Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok o degil hocam arkadaşın dedigi bir alt donanimli olani diyelim ,sizin gösterdiginjz çok iyi bir cihazdir ama çinden getirmek sartiyla ,en fazla 230 tl'ye gelir çinden adam 380tl fiyat koymuş el insaf be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rammo

Yok o degil hocam arkadaşın dedigi bir alt donanimli olani diyelim ,sizin gösterdiginjz çok iyi bir cihazdir ama çinden getirmek sartiyla ,en fazla 230 tl'ye gelir çinden adam 380tl fiyat koymuş el insaf be

eskiden paypalla ebayden alabiliyordum bu gearbestten hiç ürün almadım bir de 30 dolar üzeri vergilendirme olmuyor mu ekstra nasıl alınıyor bu şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Van Wilder

quote:

eskiden paypalla ebayden alabiliyordum bu gearbestten hiç ürün almadım bir de 30 dolar üzeri vergilendirme olmuyor mu ekstra nasıl alınıyor bu şekilde

Paypal halen kullanılabiliyor,ben başka ülkeden hesap açtım alışveriş yapıyorum.Fiyatı 10-20 dolar yazıyorlar sorun çıkmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Turkcell TV Plus ı tv de kullanmak için android box almayı düşünüyorum. Öneriniz var mı acaba?
  • youtubedan video internetten dizi film pcden donmadan izlediğim iptvyi tvden izleyebileceğim bir ürüne ihtiyacım var bir sorum da telefondan bağlanarak oynatma şansımız oluyor mu smart tvlerdeki gibi video görüntü aktarımı
    W95 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] 28 dolar
    sunvell R69 TV Box / İndirim Kodu: TRGB18011703 / 19$ ~
    TAP 1 Android 6.0 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / Flaş İndirimli(Puan Kullanabilir) / 30$
    Mecool M8S PRO W TV Box / İndirim Kodu: TRGB18012207 / 31$ ~
    Alfawise Z28 PRO TV Box / İndirim Kodu: CMTR120709 / 35$
    Alfawise S95 TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / Flaş İndirimli(Puan Kullanabilir) / 30$
    40 dolar üstü birkaç model daha var isteklerimi karşılamazsa hangisini önerirsiniz
  • Van Wilder V kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok hocam gearbestten alışveriş yapın mesajla pakete fiyatı düsük yazin deyin yazamayız diyorlar ama yazıyorlar vergi falanda çıkmıyor kapına kadar geliyor problem yok rahat olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammo -- 30 Ocak 2018; 21:35:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktororigo

quote:

Orijinalden alıntı: BoDuR

H96 Max kullanıyorum.Keyfim keka :)

Bodur aldın cihazı artık ne girdiğin var ne sorduğun.
    nasıl cihazın beğenmişsin anlaşılan. birkaç sorum var.
    video eya audio stuttering problemi varmı(film izlerken ses veya videoda duraksamalar)
    wifi çekim gücü nasıl?
    yazılımında can sıkıcı bir problemle karşılaştınmı? mesela uyku modundan çıkarken wifi bağlanmama veya oyun oynarken herhangi bir lag problemi gibi.

Bu serzenişine kayıtsız kalamazdım muhakkak ki,işte yeniden bu vesileyle buradayım.İlk kullanmaya başladığım zaman zarfında ses sorunu yaşamıştım.Yani görüntü vardı fakat ses alamıyordum.Çeşitli alterbatif çözümler deneyerek sorunun kullandığım Samsung lcd televizyonda olduğunu keşfettik.

Açıkçası cihazın altını üstüne getirerek bir inceleme yada deneyimleme zahmetine şimdilik girmedim.Merak ettiğin soruların yanıtı ise ben de,hepsine hayır.Yani cihazı kesinlikle öneriyorum.Saygılar

Not: Buarada cihazın 2. neslini piyasaya sürdüler daha uygun fiyatlı elbette,sadece işlemci düşük ve bu farkı neredeyse 200tl olarak yansıtmışlar.

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    ben aldım gerçekten kaliteli ve hızlı bir cihaz, sadece şu browser olayına daha bakamadım, onun dışında herşey iyi.
  • quote:

Sıkıntı yok hocam gearbestten alışveriş yapın mesajla pakete fiyatı düsük yazin deyin yazamayız diyorlar ama yazıyorlar vergi falanda çıkmıyor kapına kadar geliyor problem yok rahat olun.

gearbest'te kargo problemleri ile dolu bir başlık var, kargo kaybolabiliyor ve bu durumda gearbest sorumluluk almayarak, sigorta yaptırsaydınız diyor, dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

quote:

gearbest'te kargo problemleri ile dolu bir başlık var, kargo kaybolabiliyor ve bu durumda gearbest sorumluluk almayarak, sigorta yaptırsaydınız diyor, dikkat

ya evdeki minix x5 delirtmeye yaklastı beni bazen dizinin tam ortasında donup titremeye baslıor resetleyene kadar kulağı rahatsız eden bir ses yapıyor bir ürün alıcam illaki ama bu tanix yerli satıcılarda yok güvenli bir şekilde ulaşamayacağım heralde

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    smart ip tv programını yani daha önce tv için aldıpğımız mac adresini tv box ın mac adresine aktarma imkanı var mı. nasıl yapılıyor. bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacit

smart ip tv programını yani daha önce tv için aldıpğımız mac adresini tv box ın mac adresine aktarma imkanı var mı. nasıl yapılıyor. bilgilendirirseniz sevinirim.

oluyor hocam
    info@siptv.eu adresine mail atarsanız değiştiriyorlar hemen.

ben satın alma onayı mailinide ekleyip
    aşağıdaki şekilde yazdım şuan mibox ta kullanıyorum uygulamayı.

