Şimdi Ara

And Mehmet Çetin geri döndü...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasım 2019 dan beri Türkiye'de imiş. Neden otopark ta hiçbir videoda çıkmadı acaba. Otomobil dünyam'ın videosunda çıkıyor ortaya.
    https://www.youtube.com/watch?v=wPSESIzMvLo&feature=youtu.be

• o kim yav???
  • Türkiye'ye döndüğü gibi Otopark'a çıkma maddesi mi var kontratında ?

Zaten oradan ayrıldı. Yani yurt dışına çıktığım için Otopark videolarında yokum, gelince devam ederim olayı yok.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Konuk olarak katılabilirdi. Sinan koç davet edebilirdi. And gittikten sonra zaten otoparkın objektifliği ve farklılığı gitti.
  • Gelmesin zaten ne işi var. Gıcık bir tip. Sinan başkan yeter
  • Sınan zaten Otoparkın kurucusu kişidir bu arkadas guzel yorumlar...
  • And varken kakara kikiri video çekiyorlardı eğlenceliydi..keşke geri gelse.
  • Otoparkın eski videoları And ile olanlar hepsi çok güzeldi.
  • And kim bilmiyorum ama Otopark’ı bir Sinan Koç için izliyorum
  • O dönem amatörce yaptıkları incelemeler eğlenceliydi. Zaten çoğu inceleme yaptıkları araç eş dost tanıdıktan geliyordu. İşler ciddileştikten sonra anlaşmazlıklar oldu, andın şımarması seyircilerin de tepkisini çekmeye başladı ve and kendi işini yapmaya karar vererek yurt dışına çıktı. Bundan sonra ne olur zaman gösterecek ancak and ve Sinan tekrar güçlerini birleştirmeli ve ara iş olarak değil tümüyle bu işe yönelmeliler.
  • And’ın kendine has bir incelemesi var. Örneğin videolarında arabayı uzun uzun anlatır, incelerken eksik bir şey bırakmazdı. Bu çok hoşuma giderdi.

And’ı tekrar videolarda görmek sevindirici.
  • Kurumsallasmadan eskisi gibi detaylı 40 50 dklik diger hicbir testte olmayan detaylari anlatacagi bir kanal acarsa ilk takil edeceğim otomobil kanalı olur. Sinan koç ekmek derdine düştüğü için eski detayli incelemeri yok
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ağzına sağlık. Sinan evlendikten sonra aman ekmeğime zeval gelmesin diye her markayı beğenir oldu
  • O değil de Focus RS i And mı pert etmişti?
  • Türkçe yaz kardeşim. and ne ya. bunun türkçesi yokmu?
  • adamın adı Ahmet, Mehmet gibi And işte yemin manasında
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    O zaman sen çok yenisin dostum
    Şaka bir yana, otopark isimli site ve youtube kanalında And ile Sinan birlikte çok samimi araba inceleme videoları yapıyorlardı. Sonra And ayrıldı.
    Sinan videonun eğlence, And ise araştırma ve inceleme yönlerini dolduruyordu. Hatta Tuna isimli başka bir eleman daha vardı. 2-3 kişi bir arabada videolar çekiyorlardı. En samimi araç inceleme videoları o videolardı bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

O zaman sen çok yenisin dostum
    Şaka bir yana, otopark isimli site ve youtube kanalında And ile Sinan birlikte çok samimi araba inceleme videoları yapıyorlardı. Sonra And ayrıldı.
    Sinan videonun eğlence, And ise araştırma ve inceleme yönlerini dolduruyordu. Hatta Tuna isimli başka bir eleman daha vardı. 2-3 kişi bir arabada videolar çekiyorlardı. En samimi araç inceleme videoları o videolardı bana göre.
    Aynen ben sadece RS kazasını biliyorum And’ın öncesi yok bende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.