Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.666
Cevap
517
Favori
1.723.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hali hazırda Tanix T3 mini kullanıyorum. Daha iyi bir cihaz almak istiyorum.

S905X3'lü A95x F3, X96 Air, Tanix TX3 arasında kaldım.

Tanix markasını az çok biliyorum. Diğerleri hakkında fikrim yok.

Fikirlerinizi bekliyorum. Artık birini alıp şu kararsızlıktan kurtulmak istiyorum
  • kadobjk kullanıcısına yanıt
    Limanyakan hocam sağolsun yardımcı oldu, tx3ü de beğeniyor ama onunla birlikte f3e karar verdik. Önümüzdeki günlerde sipariş vereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toprak12345

Arkadaslar konuyla alakasi yok ama bisi sorcam banggod dan aldigim gt1 mini 2 gundur gumrukte duruyor burda takilma gibi bi durumu olurmu en fazla kac gun burda kalir.yada yapmam gerekn bisi varmi
    bnde gt mini almıştım.. gümrükden 1 günde çıktı ama şimdide başakşehir ptt iş yerinde bekliyor. yazıyor.. orda neden bekliyor onu anlayamadım.. Arnavutköye sevk edilmesi gerekiyordu..
    Edit; vergide yazmıyor, galiba gümrüğe takıldı.. Ama ukime gitmesi gerekiyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 8 Kasım 2019; 16:19:58 >
  • cemverensoy kullanıcısına yanıt
    Mini 2 için aradaki fiyat farkını vermeye değer. Ben Mini alırdım.

s905X2 çipsetli N5 Max ın dengi GT1 Mini. Mini 2 de s905X3 çipset var.

İki cihaz aynı donanım özelliklerine de sahip olsa da, yazılım ve yazılım desteği çok önemli.

Beelink in yazılım desteğinin iyi olmadığını söyleyenler var.

Bu cihazlara telefonlarda olduğu gibi 15 günde, 3 haftada bir güncelleme gelmez.

Beelink için çalışan serbest yazılım geliştiriciler var.

Açtığım Mini topiğinde şaşırtıcı bir şekilde sorun bildiren yok gibi birşey.

Sorun yoksa güncellemeye de gerek yok demektir.

Ayrıca Beelink in kullandığı malzemeler daha kaliteli.
  • kadobjk kullanıcısına yanıt
    s905W çipsetli Tanix TX3 mini, mecool m8s pro W ile birlikte kategorisindeki en iyi iki cihazdan biri ve kaliteli bir cihaz.

Allwinner H6 çipsetli TX6 ve s905X2 çipsetli TX5 pro da bazı üreticilerin sorunlarını çözemediği ya da kalitesiz ürünler gözlemledik.

Tanix in Alice UK arayüzü bana kasvetli ve kullanışsız geliyor.

Kullandığınız TX3 mini yi üreten firmanın s905X3 çipsetli TX3 ünü bulabilirseniz TX3 alın.

F3 ün arayüzü çok kullanışlı ve farah. Nvdia Shields te de kullanılan MİMO 2x2 (2T2R) G.bit Wifi var.

F3 de ayrıca Plex yüklü geliyor.

Topiğine de yazdım A95X plus ile F2 incelemelerde iyi puanlar aldı ve kullanıcı feedback leri çok iyi.

F3 önsatışta olan ve yeni çıkan bir ürün, bu tür yeni cihazlarda risk her zaman var.

Risk almam derseniz mini lerden birine bakacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

bnde gt mini almıştım.. gümrükden 1 günde çıktı ama şimdide başakşehir ptt iş yerinde bekliyor. yazıyor.. orda neden bekliyor onu anlayamadım.. Arnavutköye sevk edilmesi gerekiyordu..
    Edit; vergide yazmıyor, galiba gümrüğe takıldı.. Ama ukime gitmesi gerekiyordu..

Alıntıları Göster
    sanırım aynı ürünü aynı zamanda sipariş vermişiz çünkü benim siparişim de aynı durumda. ama gümrükten sorunsuz geçmiş gibi görünüyor. umarım sorunsuz bir şekilde en kısa sürede elimizde olur.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Hocam doğru söylüyorsunuz ama Magicsee N5 MAX de satış linkinde S905x3 olarak satılmakta. Size o nedenle danışmak istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Biraz bakindim , up' ta yaptım ama ... F3 ün Google sertifikası ile ilgili bilgi göremedim.. bu cihaz olay storeden indirmelere izin verir mi ? Sorun çıkarır mı ?

