Şimdi Ara

android telefon önerileriniz ? (hem ucuz hemde kullanışlı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum bilmeden yanlış bir şey yaptıysam şimdiden özür dilerim.

yıllardır iphone kullanıyorum ancak artık paylaşım ve hafıza kart depolama probleminden dolayı android bir cihaz almak istiyorum

mesleğim gereği nöbet tutmamdan dolayı gece ve gündüz çok zamanım oluyor

benim beklentilerim: 10 dan fazla film atabileceğim, bine yakın mp3 yükleyebileceğim, yüzlerce fotoğraf depolayacağım, 800 ile 1200 tl arasın da-
    bir telefon almayı düşünüyorum özet ile depolama arıza sorunu olmayan kullanışlı bir telefon arıyorum.
    fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

şimdiden teşekkür ederim.

• İç depolaması büyük telefon arıyorsun. O fiyat arasında seçenekler var ama pek çoğu iphone kadar sorunsuz cihazlar değiller...

Sorunsuz android cihaz araştırıp üzerine sdcard ekleyip kapasiteyi büyütme yolunu tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle honor 7 ben de kullanıyorum çok memnunum yanına da 32lik hafıza kartı al tamamdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huawei p8 max 4360 mah pille 11 saat ekran suresi aliyorum 64 gb hafizasina kartta ekleyebilirsin. 6.8 inc ekran var film izliyorsan cok iyi bir tercih olacaktir. yazilim konusunu soyleniyorum bile. kesinlikle ram kullanimi ve akicilikta g5 gibi cihazlari katliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

huawei p8 max 4360 mah pille 11 saat ekran suresi aliyorum 64 gb hafizasina kartta ekleyebilirsin. 6.8 inc ekran var film izliyorsan cok iyi bir tercih olacaktir. yazilim konusunu soyleniyorum bile. kesinlikle ram kullanimi ve akicilikta g5 gibi cihazlari katliyor.
    LG telefon kullananlar fikirlerini paylaşabilirlermi
    LG önermiyormusunuz arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkoglu54 -- 15 Eylül 2016; 7:33:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FalanFilan78

Kesinlikle honor 7 ben de kullanıyorum çok memnunum yanına da 32lik hafıza kartı al tamamdir

cihazın arıza veya ısınma gibi sorunları oluyormu ?
    ayrıca servis kalitesi hakkında bilginiz varmı yani arıza halinde muhatap bulabilecekmiyim sorunların çözülmesi konusun da servis anlayışı nedir ?
  • Gm5 plus yada lg g 3 al 126 ya da 128 gb liyi hariza karti oluyordu icine atarsin bi siccin 3 oo korka korka nobet tutan

• quote:

Orijinalden alıntı: BilginProf

Gm5 plus yada lg g 3 al 126 ya da 128 gb liyi hariza karti oluyordu icine atarsin bi siccin 3 oo korka korka nobet tutan

gm5 plus çoık arızalanıyormuş yorumların çoğu olumsuz lg g3 düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FalanFilan78

Kesinlikle honor 7 ben de kullanıyorum çok memnunum yanına da 32lik hafıza kartı al tamamdir

ne kadar süredir kullanıyorsunuz ?
    şuan da fiyatı ne kadar ve nereden almamı önerirsiniz ?

32 gb hafızalı olanı yokmu cihazın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkoglu54 -- 15 Eylül 2016; 18:13:52 >
  • turkoglu54 T kullanıcısına yanıt
    2 3 ay oldu galiba 1300 lira ortalama ben türktelekomdan aldım siz de oradan alabilirsiniz veya hepsiburadadan 32 gb galiba yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.