Şimdi Ara

Android download program tavsiyesi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
3
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Oyun ve Uygulamalar >> Uygulamalar >> Android download program tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1251 Mesaj
    Arkadaşlar bildiğiniz gibi sabit internet hatlarında gece 02:00 ile 08:00 arasında akk kalkıyor. Bende bu saatlerde android telefonlarda downloadı otomatik başlatıp indirecek bir program arıyorum. Yani saat 02:00 olduğunda indirmeye başlayacak veya hangi saatte istiyorsam o saatte download aktif olacak.

Böyle test edip, kullanışlı olduğundan emin olduğunuz program bildiğiniz var mı?

|
    |
    Soldan çekince çıkan çekmecede parça sayısını 9 indirme sayısını da 3 yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 17 Ağustos 2018; 15:7:1 >
    |
    |
    Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
  • Er
    1 Mesaj
    adm yi ayarlarsan cok faydalı cidden ben ek olarak purevpn ile kullandım
    |
    |
Reklamlar
Media Sözlük
kolayoto.com
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.