Şimdi Ara

Android 4.3, Yeni Nexus, Chromecast, Yeni Droid serisi ve fazlası video (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
3.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut bey htc one samsung galaxy s4 karşılaştırması ne zaman gelicek
  • Mesut abi böyle bir incelemeyi Htc one ile çekseniz yayınlasanız olmaz mı ?
  • Bu kadar rüzgar sesli kayıt neden yaptınız ki?

Çok rahatsız edici.
  • droid maxx efsane olmuş. gerekliliği şüpheli olan full hd, 4 çekirdekli a15 işlemci gibi pil yiyen canavarları koymamışlar ve 3500 mili amper pil eklemişler. ayrıca droid maxx mat kevlar kaplamayla geliyor; diğerleri ise parlak. bu yüzden bence maxx çok daha kaliteli ve güzel gözüküyor.
    Not: Ultra'nın ve Maxx'ın ekranı pentile değilmiş.
    Kaynak:http://www.theverge.com/2013/7/23/4549256/droid-ultra-mini-maxx-hands-on
    http://www.droid-life.com/2013/07/23/droid-ultra-maxx-specs/

• Saçma sapan bir yayın yapmışsınız, hatalardan mı bahsetsem, cihaza dokunmadan bir "iOS değil" gibi yorumlardan mı bahsetsem bilemiyorum.

1- 8GB Nexus 7, Ekim sonunda Play'den kaldırıldı, yani girişte dediğiniz aynı paraya daha fazla depolama olayı yanlış, 16GB modeli için 30 dolar fazla ödemek gerekiyor.

2- Neden her şeye oyuncu gözüyle bakıyorsunuz anlamıyorum. Klasik donanımhaber saçmalaması "1080p yetmiyor" bana yetiyor arkadaşım, sen 30FPS'i aşamıyorsun diye Real Racing'de ben senin yüzünden yazıları bulanık görmek zorunda mıyım?

3- Cihazı elinize almamışsınız, sayıp duyuyorsunuz, teknik özellikleri görüp herkes bir şeyler söyleyebilir cihaz hakkında. Bu yetmiyor, bir de iOS karşılaştırmaları giriyor araya.

3- Android 4.3 yenilikleri de yine "oyuncu" gözüyle değerlendirilmiş, OpenGL ES 3.0 dışında GPU odaklı onlarca yenilik varhttps://developer.android.com/about/versions/jelly-bean.html Bir de açıklayın şu oyunculuk yönünüzü, günde kaç saat oyun oynayabiliyorsunuz çok merak ediyorum. HTC One ve Galaxy S4 ile toplam 3-3.5 saat oyun oynanıyor full şarjla ve donanımhaber dışında şu oyun olayına göre bir cihaza karar verme olayı hiçbir internet sitesinde görülmemiştir.

4- Nexus 7'nin donanımı güncellenmiş, Adreno 320 Nexus 4'tekinden farklı olabilir. Benchmark testlerine bakarsanız, aynı donanımlı Nexus 4'ten bile üstün olduğunu görürsünüz, o yüzden diyorum ya önce bi aleti elinize alın, sonra konuşmaya başlayın.

5- "Droid" Verizon operatörünün markası, bir kere bile bu yayında adı geçmemiş. "Motorola" duyurusu diyorsunuz, cihazların tümü Verizon için üretilmiş CDMA bandına sahip, ve SIM kilitli, arkadaş bir de "Amerikaya gidenler mutlaka baksın" diyor. Şaka gibi, insan biraz araştırır yahu, ayıp, sadece şu anda kadar 3000 insanı yanlış bilgilendirmişsiniz. Bir de canlı yayınlarla habercilik dersi, editör nasıl olur dersi veriyorsunuz. Komedi.

