Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (1261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.743
Cevap
524
Favori
1.727.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mecool km2 plus ürünü n11 üzerinden 1.529-tl alabilirsiniz arkadaşlar.

https://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim

buradan 100-tl kupon hesabınıza ekleyin ödemeyi nays ile yapın ertesi gün 170-tl nakit iadeniz hesabınıza geliyor.
    1799-100-170=1.529-tl

ürün linki
    https://paylaskazan.n11.com/n11mgm-4N50ZO87E4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 8 Nisan 2023; 21:21:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Iyi gunler 5 yil once x96 mini tvbox almistim tek sikintim wifi yi 1-5 mbit civarlarinda calistirmasiydi. Mecburen ethernet kablosuyla kullaniyordum. Tvboxta tek yaptigim iptv izlemek. Bana wifi sinde sikinti yasayamayacagim Tv Box onerisi verebilirmisiniz? Başta da belirttiğim gibi YouTube ve IPTV harici program yüklemiyorum fiyati ucuz orta, isinma bozulma sorunu yasatmayan, ozellikle wifisi kaliteli olan tv box. Simdiden tesekkur ederim.

• firefox kuramıyorum meecool km2 plus a.play storedan arattırıyorum bulmuyor.laptoptan apk olarak indirip usb bellege attım.onu taktım me cool a ama apk uzantılı dosyayı görmüyor.yardımcı olabilecek arkadaş varmı?

• siyamimi S kullanıcısına yanıt
    bilinmeyen kaynaklardan yükle şıkkı seçili mi? geliştirici ayarlarında mı neydi.

not: sorumluluk alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 10 Nisan 2023; 17:18:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seçili ama playstore aramada hiç çıkmıyor bile firefox

• harici bellekteki dosyları görebilmemiz için ayrıca playstore dan uygulamamı yuklemememiz gerekiyor acaba

• siyamimi S kullanıcısına yanıt
    Google store dan X -Plore yükleyin ordan harici bellek içinden apk yı yükleyin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tamam oldu teşekkurler

• max0007 M kullanıcısına yanıt

Hangi ip TV APK sını yüklediniz. Bende homatics aldım henüz gelmedi Türkiye ye giriş yapmış yakında gelir . Ben inat TV box yüklemeyi düşünüyorum ne dersin yada ne tavsiye edersin

• Fire tv stick 4k max almayi dusunuyorum arkadaslar iptv, TOD uygulamasi falan calistirabilir miyim ?

• Merhabalar.Ben 10 gün önce t95 Max diye aliexpressten TV box aldım elime gelmedi hala.islemci allwinner h618 4/32 .Bu cihaz hakkında bilginiz varmı? İşlemci iş gorurmu? İlk defa kullanacağım bu cihazdan kusura bakmayın sorduğum için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugays77 kullanıcısına yanıt
    Fire tv stick 4k max sorunsuz bir cihaz. Artık yerli uygulamalar güncellemede alıyor. TOD uygulaması yeni sayılır. Fire Tv ile çalışmasını, isterseniz fire Tv başlığında sorun.

• Merhaba Arkadaşlar,

Destek olabilirseniz çok memnun olurum. 10 Yıldır Dsmart kullanıcıyım bu hafta sözleşmemizi bitiriyoruz ve ayrılıyoruz.

Android tv box almak istiyorum fakat uydu giriş olsunda istiyorum Hiremco Matrix Pro 4K UHD Android 10 Uydu Alıcısını önerdi bir arkadaşım almadan önce direk forum aklıma geldi sormak istedim.

Aşağıdaki soruların cevabını bilen varsa yazabilir mi ?

1) iptv kullanacagım görüntü olarak televizyon 4k desteklediği için yayınıda 4k alırmıyım.

2) Android 10 işletim sistemi var 11 12 13 yükseltmeyi desteklesin diye okudum bu cihazlarda yapılabilir mi ?

3) Önereceğiniz farklı bir marka yada model var ise eskilerini artılarını iletebilir misiniz.

4) Hibrit cihaz kullanmayı tavsiye etmeyenler var mecool km2 plus ile hiremco cihazı arasında kaldım farklarına hakim değilim

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordjaguarlj -- 11 Nisan 2023; 18:34:24 >
  • lordjaguarlj L kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Lisanslı lisanssız hybrid cihaz kullanan biri olarak cevaplayayım.

