Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theVerge

TR ye has bir durum..

Ben de z5 tek hat olanı vardı.garantiden dual olan çift hatlı değişim cihazı gelmişti .bende sattım adam cift hat kullanacak ama iki imei den birine mesaj gelmiş kapanacak diye normalde iki imei de kayıtlı olması gerekmezmi ,sony tr aradım servis ikisini kayıt yapmalı dedi.

Ne yapalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu yeni aldım 35 dakikada %33 ten %24 e düştü Chrome da Vs takılarak normal mi pil de bir sorun var mı? Marsmallowda

• CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    Taratsın btk dan imeileri kayıtlıdır muhakkak. Bazen hatalı mesaj gelebiliyor..
    https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 19 Ağustos 2017; 14:0:47 >
  • TatarSüvari T kullanıcısına yanıt
    Ugreen iyi o konuda aukey in kabloları kalın ama beş para etmez. Ugreenin kablosunu kaybedene kadar kullandım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Şimdi değişimden gelen cihaz çift hatlı ya çift hatlı cihazlarda 2 imei olur.gelen mesaj da birinci değil ikinci imei nosu mesajdaki ile aynı ondan dolayı dedim.normalde sorgulama yaptım ilk imei kayıtlı diğeri kayıtsız.normalde her iki imei kayıtlı olması gerekmez mi?

Evet her iki imei de kayıtlı oluyor. Gönderdiğiniz servisi arayıp durumu bildirin hafta içi. Kayıt işlemini yapacaklardır..
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bu arada telefon almayı düşünürken c7 pro nasıl varmı farklı öneriniz

Samsung tr ye C5 ve C7 leri getirmediği için garantisiz satılıyor bu sebeple hiç güven vermiyor. Gerçi verilen para çok bir şey değil ama herhangi ekran vs. benzeri bir arızada elinizde kalacak cihaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Samsung tr ye C5 ve C7 leri getirmediği için garantisiz satılıyor bu sebeple hiç güven vermiyor. Gerçi verilen para çok bir şey değil ama herhangi ekran vs. benzeri bir arızada elinizde kalacak cihaz..

Dün arkadasın c7 camı kırıldı 550 tl ye taktıracak ve tanıdıktan olduğu ıcın ıscılıksız yapcaklarmıs. Epey pahalı. ıscılık olsa heralde 800 olacak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 20 Ağustos 2017; 11:33:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam z5 kullandınız mi hiç dediğim gibi arka tarafta titreşim oluyor sesden dolayı bu biraz çok gibi geliyor bana takıntı oldu bazı z5 kullanıcılarına da sordum evet var dediler ve hoparlörlerın önüne biriken tozu kiri nasıl silerim sağlıklı bir şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: theemrys7

Hocam z5 kullandınız mi hiç dediğim gibi arka tarafta titreşim oluyor sesden dolayı bu biraz çok gibi geliyor bana takıntı oldu bazı z5 kullanıcılarına da sordum evet var dediler ve hoparlörlerın önüne biriken tozu kiri nasıl silerim sağlıklı bir şekilde

arka kapak malzemesinin ince olmasindan ve hoparlorun guclu olmasindan kaynakli benim telefonda da var.

ordaki tozu muslugun altinda yikayarak rahatca temizleyebilirsin fakat risk sana ait:)
  • osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Cam olayı tüm cihazlarda öyle ortalama 500

• quote:

Orijinalden alıntı: CorelDraw04

Cam olayı tüm cihazlarda öyle ortalama 500

çoğu cihazda 500 den ucuz. birde işcilik parası almıcaklarını söylemişler o halde 550 :)
  • Herkese merhaba

Arkadaşlar z5 ile z5 dual arasındaki fark(lar) nelerdir? Çift hatlı olması dışında?

Yakın bir zamanda almayı planlıyorum.

Önerir misiniz?

Tavsiyeleriniz nelerdir?

• quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Ugreen iyi o konuda aukey in kabloları kalın ama beş para etmez. Ugreenin kablosunu kaybedene kadar kullandım.

Ugreen için de siparişi verdim aliexpressden, laptop ve z5 le kullanabileceğim fazla pahalı olmayan bluetoothlu hoparlör tavsiyeleriniz var mı? Saygılar
    http://m.n11.com/xiaomi-mi-ndz-03-gb-bluetooth-speaker-hoparlor-siyah-P191818611

aux veya mikrofon istiyorsaniz dikine uzun olan modellerine bakin xiaomi nin.

• Self Control kullanıcısına yanıt
    Farkı yok 7.1 gelene kadar güncelleme yapmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Farkı yok 7.1 gelene kadar güncelleme yapmayın.

Teşekkür ederim..
  • Merhaba,

LineageOS için;https://forum.xda-developers.com/xperia-z5/orig-development/cm-14-1-lineageos-t3536846 konusu kendi geliştiricilerininmi yoksa LineageOS üzerine geliştirilen özel farklı bir rom'mu? Bilgisi olan varmı? Teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.