Şimdi Ara

Anakart Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sistemimde yazan MSI P7N-SLI PLATİNUM kartımı satmış bulunmaktayım. Bugün yeni bir anakart almayı düşünüyorum. Bana overclock performansı daha iyi ve genel olarak daha kaliteli,stabil hangi anakartı önerirsiniz ? 200-260 TL civarı bir anakart almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Aklımda Gigabyte EP45 DR3L var ! Sizce bu anakart eskisinden daha iyimidir?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• DS3L ile DS3R arasındaki 80 TL'lik farkın sebebi nedir acaba ? Bu kadar farkı niçin vermeliyim ya da vermelimiyim ? Teşekkürler
  • DS3L raid yapamazsin.DS3R de raid yapabilirsin.aradaki 80 TL farka degermi tartisilir.
    quote:

Orjinalden alıntı: a_akarsu

DS3L ile DS3R arasındaki 80 TL'lik farkın sebebi nedir acaba ? Bu kadar farkı niçin vermeliyim ya da vermelimiyim ? Teşekkürler
  • Raid yapmayacağıma göre o kadar para vermek biraz gereksiz gibi. Heleki şu günlerde. Teşekkür ederim. Başka önerebileceğiniz Ds3l ayarında bir anakart var mı acaba?
    quote:

Orjinalden alıntı: Kadir59

DS3L raid yapamazsin.DS3R de raid yapabilirsin.aradaki 80 TL farka degermi tartisilir.
    quote:

Orjinalden alıntı: a_akarsu

DS3L ile DS3R arasındaki 80 TL'lik farkın sebebi nedir acaba ? Bu kadar farkı niçin vermeliyim ya da vermelimiyim ? Teşekkürler

• bana kalirsa ds3l yi al gigabyte sorun yasatmaz ve saglam anakarttir.ben ds3r modelini kullaniyorum asiri memnunum
  • Sağol arkadaşım. Aynı fikirdeyiz demekki. exa'dan gidip almayı düşünüyordum şimdi ancak; telefonlara cevap vermiyolar. Pazar günleri kapalılar sanırım. Yarına kaldı artık. Yarına kadar buradan gelen tavsiyeleri göz önünde bulunduracağım. Arkadaşlar yorumları bekliyorum. Kalite ve stabil o.c performansı istiyorum. Teşekkürler.
    quote:

Orjinalden alıntı: Kadir59

bana kalirsa ds3l yi al gigabyte sorun yasatmaz ve saglam anakarttir.ben ds3r modelini kullaniyorum asiri memnunum
  • http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=35378 o.c. stabil potansiyeli çok iyi ayrıca ddr3 desteğide artısı. ayrıca daha uygun yine o.c. potansiyeli gayet iyi diğer önerim:http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2433 olurdu ve sağlam kartlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatli22 -- 16 Şubat 2009; 15:17:38 >
  • Arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. EP45 DS3L almış bulunmaktayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.