Şimdi Ara

Anakart Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 3900x ve 2080 için iyi bir anakarta ihtiyacım var. x570 ve b550lere baktım msi mag b550 tomahawk'ı ciddi bir şekilde düşündüm fakat bir karar veremedim. B550 mi almak daha iyi x570 mi onu bilemedim. Bilgisayarı yayın + oyun için kullanıyorum. Bütçe max 1800 tl. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Kendi sorunuza kendiniz cevap vermişsiniz fiyat performans olarak 1600 TL lere kadar bulunabiliyor b550 tomahawk öneririm.
  • Bütçeyi 2000 tl civarına çıkarıp GIGABYTE X570 AORUS ELITE düşünülebilir mi? Veya ASUS ROG STRIX B550-F GAMING ?

En iyi tercih hangisi olur bilemiyorum çok araştırdım kafam daha çok karıştı :D
  • ers006 kullanıcısına yanıt
    X570 lerde godlike hariç msi pek iyi değil. Onun fiyatı da malum. Asus tuf plus önerebilirim. Bende 3900x ve 2080 ile x570tuf plus aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msi b550 tomahawk modeli fiyat performans anlamında gayet iyidir işinizi görecektir.
  • Sonuç MSI B550 Tomahawk sanırım.
  • https://www.hepsiburada.com/msi-mag-b550-tomahawk-am4-ddr4-atx-anakart-p-HBV00000VBKR9

Hem yapısal olarak sağlam bir anakart sahibi olursun hem de yazılım + teknik servis bazında rahat edersin hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.