Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yıldır sony kullanıyorum. Xperia s. Eskidi artık iyice. Ama gayet memnunum. Servislik bi durum olmadı. Kaç kere yere düştü. Sapasağlam maşallah. Yeni telefon alacam. X performans düşünüyorum. Fakat ne zaman gelir bilmiyorum. Bide sony izlediği politikalar güvenimi sarstı. X performans diye amiral gemisi mi olur. Z5 düşünüyordum, sırf sd810dan dolayı vazgeçtim. Samsung düşünüyordum. Kamerasını test ettim. Öyle ahım şahım bikamerası yok . Tek avantaj karanlıkta iyi çekmesi. Işıklı ortamda kötü. Şuan çok kararsız kaldım. Samsung mu, yoksa xperia x performans mı, yoksa fazla para vermeyip z5 mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar, Z5'le çektiğim bir kaç fotoğrafı paylaşmak istedim sizinle.

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

Son olarak bu fotoğrafı 100 km civarı hızla giderken çekmiştim, küçük sarsılma bile hissedilmiyor.

• bymusty1907 B kullanıcısına yanıt
    sadece galeri ve video kısmında 4 k devreye giriyor yoksa arayüz internet oyunlar vs. her şey 1080p de çalışıyor bu yüzden tabi yaptığınız işe göre de değişir ancak z5 premium aynı performansı hatta bazen daha iyi pil performansı verdiği oluyor 540mah farkı ile
  • fotoğraflar gayet iyi duruyor. teşekkürler
  • Tesekurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cevap verebilecek bilgisi olan birisi varmıdır kulaklık takılıyken bazı bildirim sesleri hoparlörden çıkıyor ayrıca müzik dinlerken telefonun arka tarafında hafif bir titreşim oluyor bu normal mi?

• Arkadaşlar cihazın revizyon numarasına nerden bakıyoruz acaba? Bilgisi olan varsa lütfen aydınlatsın.
  • hatemon H kullanıcısına yanıt
    Kutunun üzerindeki etikette yazar.
  • Merhaba arkadaşlar hediye olarak almayı düşünüyorum da bu telefonun pembe rengini bulma şansım var mı ?
  • 5blackhawk5 5 kullanıcısına yanıt
    Hoparlör kullanırken titreşim olması normalde, kulaklıkta dışarı ses vermemesi lazım. Ayarları neyim kurcaladın mı?

• daha önce hiç xperia kullanmamıştım bu benim ilk xperia telefonum olacak, 3 senedir lumia kullanıyordum herhalde lumiadan bir tek offline haritaları ve rich capture ı özlerim diye düşünüyorum ama bilmiyorum belki androidde de vardır bunlar. renk siyah bu arada özellikle arkası çok hoşuma gitti.
  • Pil Optimizasyonuna girince 3 adet optimize edilemeyen program görünüyor sizde de var mı ?
  • Here Maps var. Google map harita kaydetme özelliği eklenmişti onada baka bilirsin ihtiyacını karşılar belki.

• cordial2010 C kullanıcısına yanıt
    Var.

• efeozal E kullanıcısına yanıt
    efeozal @ 4 gün önce

arkadaşlar android 6ya geçtikten sonra arama kaydı sayfası geç açılmaya başladı, önce telefon numarası daha sonra kayıtlı isim görünüyor. bunu başka yaşayan arkadaş var mı nasıl çözdünüz ne yapmam gerekiyor?

aynı sorun bendede var nasıl düzelir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setere -- 22 Mart 2016; 18:05:30 >
  • t.ayan T kullanıcısına yanıt
    Denedim ama bunun için bir ayar bulamadım

• Marshmallow dan memnunmusunuz arkadaşlar?

• 5blackhawk5 5 kullanıcısına yanıt
    Bence bir onarma yap. Ben compact kullanıyorum belki z5 lerde sıkıntı vardır. Başka kimsede var mı acaba?

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Yani çok küçük görsel farklılıklar dışında ben pek bir farklılık göremedim.
    Şarj süresi uzayacak filan diye söylentiler vardı... Onda da bir şey fark etmedim.
    Eğer fark var diyen arkadaşlar varsa dinlemek isterim...
  • merhaba arkdaşlar bir hafta kulanımış bir z5 aldım beyaz , 2yıl önce z2 kulandığım için xperia nın yerini note 4 alpha ve s6 üçüde tutmadı, nyse acil bir şey sorucam whatsap da bildirim sesini kapatmama rağmen dewamlı bildirm sesi alıyorum cıldırıcam telefondamı bir sorun war yoksa yazalımlamı alakalı z2 imde böle bişey yoktu ayrıca gelen bildirim sayısıda yazmıyor benzer sorun yaşayan varmı yardım edecek birisi var mı acaba ?

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.