Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.699
Cevap
521
Favori
1.725.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yundoo y8 rk3399 cihazı dikkatimi çekti,beğendim.Fakat 130 dolar fiyatı var.Malzeme kalitesi h96 dan çok daha iyi gibi.Kodi den film açarken

hızlı tepkili geldi bana arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ben şu cihazı bir arkadaşıma aldım.
    sizce iyimi ?
    A95X R1

https://www.facebook.com/pkb20/videos/186079182138787/
  • quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

merhaba arkadaşlar ben şu cihazı bir arkadaşıma aldım.
    sizce iyimi ?
    A95X R1

80liralık bir cihaz p2p sınırsız yayın diyede birşey yok kardeş,bir süre sonra yayının gider.Sen ne kadar verdin bu cihaza ,o önemli ? Cihaz hele 1gb sa kötü diyebilirim,2gb ise

idare edebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın 11 inde gearbestten verdiğim tanix tx3 max siparişi bugün teslim edildi. Yıldırım hızıyla geldi resmen. Hicbir mesaj vs yazmamama rağmen de 17.5 $ yazmışlar pakete. Buradan yardımcı olan arkadaşlara tekrar teşekkürler. Vaktim olunca geribildirim yapacağım kullandıktan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

sizce iyimi ?
    A95X R1

80liralık bir cihaz p2p sınırsız yayın diyede birşey yok kardeş,bir süre sonra yayının gider.Sen ne kadar verdin bu cihaza ,o önemli ? Cihaz hele 1gb sa kötü diyebilirim,2gb ise

idare edebilir.

p2p sınırsız diye birşey var 4 yıldır kesıntısız
    rus ingiliz ve ispanyol yayıncılar
    sürekli güncel upload yapıyorlar

1000 megabitlik sunucular ile

50 bin den fazla spor musabakasına 5-10 15 dakıka izleyip kapattım

real madrid maçlarını 1500-2000-2500-3000-3500-4000-4500-5000-6000-8000-9000-12000-15000 kbps de izliyorum her maçını kafama göre

dünya üzerinde p2p yayın sistemi var..

kalite

digiturk dsmart tivibu gibi platformların 1000 gömlek üstünde..

2gb ram 16gb hafıza..

normalde ben pc ve telefondan izliyorum.

arkadaş tv den ızleme ıstıyormuş

tek sıkıntı cıhaz 15- 50 - 30 dakıka sonra yenıden başlıyor.

bu sene superlig yayınıda başladı- bein satın alınca kodlama çıkmadığı için.

sezonun ilk yarısı 4 büyükler maçları full yayınlandı

fullhd kanallarda sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madrid2017 -- 17 Ocak 2018; 11:23:8 >

• howlingrooster H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam banada ayni ürün dün elime gecti ilk box cihazım acıkcasi ne yapicagimida pek bipmiyorum ilk amacım ip tv ama onuda nereden kimden alıcaz buda bir dert bir kişi çıksa "satıcı olmayan tabiki" buradan ip tv al kardeşim rahat ol problem sıkıntı yok donma falan yok dese hemen alıcam valla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba xiaomi mi box 3 bu ürünün bir 2gb ram ve 8gb rom olan modeli ve 1gb ram 4rom modeli varmıs bazıları 3s ve 3c olarak ayırıyor bunu nasıl ayırt ederim. bir de çin versiyonu ve global versiyonu arasın da ki farklar nelerdir. lan girişi yok gördüğüm kadarıyla lan girişi eklemek için bir aparat falan var mıdır bilgilendirirseniz çok makbule geçer.

• quote:

Yundoo y8 rk3399 cihazı dikkatimi çekti,beğendim.Fakat 130 dolar fiyatı var.Malzeme kalitesi h96 dan çok daha iyi gibi.Kodi den film açarken

hızlı tepkili geldi bana arkadaşlar.

T96z , CSA96, Rtv K99 gibi boxlar varken Yundoo Y8 iyi bir seçim olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatii_32

arkadaşlar merhaba xiaomi mi box 3 bu ürünün bir 2gb ram ve 8gb rom olan modeli ve 1gb ram 4rom modeli varmıs bazıları 3s ve 3c olarak ayırıyor bunu nasıl ayırt ederim. bir de çin versiyonu ve global versiyonu arasın da ki farklar nelerdir. lan girişi yok gördüğüm kadarıyla lan girişi eklemek için bir aparat falan var mıdır bilgilendirirseniz çok makbule geçer.

