Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gslicocuk

quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxygrandduos

quote:

Bu çöpü cidden satın almayı düşünen gerçekten var mı ?
    Gidin s6 alın note 5 alın S6 edge alın bü çöp telefonu almayın.

Bir Samsung kullanıcısı olarak şunu söyleyeyim,bu yıl telefonu değiştireceğim ve alacağim telefon kesinlikle Samsung olmayacak niyemi Samsung Galaxy grand Duos aldım 5 ay sonra kasım kasim kasilmaya başladı 2 yıl sabrettim,babamda note 2 var eskiden benimde kullanmisligim var gerçekten çok kasiyor ve en önemlisi bu modellere güncelleme desteği çok az verdiler. Yani kısacası diğer telefon markalarını eleştirmeden önce kendi telefonunun markasına bak.

Adam 700 liralık telefon kullanıyor sonra kasıyor diye şikayet ediyor ve telefonunu s6 ile kıyaslıyor

Ayriyeten note 2de kullandım,s5 kullanmisligim var(arkadaşla 1 haftalığına değiştirmiştim) yanı izlenimlerin bu oldu buarada bisey merak ettim Samsung sana aylık nekadar veriyor fanboyluk için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu çöpü cidden satın almayı düşünen gerçekten var mı ?
    Gidin s6 alın note 5 alın S6 edge alın bü çöp telefonu almayın.

Bir Samsung kullanıcısı olarak şunu söyleyeyim,bu yıl telefonu değiştireceğim ve alacağim telefon kesinlikle Samsung olmayacak niyemi Samsung Galaxy grand Duos aldım 5 ay sonra kasım kasim kasilmaya başladı 2 yıl sabrettim,babamda note 2 var eskiden benimde kullanmisligim var gerçekten çok kasiyor ve en önemlisi bu modellere güncelleme desteği çok az verdiler. Yani kısacası diğer telefon markalarını eleştirmeden önce kendi telefonunun markasına bak.

Adam 700 liralık telefon kullanıyor sonra kasıyor diye şikayet ediyor ve telefonunu s6 ile kıyaslıyor

Ayriyeten note 2de kullandım,s5 kullanmisligim var(arkadaşla 1 haftalığına değiştirmiştim) yanı izlenimlerin bu oldu buarada bisey merak ettim Samsung sana aylık nekadar veriyor fanboyluk için?

Samsungtan para kazanıyoruz ama fanboyluk için ayrıyaten para kazanmıyoruz maalesef

Maaş nekadar?,SSK varmı? Eğer varsa benide işe alsınlar.

• Merhaba arkadaslar. Az önce xperia z5 ön siparişini verdim. (altin rengi).9 ekimde teslim edecekler cihazi. Sony MDR 10RC kulaklik hediye olarak yaninda veriyorlar.
    Bu arada ben hollandada yasiyorum. 24 ay kontratli aldim. 3Gb internet, 120dk konusma ve z5, aylik 39euro
    Suan z1 compact kullanıyorum.
    Cihazi alinca detayli bilgi vermeye calisirim.

• inanli İ kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun, Türkiye pazarına giriş yapsın bende edineceğim bir adet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Şimdiden hayırlı olsun, Türkiye pazarına giriş yapsın bende edineceğim bir adet.

tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanli

Merhaba arkadaslar. Az önce xperia z5 ön siparişini verdim. (altin rengi).9 ekimde teslim edecekler cihazi. Sony MDR 10RC kulaklik hediye olarak yaninda veriyorlar.
    Bu arada ben hollandada yasiyorum. 24 ay kontratli aldim. 3Gb internet, 120dk konusma ve z5, aylik 39euro
    Suan z1 compact kullanıyorum.
    Cihazi alinca detayli bilgi vermeye calisirim.

Hocam hayırlı olsun,Türkiye de ön sipariş verme imkânımız varmi?
    Birde cihazın fiyatını tlye çevirdiğinizde kontratsiz nekadar ediyor?

• Fiyat nedir tam olarak ?
  • Cihazlarin kontratsiz direk satış fiyatlari su sekilde:
    Z5 compact 599 euro
    Z5 699 euro
    Z5 premium 799 euro
    Şuan Tr de on sipariş varmı bilmiyorum. Ama benim tahminim ekim sonu anca satışa sunulur.
    Fiyatları tl ye cevirince suanki yüksek kur dan dolayi baya bi yüksek fiyat cikiyor

• samsunggalaxygrandduos kullanıcısına yanıt
    Henüz ön siparişe açılmadı cihaz ama ben z3+ modelinin fiyatının biraz daha üstünde bekliyorum 2599 lira yada 2699 lira gibi
  • https://www.youtube.com/watch?v=ey-xg45Dmfk

Ses sistemleri karşılaştırılmış z5 gerçekten etkileyici
  • Arkadaşlar z5 ile z5 premium arasındaki tek fark 4k ekran mı? Onun haricinde herşey aynı mı?

• evet fark yok baska.
  • Merhaba, Konunun ilk sayfası dağınık görünüyor daha çekici bi hale sokulabilir isterseniz konuyu bana devredip Z1 ve Z2 konularının sahibi olarak güzel bi hale sokabilirim ...

iyi günler
  • cmlunrssl kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    4K ve batarya biraz daha büyük
    yalnız 4K sadece video ve resimler 4K olursa devreye giriyor onun dışında cihaz 1080p bu sebepten cihazın pil kullanımı ve ısınması daha az olacaktır tabi ek olarak cihazın soğutma sistemide farklı bunlar benim kanaatim güzel gelişmeler

iyi günler...
  • 10 ekim e az kaldi ilk incelemeleri hemen yapicam arkadaslar.

• şarj kısmının kapaksız olmasıyla z5 çok güzel oldu. Ama şimdi z3 den buna geçsek çok geçmeden 6 çıkacak. Keşke senede bir çıkarsa şu cihazları

• speedyrazors kullanıcısına yanıt
    Okdr erkenmi beklemek mantıklı ama Compact modeli senede bir çıkıyor sanırım. Martttaki versiyonda Compact olmaz gibime geliyor .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Testler yavaş yavaş geliyor, ısınmayan z5 in antutu skoru 60k gerçekten güzel bir skor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE LoSt -- 21 Eylül 2015; 17:58:19 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=4CeTMrevIcc&src_vid=5fEyi0oTvw4&annotation_id=479985b4-ba26-4b95-b99c-69a6ff958572&feature=cards

https://www.youtube.com/watch?v=3-Yxha0-I10

4 gözle z5i beklerken bu video biraz hayal kırıklığı oldu diyebilirim ne dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan_uyar -- 8 Ekim 2015; 16:53:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

Arkadaşlar z5 ile z5 premium arasındaki tek fark 4k ekran mı? Onun haricinde herşey aynı mı?

bide z5 premiumda video stabilazsyon var işte sallayınca bulanmıyo galiba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.