Şimdi Ara

[ANAKONU] Jumper EZBOOK 3 PRO 600tl lik uçak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
10
Favori
10.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi driver ve uygulamayi kullaniyorsun dostum?
  • Ozbi kullanıcısına yanıt
    Ne için hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozbi kullanıcısına yanıt
    hocam ayarlarda bu pc de göster diye biyer var onunla yapılıyor,touchpad ile ilgili bi ayar falan yapmadım,şans eseri buldum birazda.
    ek bir uygulama falan kullanmıyorum.
    3 parmak sağ sol yapınca açık uygulamalar arası geçiş yapıyor,yukarı aşağı yapınca da masaüstü yada mevcut açık uygulamaya geçiyor.
    2 parmakla da zaten webde sayfa kaydırıyor .
    hotspot da sağ köşede kısayolların olduğu bir bölüm var,orda genişlete basarsan ordan ayarlayabiliyorsun :)
  • Ofis ve internet kullanımının yanında film izlemek için bir kaç haftadır farklı modellere bakıyorum. 4 modele kadar indirdim. Büyük bir değişiklik olmazsa 3L PRO modelini almayı düşünüyorum. 3L ve/veya 3 PRO kullanan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim

Jumper Ezbook 3 PRO (13.3inç ekran beni düşündürüyor sık sık ofis programı kullanacağım ekranı küçük gelir mi bilmiyorum)
    Jumper Ezbook 3L PRO (14 inç ekranı var. Mobilite ve ekran olarak beni en az üzecek seçenek diye düşünüyorum)
    T-Bao Tbook X8S (Jumperler den farkı 15.6 ekranı olması, artı eksi yönleri var)
    T-Bao Tbook X8S PRO (Ürün ön satışta, cihaz güzel, fiyatı diğerlerine göre daha yüksek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 24 Şubat 2018; 1:20:32 >
  • furi kullanıcısına yanıt
    3L yi ben olsam elerdim, TN panel var üzerinde ve ekran kalitesi iyi değil açıkçası. Diğer modellere pek balmadım ama ekran kalite ve boyut konusunda konuşayım. Almadan önce sizin gibi düşünüyordum 13.3 çok küçük gelir diye. Şimdi abartısız 15.6 görünce canavar gibi geliyor hoşuma gitmiyor. Mobilite hafiflik ve rahatlık var resmen şuan. Ayrıca ezbook 3prodaki ips panel gerçekten ips koymuş olmak için konulmuş panel değil. Görüş açıları parlaklık renkler şahane inanılmaz memnunum. Alacaksanız ips almanızı şiddetle tavsiye ederim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bunu kendiniz deneyim edin derim çok aklınıza takıldıysa 13.3" bir cihaz bulup biraz zaman geçirebilirsiniz. Şahsi görüşüme gelirsek 23" monitörden 7" windows tablete kadar hepsini kullandım. 2 in 1 cihazlar da kullandım 10.1" olanlardan. Elimin altında da güzel bir laptop var 15.6" ve 13.3" cihazlar gerçekten de en ideal boyutmuş mobilite için. 2 in 1'ler çok küçük, 15.6 ise çok büyük geliyor hatta açmıyorum bile. Sürekli PS kullanacaksanız bir süre sonra sıkabilir ve 15.6" kullanabilirsiniz.
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar, 3 PRO almaya karar verdim. Hatta ürün kargoya verildi bile Ürün gelince izlenimlerimi yazacağım.
  • arkadaşlar;
    aldıgım kingspec ssd arızalı oldugunu düşündüğüm için aliexpresse dispute açtım ve 10 gündür bekliyorum adamların tatilinden dolayı.
    ssd yi başka bir cihazda da deneyemediğim için arıza gercenten ssd de mi yoksa benim pc de mi bilmiyorum.
    ama disk yöneticisi ssd yi formatlayamıyor.
    hata veriyor.
    ist anadolu yakasında ikamet eden var mı pc sinde ssd yi test edebileceğimiz.
    Link atabilir misiniz? sanırım 3 pro da 64 lük ve 256 lık iki model var.

https://tr.gearbest.com/laptops/pp_647765.html?wid=90
    Hayırlı olsun en güzelini yapmışsınız, bende sizin gibi biraz daha büyük ekran olsun derdinde idim ama IPS yok maalesef, güzel karar.
  • blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz link doğru hocam 64'lük satın aldım (anlık fiyatı 922TL). Üstüne SSD eklemeyi düşünüyorum
    Hocam gümrük islemleri nasil isliyor biliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Emmc anakarta lehimli geliyor diye biliyorum, nasil yukseltmeyi dusunuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

Emmc anakarta lehimli geliyor diye biliyorum, nasil yukseltmeyi dusunuyorsunuz

SSD girişi var hocam cihazda.
  • zaomss kullanıcısına yanıt
    Wifi icin hocam.
    Arkadaslar Wifi driverini gunceledim suanki driver surumu 19.51.11.2 eskiye gore daha iyi calisiyor.
    Ancak cekim gucu ve kalitesi malesef huawei p9 telefonumdan iyi degil.
    Dual wifi almaya gerek oldgunu sanmiorum.
    Dual wifi olmayan normal modelin wifi performansi bundan dusukse zaten almayin daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candyman

AYRıca arkadaşlar üzerindeki windows sürümü 2 gb ram kullanıyordu. Sıfırdan kendim windows kurdum 600 mb ram harcıyor şimdi. Ayrıca tüm driverler için DRIVER BOOSTER kullandım... tüm driverler 10 dk içinde kuruldu ve miss gibi oldu cihz

Hocam selam, Windowsu nasıl kurdunuz, hangi sürüm indirdiniz, ingilizce mi tr mi multilang mi ve lisans vs sorun oldu mu...

• Arkadaşlar;
    kimse ssd alıp takmadı mı ,v4 bendeki.bios ayarları çok kısıtlı,ssd mi uyumsuz,slot mu bozuk,bios da mı sorun var.
    bios update nasıl yaparız.
    konumuz malesef ki çok hareketsiz.
    sanırım kullanıcı sayısı çok az
  • Merhaba
    Ben SSD almadım ama sticker aldım üstüne, kim görse macbook zannedip geliyor ama elma yok nerede diye soruyor.
    Sıkıldım sticker yapıştırdım üstüne.
    Wifi için sorun sürücüleri güncelleştirmeme rağmen devam ediyor.
    Herhangi bir çözümünüz varmı bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dustnbones

Merhaba
    Ben SSD almadım ama sticker aldım üstüne, kim görse macbook zannedip geliyor ama elma yok nerede diye soruyor.

yaşadığını sorun nedir hocam.
    driver booster ile driver arayıp yükle istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Orijinalden alıntı: dustnbones

Merhaba

yaşadığını sorun nedir hocam.
    driver booster ile driver arayıp yükle istersen.

intelden driver updateini bulup yükledim ama yinede modemden uzaklaşırsan internet hızı düşüyor hatta hiç görmüyor bile ağı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.