Şimdi Ara

Android 4.4 ile Android 6 Arasında Fark Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Samsung tablet alacağım fakat bir sorum var. Şimdi samsung tab A T550 modeli ile samsung tab E T560 modeli birbirine çok benziyor özellikler bakımından. Fakat aralarındaki en önemli fark android versiyonları olarak gözüküyor. Tab E 4.4 Kitkat kullanırken Tab A 5.0 lolipop ile geliyor ve 6.0 marshmelowa kadar yükseltilebiliyor. Ama aralarında yaklaşık 250 tl civarı bir fark var. Sizce bu fark için android 6.0 olan model mi alınmalı yoksa çok fark yaratmayacağını düşünerek 250 tl daha az verip android 4.4 olanı mı almalıyım? Görüşleriniz ve tavsiyelerinizi belirtirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Iyi gunler
    simdi android surumleri arasindaki fark sunlardir (bildigim kadariyla)
    1-performans iyilestirmeleri olur
    2-batarya iyilestirmeleri olur
    3-android surumu yukseldikce uygulamalarin sayisi dahada cogalir (yani yeni uygulamalar google playe yuklenir farkli uygulamlari destekler)
    Suan aklima gelenler bunlar isterseniz soyle birsey yapabilirsiniz tab e yi alip bir sure kullandiktan sonra rootlayip android surumu daha yuksek olan ve cihaza uygun olan rom u cihaza atip kullanabilirsiniz yada tab a yı alir ve kullanirsiniz
    ben suanda tab a cihazimdan yaziyorum (p550 benimki kalemli modeli yani) p550 ve t550 nin ozellikleri ayni diye biliyorum memnunum iyi gunler yardimim dokunduysa ne mutlu bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.