Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım. Ben spigen in kendi sitesinden aldım 53 liraya sen nerden sipariş verdin? Birde ülke karıştığı için geç gelebilir sanırım perşembe günü vermiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ordan verdim perşembe gecesi.En son kargo takipte yolda yazıyor 2 gündür.

• Ekran sararması yaşayan oldu mu?

• Carfreak kullanıcısına yanıt
    Bende hep çıkış şubesinde yazıyor daha yola bile çıkmamış, neden acaba

• Yaz günlerinde z5 hiç çekilmiyor ya :)
    Köy yerindeyim yapacak bişey yok bütün gün teldeyim. 2 kez tam batarya bitiriyorum. Ekran bile ısınıyor. Bir daha telefon aldığımda ilk kriterim az ısınması olabilir sırf bu yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flypow3r -- 17 Temmuz 2016; 13:28:22 >
  • 1-Arkadaşlar lg g4 telefonum z5 ile takas düşünüyorum. Al ver ne kadar olur?
    2-Z5 g4 den geçmeye değer mi?
    3-Z5 in kronik sorunu var mı?
    4- Kaç saate şarj oluyor?
    5-Ekran süresi ne kadar?

Şimdiden teşekkürler.

• Wifi açık chrome kullandım sadece.Galiba şarjdan %100 ken çıkarmamışım
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carfreak -- 17 Temmuz 2016; 17:31:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: franky88

1-Arkadaşlar lg g4 telefonum z5 ile takas düşünüyorum. Al ver ne kadar olur?
    2-Z5 g4 den geçmeye değer mi?
    3-Z5 in kronik sorunu var mı?
    4- Kaç saate şarj oluyor?
    5-Ekran süresi ne kadar?

Şimdiden teşekkürler.

Lg g4 ün kasası hoşunuza gidiyorsa değmez. Kağıt üstünde bir çok konuda z5 üstün olsa da bence deymez. Z5 kullanıcısı olarak yazıyorum. Kamera konusunda g4 z5 i aratmaz. Ben g2 den geçtim hız farkını falan çok hissetmedim. Düz kullanıcı olduğumdan g2 de bile kasma görmemiştim. Yani z5 g4 ten benim gözümde sadece daha kaliteli daha sağlam. Gerisi senin bileceğin iş. Birde bilirsiniz sony androidi saf haline yakın kullanıyor. Yani lg deki şekilli ekran kaydırma efektleri yazı tipleri falan sony de yok. Avantajmı dezavantaj mı bilmem billmiyorsanız haberiniz olsun diye yazdım. Yani androidin iphone u gibi. Her özelleştirmeye uygulama ihtiyacı doğuyor.

• Ekran süresi: wifi den bağlandım, sosyal medya, maçkolik(çok sömürüyor) ve chrome da gezindim, %15 ten sonra stamina devreye girdi,ve 5:45 saat aldım. Ortalama kullanıma göre 4-5 saat ekran süresi. Kronik bir sorun olarak kabul görürmü bilmem ama telefon ısınıyor, bundan şikayetçi olmayacaksan alabilirsin, gerçi g4 de ısınıyordu. Kamera da, hızda fark görmessin zaten. Ben olsam gerek duymazdım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

• flypow3r kullanıcısına yanıt
    Tıklama ile ekran açılıyor muydu

• Ekran süresi açısından pek fark yok. Teşekkürler. G4 de kronik Bootlop ghost süren gibi sorunlar mevcut. Onlarla uğraşmak istemediğim için takas düşünüyorum sadece. Diğer türlü herşeyinden memnunum aslında telefonun.

• arkadaşlar bende aranıza katıldım telefonu hemen güncelledim kamerada manuele alınca SCN basınca bir şey acılmıyor sizdedemi öyle ve neden z3 bektım oda 6 onda açılıyor onarım mı yapayım .
  • quote:

Çift tık ile açma kapama var hocam.
    Birde lg nin kamera yazılımı daha iyi hocam.

• fastk F kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan 8 mp yapmanız gerekiyor

23 te yapılmıyor yani bu ne saçmalık eski surum de vardı . onarım yapmiyim mi yani
    Yapmanıza gerek yok.Eski sürümde belki 8 mp olarak seçilidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: flypow3r

quote:

Çift tık ile açma kapama var hocam.
    Birde lg nin kamera yazılımı daha iyi hocam.

Üzerine 100 200lira veririm değişelim derse değişir demezse kalsın bari. Dediğim gibi yazılım donanım kamera performans olarak çok memnunum telefondan. Teşekkür ederim cevaplar için.

ona bakmadım birde 8 kadar duşrmesi de tuhaf bari 16 falan olsaydı. manuelin bir anlamı yok o zaman
    Bence mp çok takılmayın manuel ayarlarda çok güzel kareler yakalayabiliyorsunuz.Tabi keşke sınırlama olmasa.Başka kamera uygulamaları deneyebilirsiniz tam bilmiyorum hangisinde sınırlama yok.

manuelde ne gibi ayarlama yapıyorsunuz peki
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.