Şimdi Ara

Analiz : Windows Phone ilk kez bir çeyrekte 10 milyon satış rakamını geçti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Stabilitenin anlamını bilmeyen stabiliteden bahsediyor. Vallahi benim 920 kasmaya başladı ve animasyon süreleri çok uzun.
    quote:

Orijinalden alinti: Komi

Stabilitenin anlamini bilmeyen stabiliteden bahsediyor. Vallahi benim 920 kasmaya basladi ve animasyon süreleri çok uzun.

ne alaka karde?im wp kasarmy senin telefon bozuktur kullanmasyny bilmiyorsundur
  • Şu forumdaki 3-4 tane microsoftcu adamın mesajları yüzünden nefret ettim WP'den. Bu kadar itici bir guruh olabilir mi ya, Apple'cıların bile arada attığı boş beleş yorumları daha çok seviyorum. En azından karşıma adam gibi sunabilecekleri hatta susturabilecekleri birşeyleri oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

Şu forumdaki 3-4 tane microsoftcu adamın mesajları yüzünden nefret ettim WP'den. Bu kadar itici bir guruh olabilir mi ya, Apple'cıların bile arada attığı boş beleş yorumları daha çok seviyorum. En azından karşıma adam gibi sunabilecekleri hatta susturabilecekleri birşeyleri oluyor

kusura bakmada sen gelecen wp mesajlarında bomba atar gibi tu kaka ee çöp tarzı yazacan adamlardan sessiz olmasını bekliyecen bizde sizin gibiler yüzünden android ve fanlarından soğuduk kusura bakma ne yapıyorsanız kendi kendinize yapıyorsunuz ios formunda fandroidler wp forumunda fandroidler neden kendi sayfanızda kalıpda laf yememeyi tercih etmiyorsunuz ? her şekilde zevkler ve renkler tartışılmaz sizin zevkinize uymak zorunda değiliz yanlışsam düzelt ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrtAltg

quote:

Şu forumdaki 3-4 tane microsoftcu adamın mesajları yüzünden nefret ettim WP'den. Bu kadar itici bir guruh olabilir mi ya, Apple'cıların bile arada attığı boş beleş yorumları daha çok seviyorum. En azından karşıma adam gibi sunabilecekleri hatta susturabilecekleri birşeyleri oluyor

kusura bakmada sen gelecen wp mesajlarında bomba atar gibi tu kaka ee çöp tarzı yazacan adamlardan sessiz olmasını bekliyecen bizde sizin gibiler yüzünden android ve fanlarından soğuduk kusura bakma ne yapıyorsanız kendi kendinize yapıyorsunuz ios formunda fandroidler wp forumunda fandroidler neden kendi sayfanızda kalıpda laf yememeyi tercih etmiyorsunuz ? her şekilde zevkler ve renkler tartışılmaz sizin zevkinize uymak zorunda değiliz yanlışsam düzelt ?

1020 için 2000 lira çok para dediğimde saldıranları sen görmemişsin anlaşılan. Olumsuz yorum yapmak başka birşey, hiçbir şeye toz kondurmayip her lafa saldırmak başka birşey. Ben belli bir grubun fanı değilim, wp'de dahil her platformdan ürünüm var, ve nerde böyle malını n kölesi olmuş birini görsem lafımı da esirgemem. Sonuçta o size hizmet eedecek siz ona değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrtAltg

quote:

1020 için 2000 lira çok para dediğimde saldıranları sen görmemişsin anlaşılan. Olumsuz yorum yapmak başka birşey, hiçbir şeye toz kondurmayip her lafa saldırmak başka birşey. Ben belli bir grubun fanı değilim, wp'de dahil her platformdan ürünüm var, ve nerde böyle malını n kölesi olmuş birini görsem lafımı da esirgemem. Sonuçta o size hizmet eedecek siz ona değil.

