Şimdi Ara

Android işletim sistemli Galaxy NX, Ocak ayında ülkemizde satışa çıkıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sony a7 alınır o paraya full frame uada s4 +WİFİLİ BİR NEX

• Sony a7 alınır o paraya full frame sensörlü...

• Bi bitmediniz allahın çürük elmaları sizi :D

• gereksiz. Zaten üst seviye ceplerde bu özellikte

• 2 ay sonra kasılmaya başlayacak bir kamera, illaki birileri çıkar satın alır ama fotografçılıkla uğraşan biri buna para vermez diye düşünüyorum. hele hele markII yi o fiyattan alabiliyorken dönüp bakmam bile bu alete, nikon, sony,pentax,olmypus tarafındaki ürünleri söylemiyorum bile. ayrıca samsung un lensleride ayrı bir muamma, çekici bir tarafını göremedim ürünün.
  • 20.3 mp mi? Nokia bile 41 mp telefon yapıyor samsung batmış.
  • Kardeşim dlsr makinanın ciddiyenin içine etmişsiniz
    dslr de android mi olur kardeşim ya
    normal makinada neysede
    bunu niye alsın ki insanlar nikon,canon varken kardeşim
  • Bi zamanlar dalga gecmek icin yazmistim mp3 calan dslr cikartsinlar diye adamlar ciddiye almis:) profesyonel kullanici icin hicbir anlami olmayan, amator kullanici icinse suslu bir oyuncak anlamina gelen bir makine. Bunun kullanmayacagim ozelliklerine para verinceye kadar daha iyi bir dslr alip dinamik araligi-iso performansi vs daha iyi bir makine alirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

20.3 mp mi? Nokia bile 41 mp telefon yapıyor samsung batmış.

Dslr makineyi sen telefon kamerasıyla bir tuttun ya hadi bir tuttun üstüne birde telefonun mp yüksekliğinden yola çıkarak ezmeye çalıştın ya ne diyim git çinli kameralar var 50 60 mp onlardan al sen.
    Ne günlere kaldık ya sen f1 arabasıyla şahini bir tut neymiş bu daha az yakıyor.
  • Canon,Nikon gibi fotograf ustadi makineler ve lensler dururken gidip cicili bicili su dandik makineye o kadar para sayacagim,Yemezler Samsung.

• [size=7]Ç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O degilde body biraz büyük değil mi? Bilmemkaç inç süper amoled ekranı sıgdıracaz diye mark3 kadar body yapmışlar, gülsem mi ağlasam mı bildmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.