2 yıl kadar Mecool km2 kullandım. Daha sonra dreamstar A5 PRO aldım fakat 3 ay dayanamadım. Tam lisanslı cihaza o kadar alışmışımki kumanda eziyeti ve uyumsuz uygulamalara sabredemedim. O yüzden tekrardan tam lisanslı diye botech wzone + type c uydu tunerini satın aldım.

Bahsettiğiniz cihaza göre artıları:

1. Tam lisans
    2. Chromecast
    3. Android tv play store (kumanda tam uyumlu)

Eksileri:

1. Uydu kısmı yeni olduğu için birçok bug barındırıyor ve düzeltme yazılımı henüz vermediler.
    2. Aylardır bahsedilen android major sürüm güncellemesi gelmedi.

Sizin sorulara cevap:

1. Evet
    2. Hayır
    3. Botech wzone + botech wzone type c tuner (TKGS aktif) ya da daha güçlü donanımlı Homatics Box R 4k Plus + Botech wzone type c tuner (TKGS henüz çalışmıyor)
    4. Mecool km2 iki önceki cihazımdı. Onda uydu yayınlarını sadece iptv üzerinden izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız iyi değilse ve iyi bir iptv bulamazsanız işiniz zor.

Özetle:

Uydu tarafı ve görüntü kalitesi önemli derseniz bu hybrid cihazlar tam bir fiyasko. (Enigma2 cihazların yanına bile yaklaşamıyorlar maalesef)

Uydu önemli değil akıllı olsun diyorsanız da tam lisanslı bir cihaz almalısınız bence.

• Teşekkür ederim önerilerin için ailem ve cocuklarımla güzel vakit geçirmek için lisanslı bakmak daha iyi olacak sanırım.

IPTV üyeliğim zaten mevcut onu eklersem hayatıma android box ile devam etmeliyim. Çanaktan gelen anten kablosunu direk tv'ye bağlayarak receiver ortadan kaldırabilirim.

Meecool km2 plus doğru tercih olur diye düşünüyorum bu hafta amerikaya gideceğim gittiğimde bir tane alıp geleceğim. 95$ yurt dışı fiyatı uygun görünüyor.

https://www.amazon.com/Android-Netflix-Certified-Support-Assistant/dp/B0B76FM9QJ/ref=sr_1_1_sspa?keywords=mecool+km2+plus+4k+tv+box+2023&qid=1681283918&refinements=p_72%3A1248879011&rnid=1248877011&s=electronics&sprefix=MECOOL+KM2+Plus%2Caps%2C204&sr=1-1-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUExQ0Y4VDRMTDZGSlFVJmVuY3J5cHRlZElkPUEwNTM2MTgxMkpQOUpKN1VUTFJXUCZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEwODU5NjM3MjEwUDNDUE9ONjNJMCZ3aWRnZXROYW1lPXNwX2F0ZiZhY3Rpb249Y2xpY2tSZWRpcmVjdCZkb05vdExvZ0NsaWNrPXRydWU=

Türkiye de daha ucuz 1750 TL

Merhaba,

Tv box da karar kıldıysanız eski olan KM2 değil işlemci avantajından dolayı KM2 plus(2/16) ya da Homatics Box R 4K Plus (4/32 + type c tuner) alın.

• Hocam bunların ikiside lisanslı öyle değil mi ?

varmı farkları birbirine benzer modeller birde yurt içi yurt dışı farkeder mi ? tavsiyeniz nedir.

Merhaba,

Mecool KM2 --> S905X2, 2/16, Android 10

Botech Wzone --> S905X3, 2/16, Android 10, Type c Tuner

Mecool KM2 Plus --> S905x4-B, 2/16, Android 11

Homatics R 4K Plus --> S905X4, 4/32, Android 11, Type c Tuner

Dördü de tam lisanslı.

Fiyatlar yurt dışına yakın olduğundan ben de TR'den birkaç gün önce daha iyi donanımlı diye Homatics R 4K Plus satın aldım ve bugün itibari ile ona geçtim. Tuner TKGS desteği kazanınca type c tuner alarak tek cihaz ile tüm ihtiyaçları karşılayacağım.

• vlkn0888 kullanıcısına yanıt

Nerden ve kaç liraya aldınız?Homotics R 4K Plus cihaz benimde takibimde, nasip olursa mibox s 4K dan buna geçiş yapmak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.