Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertank07

Vorke cihazlar demekki çok iyi kardeş, malzeme kaliteli hem belli oluyor, ben Çin den alayım bunu. Meraktan alıyorum T95 hiç begenmedim,aklım Vorke nin Windows box ında.

İşte görme mini PC yok yok Intel i7 işlemci. Bu sadece vorke nin bir modeli galiba 4 modeli daha var sitesinden bakabilirsin.

http://www.vorke.com/project/vorke-v6/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreelci

Arkadaşlar

Başlıca amacı kodi veya vavoo ile film izlemek amacıyla android box alacağım

Oyun oynayacağımı pek sanmıyorum ama belki o da olabilir

Kriter belirlememe yardımcı olur musunuz?

Geçen sizin cevaplarınızla kafamda bir fikir oluştu

Hatta link olarak verdiğiniz S10 model cihazı alabilirim

S912 işlemcili ddr4 ramli minimum 32 gb romlu cihaz almam mantıklı olacak sanırım

Araştırırken 3399 lu cihazların 120$ a kampanyalı fiyatını görmüştüm

Bu cihazlar 80$ civarı 30-40$ fazla verip 3399 lu cihaz mı almalıyım yoksa film izlemek için üstteki donanım bana yeterli midir

Yakın zamanda Yen'i modeller falan gelecekse çok daha üst yada mevcut modellerin daha da ucuzlaması anlamında bekleyebilirim

Çünkü eve fiber internet alacağım alt yapı be aktivasyonla sanırım 2 ay sürecek

Yorumlarınız için teşekkürler

Hocam ben de şuan 3399lu cihazlar için beklemedeyim mevcut cihazlar bana göre yeterli değil.Şuan alsam da büyük ihtimal Beelink GT1 Ultimate yi alırım.

• Herkese iyi aksamlar mac izlemek veya Ip tv icin alinabilecek olan tv boxlari nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Arkadaşlar, Aralık 25'te Gearbest'ten verdiğim sipariş bugün itibariyle elime ulaştı. Satıcı fiyatı düşük yazdığı için herhangi bir gümrük ücreti vs ödemedim. Ayrıca herhangi bir bandrol ücreti vs de ödemedim. Toplamda 59 dolara almıştım. Ürün baya kaliteli malzemeden üretilmiş. Kumanda olarak idare eder diyebilirim. Ama mause klavye vs kesinlikle tavsiye ederim. Bu cihaz ile ilgili en çok üzerinde durulan sorunun Wifi çekim gücünün az olduğu yönünde idi. Bu arkadaşlar nerden bağlanmaya çalıştılar bilmiyorum ama benim cihazda öyle bir şey yok. Hatta mükemmel çekim kapasitesi var. Modemin box'a uzaklığı nerdeyse 6/7 metre ve 3 duvar var. Buna rağmen full çekiyor. Wifi ile sorun yaşayan arkadaşlar tam olarak nasıl sorun yaşadılar bilemiyorum. Ethernet ile kullanmayı düşünüyordum ama full çekince ihtiyaç duymadım şimdilik.

Beelink GT1 Ultimate 3GB DDR4 32 GB ROM model

EKLEME: Wifi ile mevcut internet hızında hiç düşüş yok. Telekomun bana vermiş olduğu değerleri cihazda rahat bir şekilde görmekteyim

hocam merhaba,

bende aynı cihazdan almayı planlıyorum. gearbest üzerinden hangi kargo seçeneğini seçtiniz? enteresan şekilde takipli olanı seçtiğimizde daha uzun teslimat süresi gösteriyor. Kısa süreli ve ücretsiz teslimat seçeneğinde kargo takip numarası yok mudur?

fiyat olarak 282 tl yazıyor, bu fiyat uygun mudur?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• otchill O kullanıcısına yanıt
    Pahalı hocam indirim kodu var onu kullanın 225-230 tl gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeş sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: rammo

Pahalı hocam indirim kodu var onu kullanın 225-230 tl gelir

indirim kodu nedir? nereden bulabilirim? ayrıca kargoda hangi seçenek en mantıklısı?
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/118802964

Gearbest te çok avantajlı indirim için kod olabiliyor .
  • Gearbest indirim kuponları burada. En avantajlı kuponlar

http://www.indirim.info.tr/gearbest-indirim-kuponu/

Kod- "CMTR120104"

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gearbest den Smart TV box indirim kuponu ...

