Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
14.223
Cevap
141
Favori
466.843
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★
Giriş
    70 Mesaj

Önceki android sürümündede vardı bu sorun mesela kulaklık takılıyken müzik actıgımda müzik kulaklıktan gelmeye devam ederken twitter appta yenileme pop sesi dısarıya hoparlörden çıkıyor ayrıca asfalt oyununun bildirimi de kulaklık takılı olmasına ragmen bazen dısarıya veriyor sesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    t.ayan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

peki çöüzümü yokmu dün sırf bildirm sesi gelmesin die telemi sesisize aldm nasıl wtsapı sesize alıcaz peki yazalımlamı alakalı bi arkdşmda z2 war ondada varmş aynı rosun şimdi yazdı @5blackhawk5
    |
    |
    5blackhawk5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sizinki whatsapptan sürekli bildirim sesi gelmesi ise o biraz farklı sanki bnm durumumdan uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi? Denediyseniz eğer yazılım güncellemesi ya da onarma yapmayı denemenizi tavsiye ediyorum.

|
    |
    ffffatihfff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

denedim sildim tekarar yükledim cihazımı formatladım cidden kimsede yokmu bu sorun neden acaba yaa whtsapı kesnlikle sessise alamıyorum ayarlrdan bildirim sesine gelip kutucuktaki tiki kaldrıyorum yinede yok her bildiirmde ses geliyor cıldrcam arkdaşmda z2 war denedik şimdi ondada kutucuktaki tiki kaldrdık oda sesisze gecmiyor
    |
    |

Bu sorun gerçekten çok ilginç hocam bnde anlam veremedim diğer uyhulamalarda sıkıntı yaşıyormusunuz eğer bu tarz spesifik bir durum varsa diğerlerinde de pc companiondan telefonu onarın önce yedekleyin tabiki verilerinizi yine olmadıysa online destek numarasını aramak gerekecek cunku ben garantiye gönderme işini en sona bırakmanızı öneririm

|
    |

PC COMPANİON HİÇ KULNMADIM HOCAM ? ONLİNE DESTEK SONY Mİ OLUYOR CİDDEN MORELİM BOLZDU YAA CİHAZDAN SOĞUDUM NASIL YAPSAM Kİ
    |
    |

02124737777 hafta içi 9 18 saatleri arasında bu numaradan sonye ulasablrsiniz bnde aramayı düşünüyorum pc companionu bilgisayarınıza indirin telefonu bilgisayara bağlayın uygulamada telefonumu onar kısmını bulacaksınız sanrm destek menüsünün içindeydi.

|
    |

rica ederim linkhttp://support.sonymobile.com/tr/tools/pc-companion/ support zone a basacaksınız telefonumu güncelleştir ve daha sonra teliniz güncel ise cıkan bildirimde telefonumu onar yazısına basacaksınız güncel değilse güncelleme asamalarını takip edin orjinal kendi usb kablosu ile teli pcye bağlamanız gerekiyor güncelleme ya da onarma işlemi sırasında
    |
    |

rica ederim takıldığınız bi yer olursa yardım ederim umarım hallolur sorununuz bu arada onarma ya da güncelleme işlemi sırasında telefonunuzun bilgisayar bağlantısını kesmeyin ve pcnizin usb girişlerine baska bir aygıt bağlamayın ya da bağlı olan baska usbyi çıkarmayın. kolay gelsin. sonucu söylerseniz seviniriz. :)
    |
    |
    Selamlar ben de yeni güncellemeden hiç memnun değilim. Ekran sürem normalde 5 saati geçerdi. Şimdi ise 4 saat oluyor. En fazla görebildiğim 4.15 falandır. Gün içerisinde çok kullanan birisi değilim. Yeni güncelleştirme yoğun kullanan insanlar için iyi olmuş. Eğer aralıksız kullanım olursa 5 saatleri geçer ekran süresi. Fakat bekleme süresi boyunca çok fazla pil tüketimi olduğu için bana gün içerisinde tüketecek pil bırakmıyor. Mesela örnek olarak bugün sırf denemek için 55 dk lık bir dizi izledim telefondan ve yaklaşık %10 şarj gitti. Bu tarz kullananlar için süper olmuş güncelleme. 2 kere pc den onarım yapıp her onarım sonrasında ise telefondan fabrika ayarlarına geri döndürerek kullanmaya başladım.

Eski sürüme dönmek için ne yapmam gerekiyor? Root yapmadan bir yol var ise anlatabilir misiniz acaba.
    Ayrıca dosya gizlemek için ne yapmam gerekıyor. Dosya adinin başına nokta koyuyorum olmuyor. File manager premium değil. Başka yolu var mi?

Diski döndürecek gücü verebileceğini sanmıyorum.

|
    |
    karabasan120 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefonu bilgisayara bağlayın. Whatsapp - images klasörünün içinde 'nomedia' isimli bir dosya olacak. O dosyayı kopyalayıp gizlemek istediğiniz klasörün içine atın. Gizlemek istediğiniz foto ve videolar artık albümde veya benzeri programlarda görülmeyecek olup yalnızca file commander dan girdiğinizde görülebilir olur.

|
    |
    karabasan120 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben eskiden 4.5 5 alırken şu an 6 saat alıyorum demekki ekran sürem düştü diyenler telefonu beklemede bırakanlar süre arttı diyenler ise telefonu elinden düşürmeyenler ben mesela şu beklemeyi deneyeceğim şu anda şarjim 25 aldığım ekran süresi 5 saat 43 dakika 6yi geçer galiba gün içinde bugün oyun oynamadım youtubedan video internet falan

|
    |
    _freemaniac_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dedikleri gibi snapdragon 810 sorunlu mu?
    Kasma donma ısınma thermal throttling olayı var mı?

Kasma donma ısınma yok oyun oynarken falan biraz ısınma var ama makul bir ısınma. thermal throttling ne bilmiyorum ama eminim o da yoktur

Şimdi indernetten baktım, thermal throttling de yok, ısınsa da performans düşmüyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demente -- 24 Mart 2016; 15:34:04 >
    |
    |
    Lauren Cohan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bilginiz var mı

|
    |
    Merhaba.
    Iphone 5'ten bu cihaza gecmeyi dusunuyorum.
    İlk android cihazim olacak.
    Ne diyorsunuz arkadaslar gideri var mi :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
üniversite
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.