsünü tv ekranına 4:3 veya 16:9 yansıtırsınız.
  • miki kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. HB da da 379 tl alayım hemen mi box o halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_hakan -- 29 Kasım 2019; 3:45:42 >
  • 
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.