Şimdi Ara

Anderlecht Deplasmani

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iyi aksamlar arkadaslar, her sene CL gidiyoruz bir maca da deplasman yapmak istiyordum. Kuralardan sonra Dortmund macina gitme hayalim vardi ancak suan akademik takvime baktim ve macin vize haftama geldigini gordum. Anderlecht maci 26 kasimda, hem 3 puan ihtimali daha yuksek hem Bruksel gibi bir sehri gorme imkani var. Yanima gelecek 1-2 kisi bulsam yuksek ihtimalle gidecegim. Yurtdisina gitme plani olan var mi benim gibi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Masraflar ne kadara gelir tahminin var mı?O zamana kadar pasaport çıkar da para olur mu o sorun.
  • Mert 2 hafta içerisinde ben net birşey söyleyebilirim. Muhtemelen Wroclaw'a taşınıyorum. Bir deplasmana gitmeyi düşünüyorum en az. Hangisine gelecek birilerini bulursam daha doğrusu . Yalnız bilet nasıl edinebiliriz ? Kaç euroya patlar falan onu iyi araştırmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Mert 2 hafta içerisinde ben net birşey söyleyebilirim. Muhtemelen Wroclaw'a taşınıyorum. Bir deplasmana gitmeyi düşünüyorum en az. Hangisine gelecek birilerini bulursam daha doğrusu . Yalnız bilet nasıl edinebiliriz ? Kaç euroya patlar falan onu iyi araştırmak lazım.

Abi valla suan hicbir bilgim yok birkac gun icinde iyice bilgi edinicem. Yol, bilet toplam 1000 liraya yakin yada biraz ustu olur diye dusunuyorum. Istanbul'dan turla daha kolay gibi abi, sende munferit yerine uA Avrupa ile temasa gecsen daha kolay bulabilirsin gibi abi.

• Maddi durumum hiç iyi değil içerideki maça gidebilirim anca.O da Arsenal'i düşünüyorum.

Signal İduna Park'ı görmeyi gerçekten çok isterdim.Bu arada Londra'ya neden gitmiyorsun? O da mı sınavlara denk geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Mert 2 hafta içerisinde ben net birşey söyleyebilirim. Muhtemelen Wroclaw'a taşınıyorum. Bir deplasmana gitmeyi düşünüyorum en az. Hangisine gelecek birilerini bulursam daha doğrusu . Yalnız bilet nasıl edinebiliriz ? Kaç euroya patlar falan onu iyi araştırmak lazım.

Abi valla suan hicbir bilgim yok birkac gun icinde iyice bilgi edinicem. Yol, bilet toplam 1000 liraya yakin yada biraz ustu olur diye dusunuyorum. Istanbul'dan turla daha kolay gibi abi, sende munferit yerine uA Avrupa ile temasa gecsen daha kolay bulabilirsin gibi abi.

2 sene önce dışarıdaydım yine ben. Kendi forumlarında falan üye olup soruşturmama rağmen bir organizasyon yapılmadı. Brüksel'e ulaşımım taş çatlasa git gel 50 euro olur. Benim merak ettiğim maça bilet bulabilir miyiz ?

İstanbul'dan gelenler için tur mantıklı olabilir dediğin gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

Maddi durumum hiç iyi değil içerideki maça gidebilirim anca.O da Arsenal'i düşünüyorum.

Signal İduna Park'ı görmeyi gerçekten çok isterdim.Bu arada Londra'ya neden gitmiyorsun? O da mı sınavlara denk geliyor?

Londra cok daha tuzlu olur ayrica maca 1 aydan az var, Ingiliz vizesini almak ayri bir dert bu surede vereceklerini hic sanmiyorum.

AC DC

Abi bakacagim ben de her seye detayli olarak

• Vize alabilirseniz Londra daha ucuza gelir tam tersine. Geçen sene Arsenal - Liverpool maçında deplasman biletlerini 62 pounda sattıklarından Liverpool'lular isyan etmişti. Yani tahminim 40-45 pound civarı olur deplasman bileti Emirates'de.

Londra daha ucuz olur deme sebebim yol parası açısından. 110 tl civarına Dalaman'dan Manchester'a gidebiliyorsunuz. Oradan otobüsle Londra'ya ulaşım kolay. Dönüşe de 200-250 tl civarı pegasus Londra İzmir seferine bilet alırsınız.