%14 indirim cepte

Kod : GBCNA

• Arkadaşlar Türkiyeden alabileceğim IPTV Youtube vb uygulamaları kullanacağım tavsiye edeceğiniz bir ürün varmı? uydu reciver özelliği de olabilir olmasa da olur fiyat 200 - 400 arası olursa sevinirim teşekkürler
  • 3 GB RAM . 32 GB ROM DDR4 tam bir canavar ..

https://tr.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_632313.html?wid=90

Merhaba.

Ordaki teslimat süreleri ortalama teslimat süresi. Genelde daha erken geliyor. Ben yılbaşı öncesi vermiştim. O yoğunluğa rağmen 16/17 gün gibi bir sürede geldi. PostNl ile takipli kargo seçeneğini seçtim. Alacaksanız eğer siz de bu seçeneği seçin. Bir kaç dolar ile takipli olmuş oluyor. 282 TL çok para. Ben kargo dahil 230 TL'ye falan aldım. (Kutu 222 TL idi sanırım) P! Gear best indirip kodu kullanın. Donanım haberde gear best forumu var. Orada indirim kuponlu olanlar olabilir oradan takip edin çünkü çeşitli tv Box'lar da satışta orada. Gerekirse forum yöneticisine almak istediğiniz ürünün linkini atın yardımcı olurlar. Linkler referanslı olduğu için buradan paylaşmak istemiyorum. 282 TL çok, takip edin daha uygun muhakkak çıkacaktır.

Ayrıca şunu diyim. Yukarıdaki mesajımda Wifi ile ilgili bir hususa değinmiştim. Ürünü ilk teslim aldığım ve kurduğum gün, üzerinde en çok durulan konu Wifi çekim gücü ve ağ hızı idi. İlk bunu denemiştim. Speed test ile de test etmiştim. O gün değerler çok iyiydi, gerçek fiziksel değerleri o gün yakalamıştım ve saatlerce test yapmıştım. Hal böyle olunca hemen buraya yazma ihtiyacı duydum. Bir kaç gün sonra Wifi kararsızlığı görülmeye başlandı. Bi bakıyorum çok iyi bi bakıyorum sıkıntılı. Ama ben alırken de bu durumu bildiğim için sıkıntı etmedim. Çünkü eternet ile kullanacağımı belirtmiştim ve öyle de oldu. Eternet ile sıkıntı yok. Paketinizin değerleri neyse onu alabiliyorsunuz. Eternet ile kullanacaksınız tavsiye ederim ama Wifi işi düşünülmesi gereken bir husus.

Başka sormak istediğiniz aklınıza gelen bir şeyler olursa sorabilirsiniz. Elimden geldiğince bilgi vermeye çalışırım naçizane. Çünkü ben de almadan önce burada bazı arkadaşlara sordum, çok sağolsunlar yardımlarını esirgemediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Merhaba.

Ordaki teslimat süreleri ortalama teslimat süresi. Genelde daha erken geliyor. Ben yılbaşı öncesi vermiştim. O yoğunluğa rağmen 16/17 gün gibi bir sürede geldi. PostNl ile takipli kargo seçeneğini seçtim. Alacaksanız eğer siz de bu seçeneği seçin. Bir kaç dolar ile takipli olmuş oluyor. 282 TL çok para. Ben kargo dahil 230 TL'ye falan aldım. (Kutu 222 TL idi sanırım) P! Gear best indirip kodu kullanın. Donanım haberde gear best forumu var. Orada indirim kuponlu olanlar olabilir oradan takip edin çünkü çeşitli tv Box'lar da satışta orada. Gerekirse forum yöneticisine almak istediğiniz ürünün linkini atın yardımcı olurlar. Linkler referanslı olduğu için buradan paylaşmak istemiyorum. 282 TL çok, takip edin daha uygun muhakkak çıkacaktır.