International (Global) "Model No: MDZ-16-AB" olan sürümü almanız lazım, 3C/3S/Pro gibi modeller Çin versiyonları, sonradan dili falan değiştirmek mümkün ama DRM sorunu oluyor ve Netflix gibi bazı içeriği yüksek çözünürlükte seyredemiyorsunuz. Türkiye'den garantili alacağınız her ürün International versiyon olacaktır. HepsiBurada'da dün 300 TL. indirimli fiyat vardı, ben aldım, bugün geldi ürün modeli MDZ-16-AB

TP-Link UE330USB 3.0 gibi ürünler var, hem USB çokluyor hem RJ45 ethernet girişi sağlıyor, bu mantıkta bir ürün kullanabilirsiniz. Çok ucuz olanları da var onlar sorun yaşatabilir, dikkat edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 17 Ocak 2018; 16:45:45 >

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Nasıl memnun musunuz cihazdan ? İnternet de dolaşmak falan nasıl tv izlemek için uygun mu sizce test etme şansınız oldu mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi TV Box 3 hb'de 299.99tl idi. Mobilden de 30/300 indirim varmış yanına 80 kuruşluk bir şey ekledim 300'e tamamladım. Siparişi geçtim umarım beğenirim 270tl fena fiyat değil bu ürün için.
  • Merhaba;
    youtube'dan veya sitelerden film ve dizi izleyebilmek için bir android box almak istiyorum. önerebileceğiniz bir cihaz var mı acaba?
  • quote:

Nasıl memnun musunuz cihazdan ? İnternet de dolaşmak falan nasıl tv izlemek için uygun mu sizce test etme şansınız oldu mu ?

Çok kısa bir süre bakabildim, sabah geldi. Media izlemek için optimize edilmiş bir Android versiyonu olan Android TV kullanıyor, dolarısı ile klavye mouse kullanımı teknik olarak mümkün olsa da hiç kullanışlı değil. Internet browsing için herhangi bir uygulama yok üzerinde, Android TV marketinde de yok dolayısı ile Internet surf için de uygun değil. Zaten TV Box üzerinden Internet çok mantıklı değil, browser kurarak elbet mümkün ama cihaz bunun için dizayn edilmemiş...KODI ve NETFLIX denedim, çok hızlı ve görüntü kalitesi çok iyi... Bu kadar tecrübe ile memnunum, istediğim bu basitlik ve hızdı bunu bana verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

arkadaşlar merhaba xiaomi mi box 3 bu ürünün bir 2gb ram ve 8gb rom olan modeli ve 1gb ram 4rom modeli varmıs bazıları 3s ve 3c olarak ayırıyor bunu nasıl ayırt ederim. bir de çin versiyonu ve global versiyonu arasın da ki farklar nelerdir. lan girişi yok gördüğüm kadarıyla lan girişi eklemek için bir aparat falan var mıdır bilgilendirirseniz çok makbule geçer.

International (Global) "Model No: MDZ-16-AB" olan sürümü almanız lazım, 3C/3S/Pro gibi modeller Çin versiyonları, sonradan dili falan değiştirmek mümkün ama DRM sorunu oluyor ve Netflix gibi bazı içeriği yüksek çözünürlükte seyredemiyorsunuz. Türkiye'den garantili alacağınız her ürün International versiyon olacaktır. HepsiBurada'da dün 300 TL. indirimli fiyat vardı, ben aldım, bugün geldi ürün modeli MDZ-16-AB

TP-Link UE330USB 3.0 gibi ürünler var, hem USB çokluyor hem RJ45 ethernet girişi sağlıyor, bu mantıkta bir ürün kullanabilirsiniz. Çok ucuz olanları da var onlar sorun yaşatabilir, dikkat edin...

burası daha uygunhttps://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180117070209&SearchText=Ugreen+Adapt%C3%B6r+USB+3.0+2.0+HUB+RJ45+Lan+A%C4%9F+Kart%C4%B1

• Arkadaşlar satılık TV box var . En fazla 4 yada 5 kez kullanıldı.

M9S pro 3 GB RAM 32 GB ROM

Fiyatı 270 TL. Bursa içi elden teslim.