• wndrby W kullanıcısına yanıt
    Cihaz bir önceki sürümü olan F2 ile tamamen aynı arayüze ve içeriğe sahip, F2 modelinin inceleme videolarına bakarsanız Netflix'in 480P kısıtlaması dışında herhangi bir sorunu olmadığını, normal kullanımda 45-50 zorlama durumunda en fazla 60 derecelere çıktığını ve deyim yerindeyse yağ gibi aktığını görürsünüz.

Tabiki F3 yeni bir cihaz olduğu için denemeden kesinlikle sorunsuz denemez ama bence risk almaya değer.

• sadettinz S kullanıcısına yanıt
    Google sertifikası ile ilgili sorun yaşamayız dimi ?

• wndrby W kullanıcısına yanıt
    Yaptığım araştırmalarda veya izlediğim inceleme videolarında Google sertifikası hakkında herhangi bir problemden bahsedilmiyor. Sadece Netflix 1080p/4K izlemek için gereken DRM lisansına sahip olmadığı, bu yüzden 480p üstüne çıkamadığı belirtiliyor.
    Playstore içinde yüklü geldiği için problem çıkacağını zannetmiyorum.
  • Gönderim başaksehir gümrüğe girdikten sonra ptt kargo sitesinsen görüntülülenemez oldu .Konu hakkında bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemverensoy

Hocam doğru söylüyorsunuz ama Magicsee N5 MAX de satış linkinde S905x3 olarak satılmakta. Size o nedenle danışmak istedim.
    N5 MAX , s905X2 çipsetle satılmaya başlandı. s905X3 çipsetle satılanlara N5 MAX + denmesi gerekiyor.

İki farklı çipsetteki cihaza aynı ad verilmemeli. Karmaşa olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wndrby

Biraz bakindim , up' ta yaptım ama ... F3 ün Google sertifikası ile ilgili bilgi göremedim.. bu cihaz olay storeden indirmelere izin verir mi ? Sorun çıkarır mı ?
    Google sertfikası uzakdoğu kökenli cihazların hepsinde yok ve play store dan indirme yapmakta sorun yaşanmaz.

aliexpresste, WeChip in sattığı üründe sesli kumanda ile sesli komut verilebiliyor.

Android Tv Box için tavsiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 8 Kasım 2019; 23:45:8 >

• sadettinz S kullanıcısına yanıt
    DRM L1 lisansı da olsa da orjinal NETFLIX lisansı olmadı için NETFLIX yüksek çözünürlükte açılamaz.

KING Pro da L1 lisansı var ve yüksek çözünürlük NETFLIX açılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

N5 MAX , s905X2 çipsetle satılmaya başlandı. s905X3 çipsetle satılanlara N5 MAX + denmesi gerekiyor.

İki farklı çipsetteki cihaza aynı ad verilmemeli. Karmaşa olur.

Alıntıları Göster
    açıklamalar aynı değil iyi bakın ddr3 rem li her iki chipte
    ayrıca wifi de ac ibaresi yok ama 5 yazmışlar s905x2 chipte hdmi 2.1 yazılırken s905x3 te hdmi 2.0 ve ddr3 bt ise 4.0ve 4.1 tutarsız hepsi !

açıklamalara veya soru cevapları iyi takip edin ayrıca mağaza puanına aldanmayın çoğu para iadesi için tehditle 5 yıldız istiyor

• Telefoncu kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cihazların donanım özelliklerinden önce farklı çipsetteki kutulara aynı adın verilmesini eleştirdim. Bu durum karmaşıklığı daha arttırıyor.

Gearbest te ve aliexpresste baktığım kadarı ile 3 satıcıda DDR4 yazıyor bir satıcı gizlemiş yazmamış.
    Geekbuying te DDR3 yazıyor. Bu da farklı üreticilerin olduğuna delalet eder.

Ayrıca hangi soru-cevapları, hangi olumsuz yorumları, hangi sitelerdeki yorumları ve hangi incelemeleri dikkate alacağımı iyi bilirim hiç merak etme.
  • Sonunda biraz zaman harcayıp GT-KING pro yu topiğindeki 1. mesaja ekledim.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137694422
  • @Limanyakan Hocam Aliexpress te bu şekilde. Link açılmıyor dediniz ama ben bağlantıya tıkladığımda halen açılıyor. O nedenle sizinle yeniden paylaşıyorum. Buyurun;

https://m.tr.aliexpress.com/store/home.html?sellerAdminSeq=220189958&&spm=a2g0n.detail-amp.store-link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemverensoy -- 9 Kasım 2019; 10:57:32 >
    Hocam Aliexpress te bu şekilde. Link açılmıyor dediniz ama ben bağlantıya tıkladığımda halen açılıyor. O nedenle sizinle yeniden paylaşıyorum. Buyurun;

https://m.tr.aliexpress.com/store/home.html?sellerAdminSeq=220189958&&spm=a2g0n.detail-amp.store-link

• 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.