Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.716
Cevap
523
Favori
1.726.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freeboyy

Arkadaşlar selam, Air mouse önerisi olan var mı?

Wechip w1 nasıldır? Tanix tx5 için kullanılacak
    önerisi olan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

şimdi kafam karıştı işte

zidoo
    Tanix TX5
    Beelink GT1

bu 3 u arasında kararsız kaldım
    bu arada zidoo turkce menu mu?

Alıntıları Göster
    Zidoo yaninda, otekiler oyuncak sayilir, film icin onlari hic dusunme bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    zidoo gerçekten çok güçlü bir cihaz, sadece film izlemek için birebir Atmos DTS-HD MA desteği 4k hdr desteği kusursuz, ama internet kullanımı netflix vs. kullanımı çok zayıf yetersiz.

Geçtiğimiz günlerde benim rockPro64 sbc ile bir karşılaştırma yaptık hdr desteğinde daha iyi performans verdi ama benim sbc hala geliştirme aşamasında olduğunu atlamamak lazım.

Özetlersek sadece film izlemek için donanımsal Atmos DTS-HD MA desteği HDR desteği ile muhteşem bir cihaz. Daha fazla beklenti içinde olmamak lazım.
  • zidoo z9s
    Beelink GT1
    X96 Max

Bu 3 cıhaz arasında kaldım arkadaslar
    Zidoo hepsınden ıyı ama fıyatı cok yoruyor
    x96 gercekten performanslı mı bıraz ınceleyecegım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

zidoo z9s
    Beelink GT1
    X96 Max

Bu 3 cıhaz arasında kaldım arkadaslar
    Zidoo hepsınden ıyı ama fıyatı cok yoruyor
    x96 gercekten performanslı mı bıraz ınceleyecegım
    2. El zidoo x9s de olur. H96 max lere hic bulasmayin sorunlu cihazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: GuGuuuK

zidoo gerçekten çok güçlü bir cihaz, sadece film izlemek için birebir Atmos DTS-HD MA desteği 4k hdr desteği kusursuz, ama internet kullanımı netflix vs. kullanımı çok zayıf yetersiz.

Geçtiğimiz günlerde benim rockPro64 sbc ile bir karşılaştırma yaptık hdr desteğinde daha iyi performans verdi ama benim sbc hala geliştirme aşamasında olduğunu atlamamak lazım.

Özetlersek sadece film izlemek için donanımsal Atmos DTS-HD MA desteği HDR desteği ile muhteşem bir cihaz. Daha fazla beklenti içinde olmamak lazım.
    Zidooyu sadece film icin kullaniyorum, steam icinde firetv 4k kullaniyorum.

• Beelink GT1-A Amlogic S912 Android TV OS 3GB/32GB with Voice Remote Youtube 4K Streaming Widevine L1 HDCP Compliant

Donanım ve yazılım olarak güncel Tvbox'lar kadar güçlü olmasa da, NETFLIX ve Youtube 4K çalışıyor. Resmi ATV yazılımı ve Chromecast ile geliyor.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Sanki beelink mini-a 'yı da beklemek gerek. Netflix 4k sertifika ve chromecast onda da gelirse donanım olarak daha iyi (4-64 gb) olacak. Ama onda da işlemci S905 bunda 912. Hangisi yeni veya farkı nedir acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Alıntıları Göster
    evet durmadan şıkları degıstırdık
    yıne hangısını alacagımıza karar veremedık
    2.el zidoo ucuz bulamadım 950 tl den asagı degıl.
    hangısını alacagım ben şaşırdım kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Alıntıları Göster
    H96Max değil, X96Max'ı sormuş arkadaş. Sanırım gözden kaçırdınız.

İki cihaz arasında büyük fark var.

X96Max birçok yönü ile oldukça yeterli bir cihaz olsa da en önemli eksiği, arayüzünde "Navigasyon tuşları ve Bildirim Çubuğu" olmaması.

Hangi akla hizmet bu özellikleri arayüze koymazlar anlamış değilim.

