Şimdi Ara

Anakart seçiminde kararsız kaldım yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yeni bilgisayarım için bir türlü karar veremediğim anakartı secmemde yardımcı olursanız memnun olurum. Bellirttiğim anakartlardan hangisini seçmeliyim? Karşılaştırmalı olarak artılarını, eksilerini yazabilir misiniz?
    NOT: Anakart oyun için alınacaktır. Anakartlarda en fazla aradığım özellik basit anlaşılır arayüzlü, kendine özgü programlara sahip ve uzun ömürlü sağlam bileşenlere sahip olması beni daha cok cezbediyor, soruya bu isteğime göre cevap verirseniz daha kolay tercih yapmamda yardımcı olursunuz. Cevaplar için teşekkürler.
    Asus maximus hero z170
    MSI z170a gaming m7
    Asus z170 deluxe
    MSI z170 Titanium

Sizce hangisini almalıyım fiyatı önemli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet338 -- 4 Ocak 2016; 15:27:20 >

• oyunlarda anakartım fpsye etsiki yoktur eğer overclok düşünmüyor iseniz en ucuz anakartı tercih edebilirsiniz
  • Sisteminiz AMD mi yoksa INTEL mi olacak?

AMD ise aşağıdaki kartı;

http://www.hepsiburada.com/asrock-fatal1ty-970-performance-amd-970-2400mhz-oc-ddr3-soket-am3-atx-anakart-p-BD305267

INTEL ise aşağıdaki kartı öneririm;

http://www.teknobiyotik.com/donanim/asrock-z170-extreme3-z170-intel-z170-1151-soket-ddr4-3866mhz-o-c-sata-3-0-usb-3-1-atx-anakart.html#!prettyPhoto

AsRock en sağlam Anakart üretici firmalarındandır.Bende Fatality 990FX kullanıyorum 3 yıldır çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapry -- 4 Ocak 2016; 14:21:46 >

• wascure kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın anakartları yazmayı unutmusum yazdığım anakartlardan sizce hangisi
  • samet338 S kullanıcısına yanıt
    bence MSI z170a gaming m7
  • wascure kullanıcısına yanıt
    Asus maximus hero ya göre ne gibi avantaajları ve dez avantajları var MSI z170a m7 nin
  • Oyun icin ekran karti alin anakart degil bukadar ucmaya gerekyok orta halli z170 anakart alinip gecilur ekran kartina para gomulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Z170-A veya Pro Gaming alın, artan parayı da başka bileşenlere yatırın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.