Şimdi Ara

[Android] [Amazon] 38 ücretsiz uygulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
7
Favori
2.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yenfiz (7 mesaj) cobane (5 mesaj) lowermad (4 mesaj) yuppie06 (3 mesaj) byakrep (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (7 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> [Android] [Amazon] 38 ücretsiz uygulama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    83 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj
    Bilgi için teşekkürler, Amazon app yi herkese tavsiye ederim her gün ücretli olan bir uygulama yada oyunu bedava veriyor, ve bulut app sistemi ile istediğiniz zaman istediginiz cihaza kurulum yapabılıyorsunuz... omur boyu uygulamaların son versıyonunu ucretsız kullanıyorsunuz...
  • Teğmen
    146 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

Bilgi için teşekkürler, Amazon app yi herkese tavsiye ederim her gün ücretli olan bir uygulama yada oyunu bedava veriyor, ve bulut app sistemi ile istediğiniz zaman istediginiz cihaza kurulum yapabılıyorsunuz... omur boyu uygulamaların son versıyonunu ucretsız kullanıyorsunuz...

hocam bulut app nedir
  • Yarbay
    2287 Mesaj
    hangileri işe yarar?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj

Valla kardesım bildigim kadarıyla ve kullandıgım seklıyle cloud my app dıye bır seçenek var orada daha once bedava yukledıgın ucretlı uygulamaları her zaman telefona ucretsız yukleyebılıyorsun, dıyelım yıgenının telefonuna kendı hesabın ıle gırıs yaparsa amazon store ye o da senın butun yukledıgın veya satın aldıgın uygulamaları ucretsız sekılde yukleyebılıyor, ben genelde cocugum ıcın saga nın oyunlarını yukluyorum cunku 2-3 usd fıyatları var ve kalıtelı uygulamalar, guncelleme gelınce de ucretsız guncelleyebılıyorsun... en kotu ıhtımal yükle butun ücretli olupda bu gune ozel bedava olan uygulamaları, sonrada telefondan ısıne yaramayanları sıl, eger tekrar gerek olursa cloud my app den ıstedıgını tekrar yukle...
    |
    |
    cobane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    146 Mesaj

hocam sağol varol. iyiki varsın
    |
    |
    yenfiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj

Amazon app nin APK dosyasını bu linkden indirebilirsiniz... Link:https://www.amazon.com/gp/mas/get-appstore/android/ref=mas_em_dl

Estag. ne demek... vesselam
    |
    |
    cobane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1058 Mesaj
    çok teşekkürler, bir çok uygulama indirdim, hepsini ayrı ayrı deneyeceğim.
    |
    |
  • Teğmen
    146 Mesaj
    quote:

Amazon app nin APK dosyasını bu linkden indirebilirsiniz... Link:https://www.amazon.com/gp/mas/get-appstore/android/ref=mas_em_dl

Estag. ne demek... vesselam

Allah razı olsun hocam. gerçekten işime yarayacak anlattıklarınız
    |
    |
  • Yüzbaşı
    971 Mesaj
    Teşekkürler oyunları falan aldım belki oynarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Türkiye'den kullanım hala sorunlu mu?

|
    |
  • Çavuş
    83 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sadece 3 tane oyunu alamıyorsun diğerlerinde sorun yok.

|
    |
  • Binbaşı
    1472 Mesaj
    quote:

telefonu güncelledim bedava verdiği tüm app'ler gitti gelmiyor. mail attım 4-5 gündür geri dönüş de yok..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj
    1. Turkiye özel nedenini bilemediğim 3-4 tane uygulama yada oyunu indirmedi onun haricinde 80 e yakın oyun ve program indirdim herhangi bır problem yok,

2. telefona format bile atsan, ilk açtığın amazon account hesabın ile girersen my app kısmının üzerinde cloud yazan yere tıkla bütün yukledıgın uygulamaları tekrardan yukleyebılırısın, genelde 30 dk içinde cevap veriyorlar...
    |
    |
  • Yarbay
    3337 Mesaj
    genius scan iyidir arkadaşlar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    921 Mesaj

nasıl alacağız arkadaşlar uygulamayıda indirdim ama ürüne girdiğimde sadece istek listesine eklenebiliyor :) ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuppie06 -- 16 Mayıs 2015; 1:53:09 >
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yuppie06

nasıl alacağız arkadaşlar uygulamayıda indirdim ama ürüne girdiğimde sadece istek listesine eklenebiliyor :) ...

Aşağıdaki iki tane link verdim bunlardan bakarak nasıl yuklenır diye inceleyebilirsiniz...

https://www.youtube.com/watch?v=Y3m3ca2OfN4

https://www.youtube.com/watch?v=8Uq8oXjOh5o

• Yüzbaşı
    957 Mesaj
    teşekkürler. yarısı eski verdiği uygulamalar ama yine 4-5 tane attım kütüphaneye dursun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    921 Mesaj

hocam çok sagolun zar zorda olsa hallettim kampanya dahilindeki uygulamaların yarısı yok o başka tabi :) birde uygulama içinde telefon ve tabletleri ayırsalarmış iyi olurmuş....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yenfiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj

Estag. Aslında market kendi otomatik olarak algılıyor senın cihazını ve tablet ise hd değil ise telefon boyutunda yolluyor sanırım, cunku bende 7 inc lik samsung tablet kullanıyorum ve hiç sıkıntı çıkmadı çözünürlüklerinde, en azından hergün girip en üstteki uygulamaya bakıyorum işime yarayan varsa indiriyorum, yer kaplamasın dıye de siliyorum , çok lazım olursa hemen indirip yuklemek, hem telefon hafızası ıcın hemde telefonun hızı için ideal...
    |
    |
    yuppie06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
anzer balı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.