Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.725.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hacibaba007

Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle birikmiş gb puanlarımı değerlendirmek için tv box almayı düşünüyorum, 17 dolar gb puanı ve 6 dolar cüzdan hesabımda para var.
    iki model seçebildim ve ikisi arasında kararsız kaldım.
    birisi Xiaomi Mi TV Box - 70 dolar
    diğeri Tanix TX9 Pro TV Box - 64 dolar
    bu iki model için artıları eksileri ne olur hangisini seçmeliyim yada varsa bu ikisine alternatif olabilecek model önerilerini bekliyorum.

https://www.banggood.com/Tanix-TX92-Amlogic-S912-3GB-DDR4-32GB-ROM-5_0G-WIFI-1000M-LAN-Bluetooth-4_1-TV-Box-p-1201785.html

DDR4 olması önemli .

• arkadaşlar tvbox cihazinıza hangi uygulamaları yüklediniz. tavsiyeleri alablirmiyim?

• Alfawise H96 max Pro+ cihazımda wifi sorunu yaşıyorum sadece yan odadaki modeme bağlanıyorum, fakat arada cihazı standby modundan çıkardıktan sonra cihaz internete bağlanmıyor anlamış değilim, 2-3 kere kapatıp açıyorum anca o zaman bağlanıyor, wifi sorununu nasıl çözebilirim?
  • https://tr.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_426056.html?wid=92

Arkadaşlar Linkteki ürün Xiaomi Mi Tv box. Bu üründe türkçe desteği mevcutmu kullanan varmı acaba ? Almayı düşünüyorum.
  • gearbest.comdan tanix tx3 max aldım ama youtubedan video açtıktan sonra 20-30 saniye sonra takılıyor ve makineyi kapatıp açmadan düzelmiyor.

Ve bunu çok sık tekrarlıyor. Alalı 1 hafta oldu ne yapmak gerekiyor?

Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

https://tr.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_426056.html?wid=92

Arkadaşlar Linkteki ürün Xiaomi Mi Tv box. Bu üründe türkçe desteği mevcutmu kullanan varmı acaba ? Almayı düşünüyorum.

android işletim sistemi olduğu için türkçe vardır.
  • sbaspinar S kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben oyun konsolu olarak da bu cihazları kullanıyorum. Hatırı sayılır bir şekilde işini görüyor. ancak oyun konsolu olarak kullanacaksanız bir oyun koluna ihtiyacınız var ve her oyunu oynayamazsınız. tablet gibi düşünmeyin çünkü oyunlar tablet ve telefonda olan çok noktalı dokunmatik ekrana göre yapılıyor. oyun kolu desteği veren ya da tek noktalı temasa göre yapılan oyunları mouse ile oynayabilirsiniz. tabi bir de cihazın romunun oyun kollarını vs desteklemesi gerekiyor. Bunun için bir konsol alacaksanız s912 rk3399 gibi yüksek chipsetli bir cihaz almanızı tavsiye ederim. 2-3 kişi aynı anda oynayacaksanız bluetooth destekleyen bir cihaz alın. aynı anda 2 bluetooth oyun kolu bağlayabiliyorsunuz ya da kaliteli bir usb hub almak zorundasınız. benim oynadığım oyunlar:
    dan the man, beach buggy, real racing 3, sword of xolan, bomb squad, badland, asphalt extreme, vs ve mame emulasyonu
  • quote:

https://tr.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_426056.html?wid=92

var hocam kullanıyorum ben
    n11 de kuponla falan aynı fiyatlara geliyor aklınızda olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feykbey

arkadaşlar tvbox cihazinıza hangi uygulamaları yüklediniz. tavsiyeleri alablirmiyim?

Terrarium tv kesinlikle tavsiye ederim.. Film izleme, indirme için çok iyi.

Puhu tv de kesinlikle iyidir.. Tamamen ücretsiz..

Og youtube.. Arka planda youtube oynatmak için birebir

.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Tx9 ddr4 ram değil mi zaten ?

