Şimdi Ara

Android fiyat / performans telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 2. el android almayı düşünüyorum. Bütçem 400 450 Tl civarı. Aklımda Motorola milestone XT720, wildfire S, Desire ve Galaxy Gio var. Değerli yorumlarınızı bekliyorum :)

Teşekkürler

• Gio
  • Saydıklarınızın arasından Desire güzel seçim olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Saydıklarınızın arasından Desire güzel seçim olabilir.

Evet, aralarından en pahalısı da o zaten :) Aradığım fiyata bulabileceğimi zannetmiyorum o telefonu ama yazdım öylesine aklımda var sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josiah

quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Saydıklarınızın arasından Desire güzel seçim olabilir.

Evet, aralarından en pahalısı da o zaten :) Aradığım fiyata bulabileceğimi zannetmiyorum o telefonu ama yazdım öylesine aklımda var sonuçta

Bence almışken bütçeyi biraz daha arttırıp iyisini almakta fayda var
  • desire ya da milestone
  • 400liraya 2.el yada 0 alınan android'de hayır gelmez zaten android donanımı sömüren bir işletim sistemidir yani telefonun güçlü olması gerekir.

Ace gibi Gio gibi telefonlar android'i kaldıramıyor flash desteği yok menü geçişleri yavaş her oyunu çalıştırmıyor eziyet yani.

en düşük Neo-Galaxy S gibi donanıma sahip telefonlardan almalısınız onlarda bütçenize uymuyor.

400liraya Gio yerine Wawe almanız daha mantıklı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::Ashes:: -- 9 Ocak 2012; 17:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

400liraya Wawe satıyorlar neden bada 2.0 düşünmüyorsunuz ?

android güçlü donanım ve batarya ister yani android alacaksanız en üst segmentte almalısınız.

Galaxy S - Desire S - Xperia Neo en düşük modeller olmalı.

ideal seçimler Motorola Razr - GS2 - Nexus gibi modeller olmalı.

400lira civarında en mantıklı seçim 2.el Wawe olacaktır sağlam kasası olsun kaliteli işçiliği olsun güçlü donanımı olsun herşeyiyle çok mantıklı telefondur.

bada işletim sistemi nedense hep itici gelmiştir bana, sanki androiddeki o serilik yok badada. ayrıca ve en önemli sebep androidde uygulama geliştirmeyi öğreniyorum ve işim dolayısıyla android ihtiyacım var. Teşekkür ederim yorumunuz için

• x10 yada desire olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.