Şimdi Ara

Android Oyun ve Uygulama Paylaşım Platformu(Sürekli Güncel)[Ana Başlık] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.348
Cevap
75
Favori
137.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdarkaraaslan

BUYAZ eline emeğine sağlık, teşekkürler.

Rica ederim

evet openfield gerçekten iyi
  • Buyaz hocam bizim telefona uygun pes 2012 apk,Fifa 2012 apk bulabilirsen sevinirim.Birde Bu openfeint nedir bazi oyunlarda mesela fruit ninjada menu ikonunda sol alt kosede yaprak var bu ne oluyor
  • quote:

Moto X Mayhem

Android Oyun ve Uygulama Paylaşım Platformu(Sürekli Güncel)[Ana Başlık]

Current Version:1.77

Requires Android:1.6 and up

Size:24MB

Download: Tıkla İndir
    Tıkla İndir (Alternatif)

Eklendi

• quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

Buyaz hocam bizim telefona uygun pes 2012 apk,Fifa 2012 apk bulabilirsen sevinirim.Birde Bu openfeint nedir bazi oyunlarda mesela fruit ninjada menu ikonunda sol alt kosede yaprak var bu ne oluyor

Hocam Openfeint Bir Online Sistem Gibi
    Yani Lan Üzerinden Oynadığını Düşün Orda arkadaşlarınlada Oynuyabiliyor Yorum atabiliyorsunuz
  • quote:

Opera Mobile web browser(Son Sürüm)

Sınırlı İnternet Kullananlar İçin İdeal Bir tarayıcıdır
    Opera Turbo ile Daha Hızlı

Current Version:11.5.3

Requires Android:1.6 and up

Size:13MB

Download: Tıkla İndir
    Tıkla İndir (Alternatif)

Eklendi

• quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Climate Mission oyununun android versiyonu varsa paylaşabilir misiniz arkadaşlar?

Yok mu
  • En Yardımcı Uygulama
    CamDictionary

Android cihazınızın kamerasını sözlük olarak kullanmak ister misiniz?

CamDictionary oldukça ilginç bir sözlük uygulaması. Bu sözlük uygulamasını diğerlerinden ayıran özelliği, cihazınızın kamerasını sözlük olarak kullanmanızı sağlaması.

Öncelikle uygulamayı yükleyin ve çalıştırın. Bu aşamada cihazınızın kamerası da otomatik olarak çalışacaktır. Ortada bulunan hedef simgesini, çevirisini yapmak istediğiniz kelimenin üzerine getirdiğiniz zaman o kelimenin otomatik olarak Türkçe'ye çevirildiğini göreceksiniz.

Dilerseniz herhangi bir metnin fotoğrafını çekerek de çeviri işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın desteklediği başlıca diller Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Almanca, İtalyanca, Flemenkçe, Fince, Macarca, Korece, Çince, Japonca vs.

İndir: Tıkla İndir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5A922C67E -- 11 Kasım 2011; 16:09:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BuYaZ

En Yardımcı Uygulama
    CamDictionary

Android cihazınızın kamerasını sözlük olarak kullanmak ister misiniz?

CamDictionary oldukça ilginç bir sözlük uygulaması. Bu sözlük uygulamasını diğerlerinden ayıran özelliği, cihazınızın kamerasını sözlük olarak kullanmanızı sağlaması.

Öncelikle uygulamayı yükleyin ve çalıştırın. Bu aşamada cihazınızın kamerası da otomatik olarak çalışacaktır. Ortada bulunan hedef simgesini, çevirisini yapmak istediğiniz kelimenin üzerine getirdiğiniz zaman o kelimenin otomatik olarak Türkçe'ye çevirildiğini göreceksiniz.

Dilerseniz herhangi bir metnin fotoğrafını çekerek de çeviri işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın desteklediği başlıca diller Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Almanca, İtalyanca, Flemenkçe, Fince, Macarca, Korece, Çince, Japonca vs.

İndir: Tıkla İndir

süper

• buyaz hocam harika paylaşım camdictionary
  • dictionaryı görünce keşke androidim olsaydı dedim :D
  • Arkadaşlar android oyunları için kendi yaptığım bir siteme var yeni oyunları takip etmeye çalışıyorum isterseniz sizde bir uğrayın.En son eklediğim yazı opera mini
    sitemi ziyaret edip oyunlar hakkında ufakta olsa yorum atarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delvec_ww -- 12 Kasım 2011; 9:01:12 >
  • FaceBook Sayfamıza Herkesi Bekliyoruz

Paylaşım ve Haberleri Ordanda Takip Edebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratos06

buyaz hocam harika paylaşım camdictionary

Rica Ederim Arkadaşlar Bende Kendi Teleofmnuma Yükledim Gerçekten Harika

• Pro HDR Camera+

Süper Camera Programı Videoyu İzleyin Sonra İndirin

Pro HDR Camera İndir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5A922C67E -- 12 Kasım 2011; 13:28:59 >

• beyler su linkteki gibi ekran gecisleri lazım bana galaxy s2 için yardımcı olursanız sevinirim

http://androidturkey.net/2011/08/03/android-telefonlar-icin-ekran-gecis-animasyonlarini-degistirme/
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilicli

paylaşımlar çok gzel teşekkürler ama hep aynı siteden indiremiyorum 1-2 tane indirince 1 saat bekle diyor modemide resetleyemiyorum sorun oluyor farklı sitelerde kullansanız süper olur

http://www.multiupload.com/ bu gibi bir siteye upload etseniz sıkıntı yaşamayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

beyler su linkteki gibi ekran gecisleri lazım bana galaxy s2 için yardımcı olursanız sevinirim

http://androidturkey.net/2011/08/03/android-telefonlar-icin-ekran-gecis-animasyonlarini-degistirme/

Go Launcher Ex
  • Uydu bulucu programi var ama markette paralibunu nerden bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: takatuka15

Uydu bulucu programi var ama markette paralibunu nerden bulabilirim

Uydu Frekansı Bulma Programı

Uydudan televizyon izlerken yayınların çok kaydıgını bazıların güncellendiği için frekansların değiştiği ve frekansları bulmak için çok uğraştıgınızı biliyoruz.Bu uygulama tam size göre istediğiniz kanalı arama yaparak yada tüm kanal listesi diyerek görmek mümkün.

Direk İndir

• quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

beyler su linkteki gibi ekran gecisleri lazım bana galaxy s2 için yardımcı olursanız sevinirim

Go Launcher Ex

bunu yukledim nasıl ayarlıcam o gecisleri peki

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.