Şimdi Ara

Android L hakkında her şey: 'Google'ın yeni nesil mobil işletim sistemi mercek altında' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nexus 5'e yükleyip inceleseydiniz daha iyi olurdu. i/o'yu izleyip yorumlamasını biz de yaparız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her seferinde google belleğin az kullanılacağını söylüyor ama samsunga 1gb ram yetersiz geliyor

• Sürekli yüksek beklenti oluyor fakat android hala stabil değil.

• S3'e gelmez RAM yetmiyor derler yine

• Arayüz bu kadar güzel olunca insanın nexus alası geliyor

• Videodaki arkaplan ses çok kötü. Keşke içeride çekseydiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

ios 7 yeniden tanıtılmış

wifi hotspotla ayarlar bildirim çubuğunu daha ios 7 ile yeni almış olduğunuzu varsayarsak bu şekilde konuşmanız çok komik
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak144

nexus 5'e yükleyip inceleseydiniz daha iyi olurdu. i/o'yu izleyip yorumlamasını biz de yaparız.

Keske 1000 dusunup 1 konusulsa....

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

Fanboy degilim fakat bu android l yi bir cok cihaz alamayicak . Ama apple bir guncelleme yaptimi neredeyse 1-2 tane haric hepsi aliyor hepsi son surum . Bazilari dicek 4s te ios 8 kasiyo diye bizde onlara samsungun touchwizini hatirlatalim .eksileyin yapabileceginiz tek sey bu zaten !

Edit: imla

apple 2007 den beri kaç telefon cıkardı sayalım hadi? 7 bılemedın 8 telefon. bu mıktarı adroid ekosisteminde her marka ayrı ayrı cıkarıyor. apple toplamda hersene 4 telefonla ugrasıyor sadece bırakta versın hepsıne dunya para verdı mıllet. ucuz telefonumu var adamların??
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

Fanboy degilim fakat bu android l yi bir cok cihaz alamayicak . Ama apple bir guncelleme yaptimi neredeyse 1-2 tane haric hepsi aliyor hepsi son surum . Bazilari dicek 4s te ios 8 kasiyo diye bizde onlara samsungun touchwizini hatirlatalim .eksileyin yapabileceginiz tek sey bu zaten !

Edit: imla

Hala karıştırıyorsunuz şu olayı arkadaş. iOS ile Android'i karşılaştıracaksanız Nexus cihazlar ile karşılaştırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

ios 7 yeniden tanıtılmış

wifi hotspotla ayarlar bildirim çubuğunu daha ios 7 ile yeni almış olduğunuzu varsayarsak bu şekilde konuşmanız çok komik

wifi hotspot u ben iphone 3g (ios 4.2.1) de kullanıyordum iphone kullanmadan yorum yapmayalım lütfen
  • En önemli konuya kimse değinmemiş,
    Beni android kullanmamaya iten, uygulama izinlerinin değiştirilebilir olmayışı, bununla alakalı app ops diye birşey çıkardılar, tam android alıyım dedim, bir ay içinde bu özelliği kaldırdılar. Android L'de bu durum nedir. Google ben kullanıcı verilerini çalarak bu duruma geldim, bu sebep ile hırsızlığa engel olmak etik değil demeye devam mı ediyor yoksa, ios benzeri kullanıcının istediği zaman istediği izinleri vermesine olanak tanıyacakmı. Bana göre en önemli kısım bu,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lokma değil LOLIPOP ''

Türkçe değil thurkche ''

Elin nestlesinden eksik olan neyimiz, özümüze sahip çıkmıyor olmamız ... Lokmacı mehmet efendiyle dalğa geçersiniz ama Lolipops Shop olsa oha oolm yhaa yıhılıyooo diye kapısında sıra beklersiniz kafanıza atarlar paranızla rezil olur ama egonuzdan bir şey kaybetmemek için Hava atıyor sanırsız...

Android L -

• quote:

ios 7 yeniden tanıtılmış

Arkadaşa katılıyorum doğru söylemiş Androidciler eksiyi basmış ney zorlarına gitmiş anlamadım Doğruya doğru Yanlışa yanlış diyemeyecek kadar fanmı olunur ?
    İos da bikaç şeyi kopyalıyor arada bunu inkar etmek yanlış olur ancak Androidin sürekli İos u temel alarak yenilendiğini de kabul etmeniz gerek artık .
  • videonun sonunda kimler teşrif etti acaba? :)

• quote:

quote:

quote:

ios 7 yeniden tanıtılmış

wifi hotspot u ben iphone 3g (ios 4.2.1) de kullanıyordum iphone kullanmadan yorum yapmayalım lütfen

iphone 4 kullandım ios 6 ya kadar wifi hotspot yoktu kullanmadıgım cıhaz hakkında yorum yapmam bildirim cubuguna hıc degınmıyorum bıle multıtaskıng ıse yıne androidten alınma. kısacası stabılıte harıc ios androidin bi adım gerısındeydı hep

• 2 sene sonra mobil platformlar gerçek bi yardımcı olacak . İşletim sistemleri kasmayacak bataryalar rekabetten dolayı gelişip büyüyecek sağlık uygulamaları gelişecek kameralar donanımsal ve yazılımsal olarak belli bi seviyeye gelecek bi dijital makina almaya gerek kalmayacak . Şu an benim için yeterli olgunluğa erişemedi telefonlar . z2 diyorum suya toza dayanıklılık kamera herşey iyi fakat panel çok dar cerçeve geniş . g3 diyorum mükemmel telefon fakat plastik kasa . s5 diyosun plastik kasa güncelleme sorunu . iphone diyosun şarj sorunu . Gün gelecek hangi firma olursa olsun her istenilenin verildiği bi model standartlardan dolayı bi araya gelecek . Android L bunun için güzel bi adım
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    erdi bey LG G3 ün detaylı video incelemesi daha ne kadar geçikir ?
  • Bir şey dikkatimi çekti. 13:00'daki katmanlı tasarımı daha önce Turkcell T40 modelinde görmüştüm.
    Şu videonunhttp://www.youtube.com/watch?v=JS9w_vz2khI 05:15 süresine bakabilirsiniz.

Yanlış anlamayın, Android L, Turkcell T40'ın romunu taklit etti gibi anlaşılmasın. Katmanlı tasarımı daha önce bu telefonda görmüştüm fakat Android L'deki katmanlı tasarım daha hoş. İkisi karşılaştırılamaz sadece benzerlik söz konusu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ios 7 yeniden tanıtılmış

iphone 4 kullandım ios 6 ya kadar wifi hotspot yoktu kullanmadıgım cıhaz hakkında yorum yapmam bildirim cubuguna hıc degınmıyorum bıle multıtaskıng ıse yıne androidten alınma. kısacası stabılıte harıc ios androidin bi adım gerısındeydı hep

iphone 3g 4 4s 5 5s kullandım wi if hotspot vardı ama ayarlar sekmesinde ön plana alınmamıştı . multitasking olayı ios 4 ile steve jobsun tanıtımı ile çok özel bir yapıyla duyruldu , yani android deki saçma sapan multitasking ile ios daki multitasking i bir tutmayın tamamiyle farkli işlemler uygulanıyor . Hatta androidin yeni sürümlerinde ios deki multitaskinge benzer multitasking kullanılıyor ( daha yeni yeni ). Bildirim çubuğu konusunda haklısınız
    ios de ki multitasking olayını biraz araştırmanızı tavsiye ederim en azından ios 4 keynote videosunu izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.