M9S-PRO 3 GB 32 GB Akıllı Android 7.1 TV Kutusu Amlogic S905X Quad Core 2.4G WIFI BT 4.0 KODI 16.0 Tam Yüklü H.265 4 K Media Player

http://s.aliexpress.com/veEB3EbU?fromSns=Panoya kopyala

(from AliExpress Android)

• http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-tv-box-3-4k-android-tv-box-global-versiyon-pm-teldatamitvbox3
    arkadaşlar ben bunu yeni aldım plex kurdum ama pasford ve şifre nasıl giriliyor birde bunda kodiyi nerden ve nasıl yükleyecegim lütfen bilgisi olan yardımınıza ihtiyacım var
  • İşte size canada malı süper bir box

http://www.cloudnetgo.com/

• quote:

quote:

quote:

sizce iyimi ?
    A95X R1

idare edebilir.

p2p sınırsız diye birşey var 4 yıldır kesıntısız
    rus ingiliz ve ispanyol yayıncılar
    sürekli güncel upload yapıyorlar

1000 megabitlik sunucular ile

50 bin den fazla spor musabakasına 5-10 15 dakıka izleyip kapattım

real madrid maçlarını 1500-2000-2500-3000-3500-4000-4500-5000-6000-8000-9000-12000-15000 kbps de izliyorum her maçını kafama göre

dünya üzerinde p2p yayın sistemi var..

kalite

digiturk dsmart tivibu gibi platformların 1000 gömlek üstünde..

2gb ram 16gb hafıza..

normalde ben pc ve telefondan izliyorum.

arkadaş tv den ızleme ıstıyormuş

tek sıkıntı cıhaz 15- 50 - 30 dakıka sonra yenıden başlıyor.

bu sene superlig yayınıda başladı- bein satın alınca kodlama çıkmadığı için.

sezonun ilk yarısı 4 büyükler maçları full yayınlandı

fullhd kanallarda sorun yok

Bu bahsettiğiniz yayınları nasıl izleyebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: rammo

Hayırlı olsun hocam banada ayni ürün dün elime gecti ilk box cihazım acıkcasi ne yapicagimida pek bipmiyorum ilk amacım ip tv ama onuda nereden kimden alıcaz buda bir dert bir kişi çıksa "satıcı olmayan tabiki" buradan ip tv al kardeşim rahat ol problem sıkıntı yok donma falan yok dese hemen alıcam valla

ip tv beş para etmez patlar

en iyi sistem p2p

1-IP TV DEĞİLDİR
    2-ÜYELİK YOKTUR
    3-SINIRSIZ KULLANIM ÖZEL ''p2p'' YAZILIMI KURULUDUR.
    4-100+ SPOR KANALI
    5-700+ KANAL

Turkish Super League
    İspanya La Liga
    İspanya 2. Ligi
    İspanya Kupası
    İspanya Basketbol Ligi
    Meksika Ligi
    Fransa Ligue 1
    Fransa Ligue 2
    Fransa Kupası
    Hollanda Eredivisie Ligi
    Portekiz Süper Ligi
    Portekiz Kupası
    Rusya Premier Ligi
    Rusya Kupası
    Brezilya Série A
    Arjantin Primera A - Apertura
    Arjantin Primera A - Clausura
    Ukrayna Premier Ligi
    GRAND SLAM
    USA NBA
    FORMULA1
    USA NFL
    EUROLEAGUE
    EUROCUP
    USA MSL
    UFC220
    Russia. KHL
    Russia Primier
    İngiltere Premier Ligi
    Almanya Bundesliga Ligi
    Almanya Bundesliga 2. Ligi
    Almanya Federasyon Kupası
    İtalya Serie A Ligi
    İtalya Serie B Ligi
    İngiltere 1. Ligi
    İngiltere 2. Ligi
    İngiltere Federasyon Kupası
    İngiltere Lig Kupası
    Şampiyonlar Ligi
    UEFA Avrupa Ligi
    Avrupa Futbol Şampiyonası
    Afrika Uluslar Kupası
    Dünya Kupası
    Hazırlık Karşılaşmaları
    U20 Dünya Şampiyonası
    Avrupa Şampiyonası Elemeleri
    Dünya Kupası - Avrupa Elemeleri
    AFC Şampiyonlar Ligi

anlatım videosu

https://youtu.be/1t4-ZNmJI-A
    https://www.youtube.com/watch?v=1t4-ZNmJI-A&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madrid2017 -- 18 Ocak 2018; 9:57:16 >

• arkadşalar merhaba,

beelink ultimate GT1 almaya karar verdim. Gearbest üzerinden kuponla 300 tl'ye geliyor. bir türlü daha ucuzunu bulamadım. Bu ürünü daha ucuza almak için bildiğiniz güvenilir bir adres yada link varmıdır?

yardımlarınız için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.