Ayrıca şunu diyim. Yukarıdaki mesajımda Wifi ile ilgili bir hususa değinmiştim. Ürünü ilk teslim aldığım ve kurduğum gün, üzerinde en çok durulan konu Wifi çekim gücü ve ağ hızı idi. İlk bunu denemiştim. Speed test ile de test etmiştim. O gün değerler çok iyiydi, gerçek fiziksel değerleri o gün yakalamıştım ve saatlerce test yapmıştım. Hal böyle olunca hemen buraya yazma ihtiyacı duydum. Bir kaç gün sonra Wifi kararsızlığı görülmeye başlandı. Bi bakıyorum çok iyi bi bakıyorum sıkıntılı. Ama ben alırken de bu durumu bildiğim için sıkıntı etmedim. Çünkü eternet ile kullanacağımı belirtmiştim ve öyle de oldu. Eternet ile sıkıntı yok. Paketinizin değerleri neyse onu alabiliyorsunuz. Eternet ile kullanacaksınız tavsiye ederim ama Wifi işi düşünülmesi gereken bir husus.

Başka sormak istediğiniz aklınıza gelen bir şeyler olursa sorabilirsiniz. Elimden geldiğince bilgi vermeye çalışırım naçizane. Çünkü ben de almadan önce burada bazı arkadaşlara sordum, çok sağolsunlar yardımlarını esirgemediler

bilgilendirme için teşekkürler,

bende eternet ile kullanmayı planlıyorum. Google play store'dan istediğiniz (cihaza uyumlu) tüm uygulamaları indirebiliyor musunuz? Bende minix x7 var, herhangi bir sıkıntı olmadan tüm uygulamaları indirebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otchill -- 16 Ocak 2018; 8:7:18 >

• Arkadaşlar xiaomi indirime girmiş 20-30 tl kadar,
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-tv-box-3-4k-android-tv-box-global-versiyon-pm-teldatamitvbox3
    şu anda 300 tl mobilden alırsam 270 e gelecek, kafama yatıyor açıkçası, kutu içeriğinde kumanda bulunmamaktadır diyor, ayrı kumanda nereden bulacağızki buna, sizce bu benim işimi görürmü;
    hdd den harddisk oynatma,
    browser ile interten bazı sitelerde gezinme ve film izleme,
    telefondan ekran yansıtarak oyun oynama,
    yakında tivibu alabilirim, google playden tivibu dijitürkplay v.b. uygulamasını indirirek izlemek,
    gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: tebrizi

Arkadaşlar xiaomi indirime girmiş 20-30 tl kadar,
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-tv-box-3-4k-android-tv-box-global-versiyon-pm-teldatamitvbox3
    şu anda 300 tl mobilden alırsam 270 e gelecek, kafama yatıyor açıkçası, kutu içeriğinde kumanda bulunmamaktadır diyor, ayrı kumanda nereden bulacağızki buna, sizce bu benim işimi görürmü;
    yakında tivibu alabilirim, google playden tivibu dijitürkplay v.b. uygulamasını indirirek izlemek,
    gibi...

Ürünü alıp almamak size kalmış ben de henüz android tv box almadım; araştırıyorum ama linke baktım kutuda kumanda var. pil ve kumanda ipi bulunmamaktadır yazıyor sadece...

• quote:

gibi...

Mobilden alınca nasıl 270'e geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

quote:

gibi...

Ürünü alıp almamak size kalmış ben de henüz android tv box almadım; araştırıyorum ama linke baktım kutuda kumanda var. pil ve kumanda ipi bulunmamaktadır yazıyor sadece...

hakkaten ya, nasıl okuduysam, teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

gibi...

Mobilden alınca nasıl 270'e geliyor?

hocam hepsiburada bazı hesaplara tanımlama yapmış, 300 tl ye sepette 30 tl indirim var deniyor daha denemedim ama?

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.