Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.666
Cevap
517
Favori
1.723.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4K için apk ile uygulama yüklemek gerekiyormuş. Freaktab’de paylaşmışlardı. Bir de kablo ve tv’nin de hdcp 2.2 özellikli olması gerekiyormuş.

Muhtemelen inceleyenler bahsedilen apk ile denemedi. 4K elzem değil benim için. Ama olursa 2. el açısından güzel olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

4K için apk ile uygulama yüklemek gerekiyormuş. Freaktab’de paylaşmışlardı. Bir de kablo ve tv’nin de hdcp 2.2 özellikli olması gerekiyormuş.

Muhtemelen inceleyenler bahsedilen apk ile denemedi. 4K elzem değil benim için. Ama olursa 2. el açısından güzel olur.

Sipariş edilen ürünler gelince, yapılacak testlerle 4K iyice netleşir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Hayaller olmasa bu Dünya çekilmezdi

sevgili limanyakan gercekten bu forumda degerli bir yeriniz var.herkese sabırla saygi cercevesinde herturlu konuda yardimci oluyor fikirlerinizi bizimle paylasiyorsunuz.tabiki diger ustadlarada haksizlik etmek istemem.hepsi iyi niyetli bilgilerini her daim aktariyorlar.ama size ayrica tsk etmek isterim.

• Satıcıya ben de sordum netflix 4K ve youtube 4K destekliyor dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    4K apk ile açılsa da çok büyük avantaj olur. 4K panellerin fiyatları düşmeye başladı gittikçe yaygınlaşıyor.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Freaktab’de adam nasıl yapılacağını paylaşmış. 3.2.2 sürümünde kodlara müdahale edip 4K yapmış. Yapamayanlar için de doğrudan dosyayı paylaymış.

Satıcıların mal satmak için satıcı ağzıyla konuştuklarını düşünüyordum. O zaman bu kesin bilgi. O dosyayı buraya da yapıştıralım.
    X2 uzantılı cihazları Pie ile göndermek istemişler. Uyumsuzluk yaşanmış. Üzerinde çalışıyorlar.
    Bu android sürümler başdöndürücü bir hızla yenileniyor.
    Amaçları tamamen ticari, daha çok ürün satmak.
    Bu apk tüm cihazlar için geçerli mi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Freaktab’de adam nasıl yapılacağını paylaşmış. 3.2.2 sürümünde kodlara müdahale edip 4K yapmış. Yapamayanlar için de doğrudan dosyayı paylaymış.
    freaktab linkini verir misin
  • Adamın yaptığı kodda aleti firestick olarak tanımlamak ve çözünürlüğü ayarlamak.4k destekli box ı ve tv si olanlar bir denesin bakalım

• Arkadaslar bizim ürün şimdi İstanbulda mı 15 inden beri işlem yapılmamış yoksa geri mi gitti yardımcı olabilecek var mı

• Arkadaşlar merhaba, bir konuda görüş ve tavsiyelere ihtiyaıcım var.

Nefflix benim için çok önemli değil diğer özellikleri iyi olsun (iptv online ve usb den film izleme) optik çıkışa sahip olsun istiyorum var mı bir cihaz öneriniz. Teşekkürler
  • zogg Z kullanıcısına yanıt
    Widevine L1 sertifikası şartmış.

• quote:

Widevine L1 sertifikası şartmış.

Meecool larda L1 var zaten niye uğraştırıyorlar adamı ver desteği direkt.Netflix kopya koruması için yapıyor.Adamların 1080 720 leri bangır bangır dağıtılıyor.Sırf 4k yayınlarının dağıtımını engellemek için.

Yahu hala anlayamadılar korsanın bu tarz konularda zarar değil fayda sağladığını. Korsan olmasa bu yapımlar şu anki kadar izlenmez. Bilinirlikleri azalır ve nihayetinde zarar görürler. Netflix uhd üyeliği kişi başı 10 liraya hatta kampanya falan derken 6-7 liraya alınabiliyor. Hal böyleyken bu parayı vermeyip korsan izleyenlerin çok büyük çoğunluğu zaten sen korsanı engellesen de abone olmayacak demektir.

Microsoft yıllardır korsanı rahatlıkla engelleyebilecek olmasına rağmen engellemiyor. Çünkü engellese insanlar alternatiflere yönelecek. Oysa dünya milyarlarca pc’de windows kullanılıyor. Ve önemli ölçüde korsan.

Evet, L1 sertifikalı m8s pro ve pro L de bu apk ve yöntemle NETFLIX ten 4K alınır o zaman.
    Bunu öğrenmenin bir yolu var. Elinde 4K panel ve m8s pro ya da pro L olan biri bu apk yi denesin.
    m8s pro+ ve pro W 4K da zorlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 17 Kasım 2018; 14:18:28 >

• merhaba arkadaşlar,

h96 nax 3399 box için
    play store dahil dışarıdan da indirdiğim launcherler hiç açmıyor,
    box a yalnızca hdmi ve enerji kablosu haricinde hiç birşey takmadan da denedim,
    full ya da free farketmez hemen hemen apex-action-nova launcherleri denedim,
    sonuç uygulama çalışmadı uyarısı tekrar dene uyarısı ve kapat uyarısı geliyor, uygulamalar box a kuruluyor, microsoft launcher kuruluyor aç deyince hoşgeldiniz ekranında bekliyor,

çözüm denemelerim bir işe yaramadı,
    bilgi paylaşımı için yazdım.

not: box sıfır android 7.1.2 kurulu ve rootsuz
    burada çok güzel birşey bulmuşsunuz hocam demekki apklara mod ekleyip bütün cihazlarda çözünürlükle oynanabilir. yeterki işlemci 4k 60 fps desteklesin ve L1 security lvl olsun bu arada H96 max+ da L3 çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canakan -- 17 Kasım 2018; 15:20:10 >
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.