Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.838
Cevap
525
Favori
1.732.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertsamet

İyi günler arkadaşlar. Babam için bir android tv kutusu almaya karar verdim. Kodi ip tv yükleyebileceğim. Red Box TV ve Stremio programlarının çalışacağı bir cihaz bakıyorum. İP tv ve video izlemeler için RK3328 işlemcili cihazlar önerilmiş. Aşağıdaki cihazı almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz yoksa başka bir cihaza mı bakayım.

not: eşimin babası olduğu için kötü bir cihazda almak istemiyorum :D
    https://www.banggood.com/H96-Max-Plus-RK3328-4GB-RAM-32GB-ROM-Android-8_1-USB3_0-TV-Box-Support-HD-Netflix-4K-Youtube-p-1335809.html?rmmds=search&ID=43100&cur_warehouse=CN
    1. mesajda da yazmıştım. H96 ları en son düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Broon

2gb 16gb yetmez
    Bu bütçe ile daha iyisi bulunamaz. s905X2 ler ilk çıktığında 40-42$ civarındaydı şimdi fiyatları uçtu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetki

Limanyakan üstadım, 15 gün önce gelen Tanix TX5 max. cihaza aklıma gelen pek çok şeyi yükledim. Bazı kodi eklentileri çalışmıyor, ama yüklediğim için cihazde ve ram'de yer kullanmaya devam ediyor. Galiba cihazı da yavaşlatıyor. Tanix tx5 için fabrika ayarlarına dönme veya yüklü programların hiçbişey kalmayacak şekilde silinmesi işini nasıl yapabilirim.
    KODI ye gerektiğinden fazla eklenti yüklenince ağırlaşabilir. TURKVOD vb. gibi belli başlı eklentileri yüklemek gerekir. Kullanılmayan eklentileri silmek en iyisi. And. programlar fazla yer kaplamadığı için TX5 max ın depolama kapasitesi yeterli olur. 50-60 tane programda yüklense sorun olmaz.

Çoğu kimse beğenmiyor fakat Clean master kurulu değilse bu programı kurup gereksiz programları bu uygulama ile kaldırın ve cihazda temizlik yapın. Clean master in en iyi yönü kalıntı dosyaları da silmesi. Clean master ı çalıştırmak yeterli olur.

• Arkadaşlar son kez yardımınıza ıhtıyacım var bir kaç android tv eledikten sonra bu 3 cihaz arasında kaldım artık bi tanesını alacagım lutfen fıkır verın.

1.Zidoo x9s yada Z9s
    2.Beelink GT serisi yada Beelink GT Mini A
    3.X99 ANDROİD TV link verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fpotur -- 27 Nisan 2019; 1:5:45 >
  • gypso0512 G kullanıcısına yanıt
    Amazon Fire stick ya da fire tv gibi Amerikan ürünlerine bakacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkozcan

Dün yazdığım için önerisi olan var mı acaba ? Saygılar.

Alıntıları Göster
    1 GB ram ı olan cihazlar alınmaz. Listedeki en uygun ürün Tanix TX3. X uzantılı en uygun cihaz magıcsee N5 ya da N4 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanaldinyo

İMAQ 900 iptv box ile ilgili ayrıntılı bilgisiniz var mı ? fiyatı nedir nereden satın alabilirim ? teşekkürler

Alıntıları Göster
    s905X çipsetli ve 1/8 özellikli. Fiyatı yüksek. Daha iyi alternatifler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Samsung mu9000 tvmde bugun itibari ile twitch smarttan kaldırıldı.Ağırlı olarak Youtube,netflix ve twitch izliyoruz.300 tl civarı hangi cihazları tavsiye edersiniz? Şu an f/p cihazları nelerden kısaca paylaşır mısınız?
    Roku Express yeterli olur. Fakat diğer android uygulamalar yüklenemez. 1. mesajda videosu ve forumda başlığı var.
    https://www.howtogeek.com/369438/how-to-watch-twitch-on-roku/
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    A95X Max cihazı alalı 22 gün olmuş. En son ısınıp kapanıyor demiştim.

Cihazın alt kısmında kanallar açtım kapanma birdaha olmadı. Yani fan deliği yetmiyor biraz daha hava kanalı olsa cihaZ sıkıntısız. Almak isteyenler için bilgi olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beelink GT1 mini almak isteyeneniz var ise forumda 2.el ilan sayfasında ilanım mevcut. 4GB ram 16GB rom olan model. Aldığım fiyata veriyorum. İyi günler.

• Tanix tx 6 2gb lik olanı dün geldi. Kumandası çok kötü. Direk karşıdan görmesi lazım. Televizyonu kapatıp açınca ses gelmiyor cihazın fişini çekmek gerekiyor bunu yaşayan oldu mu? Birde telefondan kontrol etmek için kumanda programı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: chetaq

H96Max değil, X96Max'ı sormuş arkadaş. Sanırım gözden kaçırdınız.

İki cihaz arasında büyük fark var.

X96Max birçok yönü ile oldukça yeterli bir cihaz olsa da en önemli eksiği, arayüzünde "Navigasyon tuşları ve Bildirim Çubuğu" olmaması.

Hangi akla hizmet bu özellikleri arayüze koymazlar anlamış değilim.

İleride bir güncelleme yaparak sonradan eklenirse o ayrı, ama mutlaka eklenmesi gerek.

Onun dışında gayet iyi bir cihaz diyebilirim.

Alıntıları Göster
    Farketmez hepsi sorunlu cihazlar kimin urettigi belli degil kac tanesi pert oldu bu aralar. Zidoo, nividia, firestick, mi box harici cihazlara bulaşmayin. Netflix gerekli degilse mecool veya beelink gibi ureticisi belli cihazlara bakin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

s905X çipsetli ve 1/8 özellikli. Fiyatı yüksek. Daha iyi alternatifler var.

Alıntıları Göster
    60 $ fiyatla amazon fire stick sizce nasıl hocam

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    açtığınız kanallara tül vb. maddelerle fitre yapın da toz birikmesin cihazda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Broon kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaslar burada amacım sıze reklam yapmak degıl en kalıtelı urunlerı en uygun nereden tedarık edebılırsınız en kolay nasıl ulasabılırsınız konusunda yardımcı olmak hepsı bu kadar,
    Ayrıca android tv boxlara gumruk ucretı geldı yurtdısı sıtelerınden urun alırken dıkkat edın sıze gumruk ucretı cıkabılır bu buyuk bır ıhtımal ben burada sıze yardımcı olmaya calısıyorum ama bazı arkadaslar reklam dıyor yurt dısı sıtelerden lınk atılıyor neden turkıyedekı fırmalara guvenmıyorsunuz..?
  • Cihazın sağı solu zAten kanallı. TV nizin arkasında ısı dağıtıcı kanallar yokmu?
    Yada laptoplarin altında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 27 Nisan 2019; 16:44:22 >
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Saydıklarıniz harici cihazları sorunsuz kullananlar var kesin yargı yanlıştır.

İlk cihazım model s ben bozdum. Şimdiki cihazım a95xmax kaliteli Bir cihaZ.

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    elektronik aletler toz çeker . dediğiniz bütün örnekler de tozu mıknatıs gibi kendinde toplar. yine de siz bilirsiniz .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orası öyle. İçini açıp süpürge ile çekerim sıkıntı olmaz. Yeterki ısınıp kapanmasın.

• netflix için roku express işimi rahatlıkla görür diyebilirmiyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.