Neyse, merak etmeyin kötünün iyisisiniz ama klişe yorumlarınız bayıyor, biraz daha araştırın, öğrenin, sabredin, kullanıcılara yön verin, büyük bir çoğunluk oyun meraklısı çünkü telefondan istedikleri bu ama telefonun/tabletin amacı bu değil, resmen çocuklar için yayın yapıyorsunuz, biraz daha profesyonel olun ve yorumlarınız o yönde olsun.

• ben o gözlükle bakkala bile gitmem :D:D:D:D:D şaka bir yana çok yakışmış abi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ck1991

Saçma sapan bir yayın yapmışsınız, hatalardan mı bahsetsem, cihaza dokunmadan bir "iOS değil" gibi yorumlardan mı bahsetsem bilemiyorum.

1- 8GB Nexus 7, Ekim sonunda Play'den kaldırıldı, yani girişte dediğiniz aynı paraya daha fazla depolama olayı yanlış, 16GB modeli için 30 dolar fazla ödemek gerekiyor.

2- Neden her şeye oyuncu gözüyle bakıyorsunuz anlamıyorum. Klasik donanımhaber saçmalaması "1080p yetmiyor" bana yetiyor arkadaşım, sen 30FPS'i aşamıyorsun diye Real Racing'de ben senin yüzünden yazıları bulanık görmek zorunda mıyım?

3- Cihazı elinize almamışsınız, sayıp duyuyorsunuz, teknik özellikleri görüp herkes bir şeyler söyleyebilir cihaz hakkında. Bu yetmiyor, bir de iOS karşılaştırmaları giriyor araya.

3- Android 4.3 yenilikleri de yine "oyuncu" gözüyle değerlendirilmiş, OpenGL ES 3.0 dışında GPU odaklı onlarca yenilik varhttps://developer.android.com/about/versions/jelly-bean.html Bir de açıklayın şu oyunculuk yönünüzü, günde kaç saat oyun oynayabiliyorsunuz çok merak ediyorum. HTC One ve Galaxy S4 ile toplam 3-3.5 saat oyun oynanıyor full şarjla ve donanımhaber dışında şu oyun olayına göre bir cihaza karar verme olayı hiçbir internet sitesinde görülmemiştir.

4- Nexus 7'nin donanımı güncellenmiş, Adreno 320 Nexus 4'tekinden farklı olabilir. Benchmark testlerine bakarsanız, aynı donanımlı Nexus 4'ten bile üstün olduğunu görürsünüz, o yüzden diyorum ya önce bi aleti elinize alın, sonra konuşmaya başlayın.

5- "Droid" Verizon operatörünün markası, bir kere bile bu yayında adı geçmemiş. "Motorola" duyurusu diyorsunuz, cihazların tümü Verizon için üretilmiş CDMA bandına sahip, ve SIM kilitli, arkadaş bir de "Amerikaya gidenler mutlaka baksın" diyor. Şaka gibi, insan biraz araştırır yahu, ayıp, sadece şu anda kadar 3000 insanı yanlış bilgilendirmişsiniz. Bir de canlı yayınlarla habercilik dersi, editör nasıl olur dersi veriyorsunuz. Komedi.

Neyse, merak etmeyin kötünün iyisisiniz ama klişe yorumlarınız bayıyor, biraz daha araştırın, öğrenin, sabredin, kullanıcılara yön verin, büyük bir çoğunluk oyun meraklısı çünkü telefondan istedikleri bu ama telefonun/tabletin amacı bu değil, resmen çocuklar için yayın yapıyorsunuz, biraz daha profesyonel olun ve yorumlarınız o yönde olsun.

Altına imzamı atarım.

