Şimdi Ara

...::::Anayasa Referandumunda Hayır Diyenler Kulübü - 1486 Kişi Dev Konu::::... (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.399
Cevap
84
Favori
175.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
511 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oy verme işlemi bittikten sonra yapılan oy sayım işlemlerini takip etme hakkınız var arkadaşlar unutmayın.
    Sonra da asılan tutanakların fotoğrafını çekip oy ve ötesi'nin oluşturduğu sisteme gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz tutanakları inceleyip, sonuçları teyit etmek için kullanıyorlar.

link:http://oyveotesi.org/t3/
  • Ver mehteri ver uzmir marsini anlasinlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cocuklarimizin yuzu gulsun diye...

• Hala kayıt yaptırmayanlar için hatırlatma..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan_fcb -- 16 Nisan 2017; 0:35:44 >
  • Hocam yaz listeye hayırlısıyla bir oyda benden

• Oylamalar nasil gidiyor beyler

• Ailece 4 hayır oyumuzu verdik geldik firesiz.Anne ve baba tarafımız komple hayır diyor 1 tane bile fire yok.Hayırlısı olsun memleketimiz için

• slm

• O değil de nasıl evet aldık geçtik ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeniden büyük Türkiye nin başlangıcı bugün. Hamd olsun Evet kazandı. Hayır diyen arkadaşlar evet diyen arkadaşları tebrik etsin köşesine çekilsin.

• ...::::Anayasa Referandumunda Hayır Diyenler Kulübü - 1486 Kişi Dev Konu::::...

...::::Anayasa Referandumunda Hayır Diyenler Kulübü - 1486 Kişi Dev Konu::::...

YSK EKRANINA GÖRE ŞUAN %35'i SİSTEME GİRİLDİ VE HAYIR ÖNDE LÜTFEN OKULLARA SANDIKLARA GİDİN KONTROL EDİN T3 MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİP FOTOĞRAFINI YOLLAYIN ANADOLU AJANSININ MANÜPÜLASYONUNA İZİN VERMEYİN !!!! DAHA YARISI BİLE AÇILMADI VE HAYIR ÖNDE

YAZIYI KOPYALA YAPIŞTIR YAPIYORUM HERKES GÖRSÜN DİYE O YÜZDEN BİLGİ YANLIŞI OLABİLİR SANDIĞA GİDİN VE BELGEYİ FOTOĞRAFLAYIN PİŞMAN OLMAYIN HİLE YAPACAKLAR ÇOK NET

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

fetöcüler pkk lılar da hayır diyor diye
    hayır demek vatan haini olmak değil tabii ki
    ama evet diyenleri linç etmeye çalışmak bir hastalık

dh nin seçim anketlerinin ne kadar tuttuğunu her seçimden sonra görüyoruz
    bu sefer de kaybolmayın ortadan da referandumdan sonra biraz eğlenelim

Eğleniyor muyuz gençler

Cıp tıs cıp tıs

• 1486 Adam gibi adam
    Kula kul olmayan insanlar
    Türkiye hepimizle gurur duyuyor.
    Gün gelir devran döner yılmak yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şakayı bir kenara bırakırsak arkadaşlar,
    evetçi hayırcı, Ak Partili, Halk partili vs, sağcı solcu hepimiz kardeşiz.
    15 Temmuz gecesi de gördük ki birlikteliğimiz bakidir

seçim sonuçlarının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
    ben 16 senede ülkenin yol aldığını düşünüyorum,
    koalisyon ihtimali olmadan daha da ilerleyeceğine inandığım için evet dedim,
    farklı şekilde düşünen kardeşlerimizin de düşüncesine saygılıyız.

16 senedir ülke bölünecek diyordunuz olmadı, şimdi eyalet sistemi diyorsunuz o da olmayacak.
    Eğer öyle bişey olursa merak etmeyin bu Evet diyenler sizden az vatansever değil,
    sizinle birlikte biz de böyle birşeye müsaade edecek değiliz.

neticede bu sistem ülkemiz için hayırlı olacaksa Hayır diyen %48.5 için de hayırlı olacak.
    Hep birlikte daha güzel günler görürüz inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Yeniden büyük Türkiye nin başlangıcı bugün. Hamd olsun Evet kazandı. Hayır diyen arkadaşlar evet diyen arkadaşları tebrik etsin köşesine çekilsin.

Tebrik etmiyoruz. Hile ve şaibe ile kazanmanın nesini tebrik edelim. Yüzde 50 hayır diyen vatandaşlar var karşınızda. Yüzde 50 hayır diyen yurttaşların hak ve özgürlüklerinin yok edileceği düzene alkış tutulmaz!

• https://youtu.be/f1yc4iae7lI

• Hiç kimseye hakaret etmediğim halde "hayır" deme hakkımı kullanıp düşüncelerimi ifade ettiğim 2 yazım silindi. Biliyorum ki rahatsız ediyorum ve içimden geleni doğal reflekslerle yansıtarak "ucuz"laşmadan siyasi yazılar yazmam çingenelere ağır geliyor. Kötü örnek olmalıyım, iyi değil...

A çingene küfür mü yoksa?

"Donanım Haber" çalışanları biliyorum ki masum; üst akıl dedikleri bir garip organ var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Yeniden büyük Türkiye nin başlangıcı bugün. Hamd olsun Evet kazandı. Hayır diyen arkadaşlar evet diyen arkadaşları tebrik etsin köşesine çekilsin.

Hırsızlıkla, Kanun tanımazlıkla, Gasp ile, Hile ile kazanılanı sen kazanç olarak görüyorsan, sana tavsiyem acil Karakter doktoruna görünmendir zira o bozulmuş.
  • Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/f1yc4iae7lI

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.