Şimdi Ara

Android'den Tizen'e Geçiş Hakkında Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize iyi forumlar. Az önce internette okuduğum bi haberde Samsung'un Tizen 3.0 adında işletim sistemi geliştirdiğini öğrendim ve bunu araştırdım ve doğru olduğuna karar verdim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlara soru sormak istiyorum. Ben Galaxy Note (N7000) kullanıcısınıyım ve söylenildiği gibi ekim ayında tizen'li telefon çıkartılırsa samsung android cihazlarından yazılım güncelleme vs desteklerini çekecek mi, yoksa güncelleme almaya devam edecek mi. yani tizenli telefonlar için ayrı bi model mi oluşturulacak. Yada android'den tizen'e geçiş mümkün olacak mı konu hakkında bilgisi olanlardan yorum bekliyorum.

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum eğer yer yanlışsa taşınmasını rica ediyorum.

• Dereye görmeden paçayı sıvama be arkadaş. Tizen nedir? Anca Bada işletim sistemi gibi emekliye ayrılabilecek bir işletim sistemi olabilir bence yada tutsa bile android gibi gelişeceğini sanmıyorum. Hem böyle bir işletim sistemi çıksa bile en az 3 yıl sorunlarıyla geçilemez. Senin sorduğun soru da mantıksız. Neden çeksin androidden elini samsung? Samsung kendisinin kalbi olan android cihazlarına hiçbir zaman desteği kesmez diye düşünüyorum. Android 'den yeni işletim sistemine geçmek mümkün olur mu bilemiyorum ama tek bildiğim şey; dediğiniz işletim sistemi andoid gibi canlı başlı olmayacaktır...
  • OnrErkc kullanıcısına yanıt
    Evet samsung Tizen'i geliştiriyor fakat direk tizene geçemez , geçerse şu an android ile yakaladığı başarıyı yakalama ihtimali çok düşük tamamen tizene geçmek gibi bir niyeti varsa bu çok uzun sürer yani o sizdeki telefon tarihi eser olana kadar android ile ilişkisini kesmez samsung
  • İçime bi rahatlama geldi :D Telefonu yeni aldım yoksa umrumda değil geçsin tizene :D
  • Daha en son çıkan Note3 cihazı bile Adroid işletim sistemli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.