Neyse bilet fiyatları hakkında ileriki günlerde yazacaklarını bekliyorum
  • İmkanınız varsa bence Emirates i görmek çok daha güzel olur. Hem de Londra yı görmüş olursun.
  • Gstravel götürüyor sadece vize ile gel herşey bizden diyorlar maç ve uçak bileti, kalacak yer,yemek,türkçe rehber ancak sadece 1 gün ve 2000 TL para

Çok pahalı değil bence tek sorun tek gün olması

Kendi fırsatlarla gidilse otel baktım brükselde 2 gün gece oteller 400den başlıyor
    uçak bilet fiyatlarıda gidiş geliş 1000 TL
    Maç biletleride var

Aynı hesaba denk gelebilir ancak ayrı ayrı bi işi yapmak var
  • Bende bütün Avrupa deplasmanlarına katılmak isterim, İngilteredeyim ancak Londra da değil, Leedste :( Henüz Arsenal maçının biletleri hakkında ses seda yok, yada ben bulamadım.. uA-Avrupa ya mail attım ancak henüz cevap gelmedi.

Her türlü organizasyona varım, yazın listeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Bende bütün Avrupa deplasmanlarına katılmak isterim, İngilteredeyim ancak Londra da değil, Leedste :( Henüz Arsenal maçının biletleri hakkında ses seda yok, yada ben bulamadım.. uA-Avrupa ya mail attım ancak henüz cevap gelmedi.

Üniversite okuyorsunuz galiba orada? Ne okuyorsunuz hocam?
  • Yaz geliriz zaman bulursak

• Deplasmana gitmek, vize almak da mesele ama en büyük mesele bilet bulabilmek! Sağolsunlar Avrupa'daki gurbetçiler hem bizim tribünün biletlerini bitiriyor, hem de rakip tribüne el atıyor. UA Avrupa falan hikaye... UA Türkiye için de herkes kendi başının çaresine bakıp eşe dosta bilet ayarlıyor.
    En garanti iş GsTravel... Onların da fiyatlar fahiş. 1 gün konaklama, gidiş-dönüş bilet, maç bileti 2000 TL'nin üzerinde... Bir kere ölü sezonda Londra gidiş geliş 300 TL'yi geçmez (tabi biletler mümkün olduğunca erken alınacak) Belçika için daha da uygun olur. 1 gece konaklamaya da hadi 200 TL yaz. Maç bileti de hadi 250 TL olsun (-ki daha ucuz) Toplam maliyet 750 TL. Bizimkiler 3 katını istiyor! 750'si maliyet, 750'si kulübe, 750'si ETS'ye gibi düşünebiliriz.

• Adamlar 2bin tl yi bi gune veriyorlar lukse bak anasini satiyim bizde burda en ucuz çay nerde içeriz diye kafa yoralım

• quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Gstravel götürüyor sadece vize ile gel herşey bizden diyorlar maç ve uçak bileti, kalacak yer,yemek,türkçe rehber ancak sadece 1 gün ve 2000 TL para

Çok pahalı değil bence tek sorun tek gün olması

Kendi fırsatlarla gidilse otel baktım brükselde 2 gün gece oteller 400den başlıyor
    uçak bilet fiyatlarıda gidiş geliş 1000 TL
    Maç biletleride var

Aynı hesaba denk gelebilir ancak ayrı ayrı bi işi yapmak var

Hacı millet 3500 tl ye Interrail yapıyor 1 gün için 2 bin tl fazla hatta çok çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Bende bütün Avrupa deplasmanlarına katılmak isterim, İngilteredeyim ancak Londra da değil, Leedste :( Henüz Arsenal maçının biletleri hakkında ses seda yok, yada ben bulamadım.. uA-Avrupa ya mail attım ancak henüz cevap gelmedi.

Üniversite okuyorsunuz galiba orada? Ne okuyorsunuz hocam?

Evet . İşletme yönetimi ve ekonomi.
  • Yeşil pasaportum var ucuza uçak bileti ayarlarsam deplasman ev sahibi hiç farketmez birinde izlerim.Hem şehride gezmiş olurum bi kaç gün
  • Merhaba arkadaşlar,

GsTravel organizasyonu ile Arsenal deplasmanına gideceğim kısmetse.
    Başka kesin gidecek olan var mı?
  • Ben gstravelden fiyatlara baktim, 3 deplasmanda 749 euro. Valla guncel kurda 2000 liradan fazla yapiyor. 1000e kadar cikarim diyordum da bu kadar olacagini dusunemistim. Araba alacagim icin para biriktiriyordum, 1000i feda edebilirdim ama 2000 zedelee beni suanda.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.