Hello
    I bought smart ip tv application for tv.
    The applications of my TV are very slow.
    I bought mi box (android).
    please change your MAC address.
    mi box mac adress XXXXXXXXXXXXXXXX
    thanks...
  • quote:

quote:

quote:

video eya audio stuttering problemi varmı(film izlerken ses veya videoda duraksamalar)
    wifi çekim gücü nasıl?
    yazılımında can sıkıcı bir problemle karşılaştınmı? mesela uyku modundan çıkarken wifi bağlanmama veya oyun oynarken herhangi bir lag problemi gibi.

Bu serzenişine kayıtsız kalamazdım muhakkak ki,işte yeniden bu vesileyle buradayım.İlk kullanmaya başladığım zaman zarfında ses sorunu yaşamıştım.Yani görüntü vardı fakat ses alamıyordum.Çeşitli alterbatif çözümler deneyerek sorunun kullandığım Samsung lcd televizyonda olduğunu keşfettik.

Açıkçası cihazın altını üstüne getirerek bir inceleme yada deneyimleme zahmetine şimdilik girmedim.Merak ettiğin soruların yanıtı ise ben de,hepsine hayır.Yani cihazı kesinlikle öneriyorum.Saygılar

Not: Buarada cihazın 2. neslini piyasaya sürdüler daha uygun fiyatlı elbette,sadece işlemci düşük ve bu farkı neredeyse 200tl olarak yansıtmışlar.

Selamlar ; h96 MAX sınıfında P/F ürünü .

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    yanıtınız için teşekkürler.
    Ben de mi box almayı düşünmeye başladım ip tv ve kodi performansı nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacit

yanıtınız için teşekkürler.
    Ben de mi box almayı düşünmeye başladım ip tv ve kodi performansı nasıl.

ücretli ip tv kullanıyorum.
    smart ip tv programyla recever gibi çalışıyor gayet başarılı.
    kodi de gayet başalı çalışıyor turkvod yüklü ordan dizi film izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

quote:

quote:

quote:

wifi çekim gücü nasıl?

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/h96-max-h1-android-tv-box-7-1-4gb-ram-32gb-rom-rk3328-2-4g-5g-wifi-bluetooth-4-0-usb3-0-326395130?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253127*22324023567*58375875087*%7btype%7d*326395130*aud-338833715699:pla-375002212793&gclid=CjwKCAiA78XTBRBiEiwAGv7EKojPpbsoYM57m3fR_K8PoxYPEa19Fd46yDhHwOh9ldhxCy0Xp8Sr7hoCNZcQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

bahsettiğiniz ürün bu mu ?

• Abime mecool 8s pro aldım s905x işlemcili 38 dolara biraz aceleye geldi.umarım iyi çıkar sadece iptv izleyecek.Tanix daha iyi seçimmiydi hocam sizce ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    Sigortasiz bir tane 33.99$ Android box cihaz birde 0.60$'a typc usb kablo aldim ayri paketlerde box 7 günde kablo 9 gunde elime gecti ben olani soyluyorum .

• Van Wilder V kullanıcısına yanıt
    Yerli saticilarda varda hocam fahiş fiyat çekiyolar o yüzden 7-10 gün bekleyin kendinjz verin siparişi çinden aliexpres olur gearbest olur bangog olur aicak yer cok

• quote:

Orijinalden alıntı: Van Wilder

quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

quote:

quote:

quote:

wifi çekim gücü nasıl?

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/h96-max-h1-android-tv-box-7-1-4gb-ram-32gb-rom-rk3328-2-4g-5g-wifi-bluetooth-4-0-usb3-0-326395130?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253127*22324023567*58375875087*%7btype%7d*326395130*aud-338833715699:pla-375002212793&gclid=CjwKCAiA78XTBRBiEiwAGv7EKojPpbsoYM57m3fR_K8PoxYPEa19Fd46yDhHwOh9ldhxCy0Xp8Sr7hoCNZcQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

bahsettiğiniz ürün bu mu ?

RK 3328 çipsetli olanı değil . Bu kutu da iyi fakat RK 3399 çipsetli olanı .

Forumdan 3 kişi aldı. İkisi başta ses alma problemi yaşayıp çözdükten sonra antutu değeri 75 binlerde olan bu cihazdan çok memnunlar.

1 Kişi tv box olayına ısınamadı herhalde kutusuna koyup satışa çıkarmıştı .

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.