Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Joker80, bitsede gitsek mi, chetaq Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
14.690
Cevap
364
Favori
840.254
Tıklama
Giriş
    2705 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Bilekten kontrol edilen klavyeli airmouse ları kontrol etmek zor olabiliyor. Hızlarını iyi ayarlamak gerekir. Ayrıca bir çoğunda Türkçe karakterler yok.

Alınacak klavye Mouse ların pilli olması da önemli. Kendinden bataryalı olanların zamanla şarj süreleri kısalıyor, sık sık şarj etmek gerekiyor.

Mithat Kılıç gibi Logitech marka Klavyeli Mouse kullanıyorum . (K400 plus)

Pili 12 ile 16 ay arasında gidiyor. Hiçbir sorun yaşamadım.
    Çok teşekkür ederim k400 plus aldım gelmesini bekliyorum Bir de bir şey daha sorayım ana ekranıma uygulama kısayolu eklemek istiyorum ama nasıl yapılır bulamadım HİREMCO NİTRO 4S

• Yarbay
    3892 Mesaj

Almadan önce danışsaydınız daha iyi olurdu. Bu modeli üreten çok fazla üretici var ve üreticisine göre değişik sorunlar yaşanabiliyor.

Tv Box almak isteyenler yukarıdaki mesajlarda önerdiğim s905X2 çipsetli cihazları inceleyebilirler.
    |
    |
    equalizer06006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

K400 plus aldığınıza pişman olmazsınız. NİTRO 4S in kutusuna Türkiye'de ilk kısa yol menüsü diye bir ibare var. Kısa yol menüleri diğer cihazlarda da var. Bu üründe kısa yol menüsü daha gelişmiş ya da farklı olabilir. Ayarları biraz kurcalayarak menünün nasıl çalıştığını çözebilirsiniz. Diğer kutularda + ya basınca kısayol ekleniyor, - ye basınca siliniyor. Menüyü çözemezseniz satıcıdan destek isteyin.
    |
    |
    Engin.K kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam, merhabalar...forumdaki nvidia shild 2017 yi tavsiyeniz üzerine aldım, çok memnunum, teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Limanyakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Covannii

Hocam, merhabalar...forumdaki nvidia shild 2017 yi tavsiyeniz üzerine aldım, çok memnunum, teşekkürler
    Hayırlı olsun. Memnun olunmayacak bir kutu değil. Bazılarına fiyatı biraz yüksek gelebilir. Göreceli bir durum. Cep telefonları ile karşılaştıracak olursak fiyatı için yüksek diyemeyiz.
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Düşük bütçe ile Tv Box almak isteyenler için NETFLIX yüksek çözünürlük gerekli ise MİBOX s teki kampanyalar çok uygun.

NETFLIX yüksek çözünürlük gerekli değil ise ;

Mecool KM9 pro 2/16 nın fiyatı oldukça cazip.
    https://www.banggood.com/tr/Mecool-KM9-Pro-Amlogic-S905X2-Google-Certificated-2GB-RAM-16GB-ROM-bluetooth-4_0-Android-9_0-4K-TV-Box-Support-Voice-Control-Google-Home-p-1521097.html?rmmds=search&ID=43100&cur_warehouse=CN

daha iyi bir cihaz olsun derseniz ;

Beelink GT1 mini 2/32
    https://tr.banggood.com/Beelink-GT-MINI-A-S905X2-2GB-DDR4-32GB-5G-WIFI-bluetooth-4_0-ITV8_0-4K-HDR-10-VP9-H_265-TV-Box-Support-Voice-Remote-Control-HD-Netflix-4K-Youtube-p-1453936.html?rmmds=search&ID=43103&cur_warehouse=CN

Heriki kutunun da CPU ve GPU su çok farklı. 2/16 lık KM9 pro nun fiyatı çok iyi eski ürünlere hiç bakmayın.

Bu cihazlarda ram ikinci planda kalıyor. 16 Gb lik depolama kapasitesi çevre birimleriyle arttırılabilir.
    Reis bu banggood tan mal alınca gümrük çıkıyormu eskiden gümrüklü kargo yazıyordu şimdi yazmıyor nedir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizan23 -- 8 Ekim 2019; 21:23:20 >

• Yarbay
    3892 Mesaj

Son durum nedir doğrusu takip edemedim. Banggood ile chatleşip gümrük sigortası ya da nakliye sigortası yaptırısam vergi çıkar mı diye sorun.
    |
    |
    Mizan23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah sağol... Peki yurtiçi sitelerden şöyle 400 e kadar işe yarar bişey varmı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    413 Mesaj
    Vestel 40fa5050 tv var akıllı değil fhd. Buna uygun kutu arıyorum ne dersiniz ? Nerflix digitürk var. Diğer uygulamadı da kurcalarım çok da leş olmasın

|
    Mizan23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

Vestel 40fa5050 tv var akıllı değil fhd. Buna uygun kutu arıyorum ne dersiniz ? Nerflix digitürk var. Diğer uygulamadı da kurcalarım çok da leş olmasın
    Düşük fiyatlı kutu bakıyorsanız ; KM9 pro 2/16 ya da N5

