Şimdi Ara

Anakart sogutma bloklari için termal ped

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anakart heatsink sogutma bloklarının 2 sine termal macun olarak noctua nt-h1 termal macun aldım ancak sogutma bloklarindan biri çok buyuk ve chipsetle arasinda 1mm mesafe kaliyor termal pede alternatif varmidir yoksa izmir icinde kaliteli termal ped bulabilecegim bir yer varmidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Havada kalıyorsa termal ped kullanmalısınız, macun ile çözülmesi pek mümkün değil. Türkiye genelinde bile doğru düzgün termal ped bulmak zor, çözüm: performance-pcs.com
  • Pedi büyük tabaka halinde halirsan sıkıntı cikmaz fakat o da maliyetli olur. Birde pedin ömrü kısadır. Kalan boşluğun resmini atabilir misiniz

• buyrun arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black modern -- 27 Ağustos 2015; 16:54:39 >

• bu arada sizce buraya kaç mm lık ped alınmalı 1mm diye düşündüm ancak şimdide 0.5 ler aklıma girdi eski olanda şuan yegenime oyun hamuru olmuş ondan bi tahminde yapamıyorum
  • Siz bir milimetre alin fazla gelirse az sikarsiniz.
    Ped olarak koyu mor mavi karışımı macuna benzeyenler var ondan alin eskisehirde olsaniz alabileceginiz yeri soylerdim direk. Daha geçen laptop gpusuna koyduk

• Yalnızca o iki bileşen ile temas edecekse 1 mm alabilirsiniz ama öyle değilse ve 1 mm kalın gelirse bu sefer diğer bileşenler alçakta kalacak. En iyisi kalınlık ölçeği (feeler gauge) ile ölçmek olurdu ama muhtemelen böyle bir imkanınız yoktur. Ne olur ne olmaz diye 0.5 ve 1 mm'lik alıp duruma göre kullanabilirsiniz belki.
  • Valla izmir civarında bulabilirsem hepsinden çeşit çeşit alıcamda neden çok yaygın satılmıyor acaba vatanda goldda filan anlamış degilim aşşagı yukarı 20 30 liralık bir ürün içinde kredi kartı bilgilerini internette paylaşmak istemiyorum dahası kart ek kart oldugu için eger bir sorun olursa sadece benim degil babamın karttada sorun oluşuyor şu izmir civarında satan bulursam anında alıcam valla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.