adam kalkacak 1520 için dünyanın en iyi telefonu diyecek laf söylemeyeceksin

eleştirmek var körü körüne savunmak var

farklı şeyler arkadaşa katılıyorum eleştiri dahi kabul etmeyen 1520 için dünyanın en iyi telefonu diyen birine karşı söylediğiniz şekildeki yaklaşımlar duvara konuşmakla aynı şey

• Kim ne derse desin Nokia,daha doğrusu microsoft lumia ile durumu toparlamaya başladı ancak;metro ui arayüzü gerçekten sıkıcı.Kullanışlı olup olmadığıda tartışılır ancak arayüzün en az android kadar kişiselleştirilebilir olması gerekiyor ki tercih edilebilsin. Arayüz haricinde cihazın tamamıyla kişiselleştirilebilir olması gerekir. iOS mantığı microsofta yakışmaz bence ve asla android satışlarını yakalayamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

Stabilitenin anlamını bilmeyen stabiliteden bahsediyor. Vallahi benim 920 kasmaya başladı ve animasyon süreleri çok uzun.

Allah Allah dedim L920 nasıl olduda kastı. Mesajdaki nicke bir baktımki bakmaz olaydım, eksiyi bastım direk..
  • apple fanları bitti şimdi bunlar başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

Stabilitenin anlamini bilmeyen stabiliteden bahsediyor. Vallahi benim 920 kasmaya basladi ve animasyon süreleri çok uzun.

Uyarmasan fena münakaşa olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huseyintat kullanıcısına yanıt
    sanırım telefonu ekran kapalıyken incelemişsin ancak o zaman haklı olabilirsin o zaman doğrudur siyah ekrandan başka birşey gözükmüyor
  • quote:

quote:

quote:

• Usta nasıl kasıyor be bende 820 var canavar gibi menü geçişleri uygulama açılışları süper animasyon süresi mükemmel 32 GB nin hepsini doldurdun mu acaba bende 8 GB 820 var 1 gb boş alanla canavar gibi çalışıyor ki hafıza kartı bile kullanmıyorum şuan için
  • Gelişmesi sevindirici :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Never4You

Usta nasıl kasıyor be bende 820 var canavar gibi menü geçişleri uygulama açılışları süper animasyon süresi mükemmel 32 GB nin hepsini doldurdun mu acaba bende 8 GB 820 var 1 gb boş alanla canavar gibi çalışıyor ki hafıza kartı bile kullanmıyorum şuan için

Yavaşladığını hissediyorum telefonun, arada takılıyor. Ve tek şey de alanın dolmasından ziyade ne kadar alanın dolu olduğu. Sende 5 ise bende 15 .

• quote:

Orijinalden alıntı: Never4You

sanırım telefonu ekran kapalıyken incelemişsin ancak o zaman haklı olabilirsin o zaman doğrudur siyah ekrandan başka birşey gözükmüyor

ya bıktım sizin bu saçma esprilerinizden , arayüz iğrenç ötesi işte beğenen yüzde 1 falan
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yapmayın ya wp kasarmı abi ana ekran yağ akıyo gibi ( çünkü arayüz diye bişey yok,ve uygulama da yok :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyintat -- 4 Kasım 2013; 18:07:46 >

• Devam devam

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyintat

quote:

quote:

quote:

quote:

yapmayın ya wp kasarmı abi ana ekran yağ akıyo gibi ( çünkü arayüz diye bişey yok,ve uygulama da yok :D )

:D

• huseyintat kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım iyi tmam kötülüyorsun belki birşey biliyorsun belkide bok atıyorsun doğrudur sevmeyebilirsin ama sen anketcimisin halkın nabzımı ölçüyorsun şu forumda laf olsun diye konuşan kişilerdensin tama kötüle şurasını beğenmedim de ama kötü deme çünkü ona sen karar veremezsin beğenirsin ya da beğenmezsin o ayrı zevkin farklıdır android ios seviyorsundur ama saçma sapan oranlarla gelme .
  • kurtlar vadisi sayesinde ortadoguda satış patladi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.