İleride bir güncelleme yaparak sonradan eklenirse o ayrı, ama mutlaka eklenmesi gerek.

Onun dışında gayet iyi bir cihaz diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetaq -- 26 Nisan 2019; 14:10:5 >

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Ayrıca donanımsal bir değişiklik yapılmadan Netflix lisansı ile sanki GT1'in sonuna bir A harfi eklenerek beelink kendi stoğunu eritmeye çalışıyor gibi geldi bana.

• blackice_serkan kullanıcısına yanıt
    905 değil 905x2

• Beelink marka,
    GT1 Mini, GT1 A, GT Mini A ve GT King ürünleri kıyasladığımda oyun oynamayacağımdan ve Netflix sertifikasına sahip en güçlü donanım olarak bana GT Mini A benim için en mantıklı seçenek gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Beelink marka,
    GT1 Mini, GT1 A, GT Mini A ve GT King ürünleri kıyasladığımda oyun oynamayacağımdan ve Netflix sertifikasına sahip en güçlü donanım olarak bana GT Mini A benim için en mantıklı seçenek gibi geliyor.
    GT Mini A
    bu cıhazın hangı ozellıklerı sızı olumlu dusunmeye ıttı
  • fpotur kullanıcısına yanıt
    GT 1 Mini ile aynı donanıma sahip (S905X2, 4Gb RAM, 64 Gb ROM seçeneği) ancak Netflix 4k sertifikası var. (Benim tv 720p ancak yine de 540p izlemek istemediğimden)
    Sizin olumsuz bir görüşünüz, veya diğerlerinin daha iyi bir seçim olduğuna dair bir görüşünüz varsa bilmek isterim. Kullanım şekli tabii ki farklılık gösterir.

• quote:

GT 1 Mini ile aynı donanıma sahip (S905X2, 4Gb RAM, 64 Gb ROM seçeneği) ancak Netflix 4k sertifikası var. (Benim tv 720p ancak yine de 540p izlemek istemediğimden)
    Sizin olumsuz bir görüşünüz, veya diğerlerinin daha iyi bir seçim olduğuna dair bir görüşünüz varsa bilmek isterim. Kullanım şekli tabii ki farklılık gösterir.
    Tabi ki urunlerı kullanmadıgım ıcın bılgı sahıbı degılım bende en ıyı modelı bulup almaya calısıyorum
    İstedıgım ozellıkler

4K videoları sorunsuzca izleyebileceğim (70-80GB videolar dahil)
    3d iso dosyalarını dırek iso formatında calıstırabılen
    Ip tv sorunsuzca ızleyebılecegım
    netflıx - youtube v.s gıbı uygulamaları acabılecegım Fullhd olmasa da olur
    wifi ve 5g wifi de sorun yaşamayacagım + ethernet cıkıslı
    Digital (optical) (Dijital Çıkış (Optik)) Bu çıkış benım ıcın muhakkak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: emperor84

Tavsiye için teşekkürler, beelink gt mini A 470 tl, Gümrükte ekstra vergi mi ödüyoruz?
    Vergi çıkma ihtimali çok yüksek. Banggood bir değişiklik yapmadıysa ödenen gümrük vergisinin evrakları gönderildiğinde ödenen vergiyi iade ediyor.
  • quote:

Resmi sitesinde GT Mini A'nın RAM ve ROM'una dair bilgi vermemişler. Acaba donanım önceki mini ile aynı mı?
    GT1 mini ile mini-A nın donanımı aynı. Mini-A da ATV experience 7.1 rom var. NETFLIX 4K yı saf androidler oynatamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Şöyle 25-30 a en iyi alınacak cihaz hangisi
    https://www.banggood.com/tr/Magicsee-N5-Amlogic-S905X-2GB-DDR3-16GB-5G-WIFI-Bluetooth-4_1-4K-H_265-Android-TV-Box-with-Time-Display-p-1425553.html?rmmds=buy&ID=533601&cur_warehouse=CN

Aliexpress te fiyat daha düşük fakat vergi çıkar.

canakandaki N4 te olur.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    2gb 16gb yetmez

• 
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.