• Arkadaşlar herkese selmalar. Bu ürünü kullanan ya da bilgisi olan var mı? Bulunduğum yerde internet hızı 2-4 mb gibi.. Bu cihazı alsam tv , dizi, film izlemede sıkıntı olur mu? İşimi görür mü acaba. Bilgi veya tecrübesi olan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.

4 ÇEKİRDEKLİ 1.50GHZ+1GB RAM+ANDROİD 7.1.2+SMART TV BOX+USB+WİFİ (#324595503)
    ANDROİD 7.1.2 WİFİ+USB+4K

179,00 TL
    29,83 TL Taksitle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkirvas -- 4 Şubat 2018; 18:21:52 >

• Bu Tanix tx92 çok iyi bi cihaz özellik olarak ? Kullanan var mı ? Birde android olduğu için Türkçe vardır demiş bi arkadaş bende öyle düşündüm fakat türkçe çıkmama gibi ihtimali varmı kullanan eden varsa bi fikir belirtirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkirvas

Arkadaşlar herkese selmalar. Bu ürünü kullanan ya da bilgisi olan var mı? Bulunduğum yerde internet hızı 2-4 mb gibi.. Bu cihazı alsam tv , dizi, film izlemede sıkıntı olur mu? İşimi görür mü acaba. Bilgi veya tecrübesi olan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.

4 ÇEKİRDEKLİ 1.50GHZ+1GB RAM+ANDROİD 7.1.2+SMART TV BOX+USB+WİFİ (#324595503)
    ANDROİD 7.1.2 WİFİ+USB+4K

179,00 TL
    29,83 TL Taksitle

Suan elimde birtane var test ediyorum ama bendeki 2gb ram gayet güzel calisiyor.
    Smart iptv app gayet stabil calisiyor.

Gördügüm eksiler:
    Sleep modu yok cihaz tamamen kapaniyor bu da acmak istediginizde cok surmesede bir zaman kaybi
    acilisda bir muzik calisiyor ses yuksek unutulursa cok gurultu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zapuk -- 4 Şubat 2018; 22:52:31 >

• Çok teşekkürler arkadaşım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tt_boy

Tx9 ddr4 ram değil mi zaten ?

TX92 DDR 4, Tx9 DDR 3

TX92 nin fiyatı da yüksek .

Yukarda oyun oynamak için 2/16 S905 işlemci yerine 3/32 S912 işlemci olsun diye Tx9 önermiştim .

Bütçe sorunu yoksa DDR4 ramlı TX92 almak uygun olur .
  • quote:

Bu Tanix tx92 çok iyi bi cihaz özellik olarak ? Kullanan var mı ? Birde android olduğu için Türkçe vardır demiş bi arkadaş bende öyle düşündüm fakat türkçe çıkmama gibi ihtimali varmı kullanan eden varsa bi fikir belirtirse sevinirim

TX92 de Türkçe dil desteği var .
    Anladım, kendi sitesi satış yerleri vs. yazmıyordu, birkaç youtube videosu ve aşağıdaki inceleme sitesi inatla ddr4 yazmış, heralde öyledir deyip tx9 almıştım :) bana farketmez zaten oyun fln oynanmayacak biraz daha sağlam cihaz olsun

diye tercih etmiştim

• tt_boy T kullanıcısına yanıt
    Sizin aldığınız DDR4 olabilir. Bu konudan karmaşa var . Benim baktığım ilanlarda DDR3 yazıyordu .

Kullanırken DDR4 kendini farkettirir .
    Türkçe desteğinden ziyade filmleri kendi eklediğimiz srt ya da sub türü altyazılarla izlerken ş-ç-ö-ü-İ-ğ gibi karakterlerlerin düzgün çıkması.

Bi keresinde denk geldi Türkçe karakter diye göstermemize rağmen semboller çıkmıştı.Çekilir gibi değil.
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.