Bir önceki mesajda link verdim.
    |
    |

• Onbaşı
    35 Mesaj

Merhaba,
    Sizin onayladığınız özelliklerde yurtiçi satıcılarda bir ürün buldum ama hakkında olumlu olumsuz hiçbir yoruma ulaşamadım. Forumda da arattım bulamadım
    ürün
    ALPSMART AS560-X2 Android Tv Box
    n11 de birkaç mağazada bir de uydu ekipmanları satan bir mağazanın sitesinde var sadece.
    Bu ürünle ilgili bilginiz varsa ya da kullananlardan gören olur yorum yaparsa sevinirim.https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/alpsmart-as560x2-android-tv-box-P374939185?gclid=Cj0KCQjwivbsBRDsARIsADyISJ_u7NYBis5xn2UceioFxYX7nIQE0pNKtHfvp-TKm-fAQdWJACxqY8IaAlxeEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
    |
    |

• Onbaşı
    35 Mesaj

X96 bu mağazayla konuştum, ürün sayfasında özellikleri donanımı yazmak yerine o varmı bu varmı diye sormayın o da var bu da var yazmışlar. GPU nedir, altyazı desteği var mı, kumandasını neden göremiyoruz dedim pek bilgi sahibi değildi konuştuğum şahıs, x96 ama hangi x96 diye tereddüde düştüm.
    |
    |
    Bu ürün nasıldır sorun çıkarır mı donanıma göre fiyat iyi geldi
    4/64
    ROCKCHIP RK3328 felan var iş yapar mı

https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/x88-pro-4g-64g-android-9-0-tv-box-netflix-kodi-youtube-482780457#

3892 Mesaj

AS560-X2 nin donanım özellikleri çok iyi. s905X2 CPU, G-31 MP2 850 Mhz GPU, DDR4 4GB RAM, BT var.
    1 Yıllık yerli Tv üyeliği de avantaj.

Ürünün yazılımı nasıl, sorun var mı yok mu ona bakmak gerekir. Sorun çıkarsa ne kadar destek verecekler ve güncelleme desteği önemli.
    |
    |
    nkaylan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nkaylan

X96 bu mağazayla konuştum, ürün sayfasında özellikleri donanımı yazmak yerine o varmı bu varmı diye sormayın o da var bu da var yazmışlar. GPU nedir, altyazı desteği var mı, kumandasını neden göremiyoruz dedim pek bilgi sahibi değildi konuştuğum şahıs, x96 ama hangi x96 diye tereddüde düştüm.
    Satıcılar düşük donanım varsa çipsetini yazmazlar. Ürün açıklamasına ODA VAR BUDA VAR sormayın şeklinde yazmaları çok saçma. Donanımdaki değişik bir parça ya da bir özelliğin olmaması çok farkeder.
    Zaten ülkemizdeki e-ticaret sitelerinin bazılarında ne ebatlarını yazarlar ne de açıklayıcı bilgi olur.
    Bazıları da aldatıcı bir şekilde farklı ürünün fotoğrafını da koyarlar.
    Böyle satıcılardan mal almam.

İlanı tekrar inceledim. s905X2 çipsetli, 4/32 , Dual wifi ve BT var. Sadece ekran kartını yazmamışlar.
    GPU su MALI G-31 MP2 dir. MALI G-31 MP2 ise bu cihaz alınır.
    |
    |

• Yarbay
    3892 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

X88 Pro 4G/64G Android 9.0 TV BOX
    Bu ürün nasıldır sorun çıkarır mı donanıma göre fiyat iyi geldi
    4/64
    ROCKCHIP RK3328 felan var iş yapar mı

https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/x88-pro-4g-64g-android-9-0-tv-box-netflix-kodi-youtube-482780457#
    Öncelikle amlogic işlemcilere bakmak gerekir.

Amlogic s905X2 Çipsetli, G-31 GPU lu cihazlara bakın.

Yukarıdaki mesajlarımda yurtiçi ve yurtdışı linklerini verdim.

Buradaki cihazlar daha iyi.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140318171

• Binbaşı
    1562 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nkaylan

Merhaba,
    Sizin onayladığınız özelliklerde yurtiçi satıcılarda bir ürün buldum ama hakkında olumlu olumsuz hiçbir yoruma ulaşamadım. Forumda da arattım bulamadım
    ürün
    ALPSMART AS560-X2 Android Tv Box
    n11 de birkaç mağazada bir de uydu ekipmanları satan bir mağazanın sitesinde var sadece.
    Bu ürünle ilgili bilginiz varsa ya da kullananlardan gören olur yorum yaparsa sevinirim.https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/alpsmart-as560x2-android-tv-box-P374939185?gclid=Cj0KCQjwivbsBRDsARIsADyISJ_u7NYBis5xn2UceioFxYX7nIQE0pNKtHfvp-TKm-fAQdWJACxqY8IaAlxeEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
    Merhaba ,forumda inceleme konum mevcut
    https://forum.donanimhaber.com/alpsmart-tv-box-inceleme-cekilis--140152880#140160724
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,395
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.