Yalakalık yapan çocuklardan sonra böyle düzgün bir yorum görmek çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkans33

ben o gözlükle bakkala bile gitmem :D:D:D:D:D şaka bir yana çok yakışmış abi :D
    Droid Mini Droid minide diger iki telefon gibi aynı işlemci teklonojisi kullanıyormuş galiba.
  • quote:

bu kısma katılmıyorum telefonların sim kiliti sadece amerika için geçerli onun dışındaki ülkelerde istenilen operatörle çalışacaktır tıpkı bundan önceki verizon-motorola modeli droid razr maxx hd gibi..
  • DROID ULTRA'nın ekranı RGB dizilimmiş ancak diğer DROID'ler için bir açıklama yapılmamış.
    http://www.motorola.com/us/consumers/Droid-Ultra/droid-ultra,en_US,pd.html?selectedTab=tab-2&cgid=mobile-phones#tab
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkstone78

quote:

bu kısma katılmıyorum telefonların sim kiliti sadece amerika için geçerli onun dışındaki ülkelerde istenilen operatörle çalışacaktır tıpkı bundan önceki verizon-motorola modeli droid razr maxx hd gibi..

Verizon iPhone 5 kilitsizdi genel olarak Droid'ler hem SIM hem de bootloader kilitli oluyor. Ayrıca kilit olmadığını varsayalım, en azından bunun araştırılması gerekiyor yayından önce. Şahsen ben net bir bilgi bulamıyorum, eminim ki siz de bulamıyorsunuz, insanları yönlendirmeden önce konu hakkında donanımlı olmak gerekiyor, belirtmek istediğim bu.

http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=2316845

Ayrıca belirtmeyi unuttum, etkinlik Motorola etkinliği değil, Verizon etkinliğiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYDzhoPPHRBZO -- 25 Temmuz 2013; 23:27:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KYDzhoPPHRBZO

quote:

Orijinalden alıntı: darkstone78

quote:

Verizon iPhone 5 kilitsizdi genel olarak Droid'ler hem SIM hem de bootloader kilitli oluyor. Ayrıca kilit olmadığını varsayalım, en azından bunun araştırılması gerekiyor yayından önce. Şahsen ben net bir bilgi bulamıyorum, eminim ki siz de bulamıyorsunuz, insanları yönlendirmeden önce konu hakkında donanımlı olmak gerekiyor, belirtmek istediğim bu.

http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=2316845

Ayrıca belirtmeyi unuttum, etkinlik Motorola etkinliği değil, Verizon etkinliğiydi.

Alıntıları Göster
    iphone 5i bilemiyorum ancak droidler çalışıyor daha önce droid dna ve droid razr maxx hd kullandım türkiyede bu telefonları getirmeden önce de herkes sizin gibi çalışmayacağını söylüyolardı ama hiç bi sıkıntı çıkmadı bu telefonlar da burada çalışacaktır %99,9 ihtimalle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkstone78 -- 25 Temmuz 2013; 23:28:39 >

• Mesut abiye sesleniyorum. Şu Casper bilgisayarın performansı nasıl? Isınma falan var mı?
  • Kulaklıkla dinliyorum, rüzgar kulağımı yedi bitirdi...
  • teşekkürler
  • Gözlükler bazardan allah korusun nazardan.
  • quote:

Saçma sapan bir yayın yapmışsınız, hatalardan mı bahsetsem, cihaza dokunmadan bir "iOS değil" gibi yorumlardan mı bahsetsem bilemiyorum.

En mantıklı yorum

• Malesef izleyemedim, subwooferin arkasından bass'ı tamamen kısmama rağmen emektar x-530'umun subwooferından yırtılma sesleri çıkmaya başladı.

O kadar metal, trance müzik dinledim, o kadar full ses film izledim hiçbirinde de subwooferım bu kadar zorlanmamıştı.

Yaptığınız işleri ilk defa eleştiriyorum çünkü gerçekten bu sefer olmamış.
  • Bu ses kalitesi nedir yahu ?
  • öncelikle motorola telefonlardan droid mini hakkında verdiğiniz bilgiler yanlış abileri kadar özellikleri aynı ama bi tek ekranı küçük girin motorolanın sitesine de bi zahmet bakın en azından bu kadar düşmeyin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.