Şimdi Ara

Anakartın, klavyenin ve farenin ışıkları sönmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar pc kapandıktan sonra anakartın ışıkları ve klavye ile farenin ışıkları açık kalıyor. Yardım edebilir misiniz ? Nasıl kapatabilirim ?

• Kullandığın bilgisayarın modelini yazarsan iyi olur. Tahmini olarak söyleyebileceğim eğer anakarta müdahale olmuş ise. Anakart üzerin de led,hd.... vs gibi kabloların (genellikle siyah olur) hepsi bir aradadır. Sorun burdan kaynaklıdır diye düşünüyorum. Kablolarda oynama yapılmışsa, düzeltmek sorunu çözer diye düşünüyorum.
  • ponomol52 P kullanıcısına yanıt
    Hocam anakart asus maximus viii hero. Daha önce msi h97 gaming 3 kullanıyordum böyle birşey yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakart ışıkları yanar zaten prizden çekmediğiniz surece, digerleri icin biostan halledilebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarım sağ tık- Özellikler-Aygıt Yöneticisine gir-Fare ve diğer işaret aygıtlarına gir-
    Buradan farenin olduğu isimli seçeneğe gel(Eğer çok madde varsa çıkar tak yaparak aygıtı anlarsın hangisi olduğu). Sağ tık yapıp özelliklere girince Güç Yönetimi kısmına gel.''Güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın'' maddesi seçili değilse bu kutucuğu seçmen sorunu çözebilir diye umuyorum. Zaten seçili ise arkadaşın dediği gibi bios'tan düzelebilir ki bu konu hakkında bilgim yok.
  • ponomol52 P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam deneyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.