Şimdi Ara

Andriod telefon kumanda proğramı (Otopark)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
6.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Android için otopark kumandası proğramı varmıdır?
    Birçok proğram var fakat hepsi DVD Player,Tv,Lcd,Plazma vs için.
    Ama bana otopark bariyerini açabilecek bi proğram lazım.
    Bulamadığım için buraya konu açayım dedim.

Varmıdır böyle bir proğram?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdalm -- 31 Temmuz 2013; 17:59:00 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Android Telefonlarla Araç Kumandasını Kopyalama

Çağdaş teknolojilerle birlikte, artık araç kumandalarını telefonlarına kopyalayarak aracını telefonundan kumanda edebilirsin. Bu, özellikle kumandanı kaybettiğinde veya bozulduğunda büyük kolaylık sağlar.

Kumanda Kopyalama Programı

Bu işlem için, telefonuna "kumanda kopyalama programı" indirmen gerekir. Farklı markalar ve modeller için çeşitli uygulamalar mevcuttur, bu nedenle aracının markasına ve modeline uygun bir uygulama seçtiğinden emin ol.

Telefona Kumanda Kopyalama

Uygulamayı yükledikten sonra, aşağıdaki adımları takip ederek kumandanı telefonuna kopyalayabilirsin:

1. Telefonunu NFC özelliğinin açık olduğundan emin ol.
    2. Uygulamayı aç ve "kopyalama" seçeneğini seç.
    3. Kumandayı telefonunun arkasına yerleştir.
    4. Uygulama, kumandadan kodu otomatik olarak okuyacaktır.
    5. Kod başarıyla kopyalandıktan sonra, telefonun araç kumandanı olarak kullanıma hazır hale gelecektir.

Desteklenen Cihazlar

Hangi cihazların desteklendiğini bilmek için uygulama mağazasındaki uygulama açıklamalarını kontrol edebilirsin. Örneğin, "otomatik kapı kumandası telefona kopyalama" veya "bft kumanda telefona kopyalama" gibi anahtar kelimeler kullanarak ilgili uygulamaları arayabilirsin.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bazı kumandalar kopyalanamaz. Bu nedenle, kopyalama işlemine başlamadan önce kumandanın uyumlu olup olmadığını kontrol etmen önerilir. Ayrıca, kopyalama programının doğru ve güvenilir olmasını sağlamak için itibarlı uygulamaları kullanmaya özen göstermelisin.

Android telefonunla araç kumandanı kopyalayarak hayatını kolaylaştırabilir ve aracını her yerden kontrol etmenin rahatlığını yaşayabilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • telefonda kızılötesi olması lazım onun için şuan sadece s4 de var diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veiny Arm

telefonda kızılötesi olması lazım onun için şuan sadece s4 de var diye biliyorum

Peki Tv'yi nasıl kumanda edebiliyoruz?
    Mantık aynı mantık eğilmi?
    2'sinde de sinyal yolluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdalm

quote:

Orijinalden alıntı: Veiny Arm

telefonda kızılötesi olması lazım onun için şuan sadece s4 de var diye biliyorum

Peki Tv'yi nasıl kumanda edebiliyoruz?
    Mantık aynı mantık eğilmi?
    2'sinde de sinyal yolluyor.

wifi üzerinden değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kumandaların Wifi İle Bir Alakası Yoktur .
    Evet Televizyona Baglanabilen Cihazlarda Kızılötesi Mevcuttur ve Ücretsiz Sinyal Yollar . Senin Kalibrene Göre Hareket Eder . Ancak Senin Düsündügün Gibi İkiside Aynı Mantık Degil . Televizyonun Sinyalleriyle Garaj Kapısının Sinyallerini Bir Tutamazsın . Arac Kumandalarıda Kızılötesi Altyapıya Sahip Mesela . Senin Mantıgına Göre Onuda Acmalı Telefon ?

Acıkcası Sanmıyorum .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.