Şimdi Ara

Android Telefonlar Için Yeni Oyun Rainbow Chaser

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar öncelikle merhaba. Uzun zamandir bir hevesle basladigim yazilim isinde ilerleme sagladim sonunda. Android telefonlar için oyun yaptim. Tamamen ücretsiz. Eglenceli vakit geçirmelik tarzda bir oyun. Oyunla ilgili pozitif yorum aldim . Sizden istegim oyunu indirip 5 yildiz verip yorum yaparsaniz ve uygulamadaki eksiklikleri, gözünüze çarpan hatalari bildirirseniz çok sevinirim. . Güzel oyunlari sadece yabancilar yapmiyor. Destek çok önemli.

Oyun tap-tap oyunu kategorisinde olan bir oyun. Rainbow Chaser isminde. Yeni güncelleme yaptim bütün grafikleri görselligi falan sifirdan yaptim. Yardim edinde sunu ana sayfaya tasiyalim. Türk yazilim severlere desteklerinizi esirgemeyin lütfen.

Link:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.unvergames.rainbowchaser

Android Telefonlar Için Yeni Oyun Rainbow Chaser Android Telefonlar Için Yeni Oyun Rainbow Chaser Android Telefonlar Için Yeni Oyun Rainbow Chaser Android Telefonlar Için Yeni Oyun Rainbow Chaser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unvergames -- 6 Mayıs 2016; 16:02:55 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.